[quote name='blacky764'][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#4d003d][B]wysokiej jakości lekkiego, wytrzymałego laminatu grawerskiego[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]"[/QUOTE]
a laminat jest dość słabym tworzywem, jeśli chodzi o adresówki, szybko pękają/wyginają się te dziurki od kółeczek