[quote name='Pixeloza']ja=ej też to trochę zajmie :roll:
Jej ojciec musi się rozwieźć, kupić dom... to trochę zajmie... :roll:[/QUOTE]
Tak ale na pewno to 6 lat nie zajmie :eviltong: Na prawdę jeśli kuzynka nie chce mieć problemów w przyszłości niech czyta, czyta i jeszcze raz czyta. Zbiera każdą informację na temat rasy. To jest na prawdę wymagająca rasa odpowiednia dla miłośników, którzy zaakceptują to, że niuf strasznie pluje, brudzi w domu, dużo je, ciągle pije i lubi wylewa wodę z misek na podłogę, żeby się schłodzić. W okresie wzrostu strasznie szybko rośnie, wtedy trzeba na prawdę dbać o stawy bo jedno potknięcie i pies będzie miał krzywe łapy albo inny problem.