-
Posts
1732 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by papryka
-
Shilka - Kochana Sunia zabrana z pola już w NOWYM DOMU !!!
papryka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Shilka to Twoj dzien - oby byl najszczesliwszym dniem Twojego zycia!!!!!!!!!!!:) -
[quote name='ewatonieja']Juz zabieram sie za ogłoszenia :) [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5839777_blacky_lagodny_radosny_i_przyjacielski.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Blacky,17333[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/blacky_lagodny_radosny_i_przyjacielski_psiak_szuk_192158.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4340513&cid=157[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=61118[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=30504[/URL] [URL]http://lodz.kokosy.pl/zwierzaki/psy/3177.html[/URL] [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Blacky-lagodny-radosny-i-przyjacielski-psiak-szuka-domu-W0QQAdIdZ214375331[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/blacky-lagodny-radosny-i-przyjacielski-psiak-szuka-domu/17596[/URL] [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/blacky-lagodny-radosny-i-przyjacielski-psiak-szuka-domu_5937.html[/URL] [URL]http://lodz.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/453624-blacky_agodny_radosny_i.html[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL] -CZEKAM NA AKTYWACJĘ [URL]http://www.adopcje.org[/URL] -CZEKAM NA AKTYWACJĘ [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] -CZEKAM NA AKTYWACJĘ [URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=123602[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,17315,Lw==.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/lodzkie/skierniewice/drobne/zwierzeta/ogloszenie/blacky_lagodny_radosny_i_przyjacielski_psiak_szuka_domu,92987/[/URL] [url]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/13433/[/url] [URL]http://lodz.szerlok.pl/oferta/blacky-lagodny-radosny-i-przyjacielski-psiak-szuka-domu-ID2kho.html[/URL][/QUOTE] Natalio bardzo ale to bardzo Ci dziekuje!!!!
-
Skazany na Śmierc-jamnik!!!MA DOM!!!:)
papryka replied to Cockermaniaczka's topic in Już w nowym domu
DT 10 km od Skierniewice - miedzy Lodzia a Wawa -
Skazany na Śmierc-jamnik!!!MA DOM!!!:)
papryka replied to Cockermaniaczka's topic in Już w nowym domu
ewentualnie moge zapytac o miejsce w platnym DT - kilka dnie temu zawiezlismy tam blackiego - psiaka bezdomniaka, DT sprawdzone, wlasciciele super, koszt 300 zl z karma za m-ac ale nie wiem czy to was ratuje:/ -
Skazany na Śmierc-jamnik!!!MA DOM!!!:)
papryka replied to Cockermaniaczka's topic in Już w nowym domu
hmmm no wlasnie z tym bezplatnym bedzie ciezko:/ -
Skazany na Śmierc-jamnik!!!MA DOM!!!:)
papryka replied to Cockermaniaczka's topic in Już w nowym domu
a czy DT wchodzi w gre? -
Shilka - Kochana Sunia zabrana z pola już w NOWYM DOMU !!!
papryka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki!!!!!!!!!! mocno mocno:) -
Skazany na Śmierc-jamnik!!!MA DOM!!!:)
papryka replied to Cockermaniaczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Śliczny, na pewno znajdzie inny dom!!! Dajcie znać Isadorze7:)[/QUOTE] juz wyslalam do niej pw -
Skazany na Śmierc-jamnik!!!MA DOM!!!:)
papryka replied to Cockermaniaczka's topic in Już w nowym domu
Zapisuje! W gore maly, trzeba odezwac sie do cioteczek od jamikow!!!