-
Posts
7536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Florentynka
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrchid][B]Szpilko, zmienisz tytuł wątku? Na coś w rodzaju "Barówa przyschła w DT"...[/B][/COLOR] Ostatnio jeździmy sobie do mojej mamy, wyprowadzać na spacery Sonieczkę, bo nie lubi sama chodzić. Układ jest taki - zawsze jedzie Gjalpo i jedna sucz. Poprzednio była Flo, a dziś Matylda. Tam są takie fajne ogromne łąki do spacerów. Następnym razem pojedzie Łucja. A, lekarstwa doszły, Majusko, dziękuję bardzo! -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
no zostaje, zostaje... -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
no, tą fajną grubiutką z allegro i tego suchara co u mnie siedzi :p -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Kupiłam Matyldę!:multi: -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jakie allegro! Niech ktoś ją stamtąd zdejmie! Chyba, że ja ją kupię, co? -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Florentynka replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Ja go wystawię na allegro - proszę o informacje na kogo ma być kontakt i takie tam - przed wystawieniem wkleję tu tekst do akceptacji. -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że po nich widać że szczęśliwe. W każdym razie mi dostarczają masę szczęścia, no i tak się pcham z tymi fotami bo jakoś lubię się tą radością dzielić, chociaż tak naprawdę to tego trzeba doświadczyć na własnej skórze. A błoto...cóż, jest taki lasek niedaleko nas, gdzie jeździliśmy na spacery dopóki nam się psy mieściły w samochodzie i tam się zawsze znajdowała wielka kałuża błota - podejrzewam, że było przez dziki wyprodukowane - gęste, głębokie i cuchnące. I nieważne jak szerokim łukiem próbowaliśmy ominąć to miejsce z błotem - Gjalpa jakoś nieodmiennie znosiło w tamtą stronę. -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[url=http://picasaweb.google.pl/memlingson/PAwienie#]Picasa Web Albums - Joanna - pławienie[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/memlingson/GjalpoMaJuzPRoku#]Picasa Web Albums - Joanna - Gjalpo ma juz...[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/memlingson/ZnWToZrobili#]Picasa Web Albums - Joanna - znów to zrobi...[/url] niestety, Gjalpo urósł i przestał być śliczny... -
Livia została Miss Bulwarów nad Przemszą - ma domek!!!!!
Florentynka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No to kolejny pies szczęśliwy we własnym domu.:loveu: -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Miśka, zastanów się, albowiem nie wiesz co czynisz...Twardy dysk mam po brzegi wypełniony zdjęciami maleństwa. Powstrzymam się przed wklejaniem - tyle mogę zrobić - i wrzucę tylko linki do tego co dostępne online: [url=http://picasaweb.google.pl/memlingson/GjalpoJuzWDomu#]Picasa Web Albums - Joanna - Gjalpo juz w ...[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/memlingson/GjalpoSkoCzy2MiesiCe#]Picasa Web Albums - Joanna - Gjalpo skońc...[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/memlingson/WalkiPsW#]Picasa Web Albums - Joanna - walki psów[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/memlingson/GjalpoWilkiWEIInneZwierzeta#]Picasa Web Albums - Joanna - Gjalpo, wilki...[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/memlingson/GjalpoOgrodowy#]Picasa Web Albums - Joanna - Gjalpo ogrodowy[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/memlingson/SpacerIntegracyjny#]Picasa Web Albums - Joanna - Spacer integr...[/url] Proszę - maleństwa ile wlezie. Niestety większość pochodzi z czasów zanim sobie kupiłam przyzwoity aparat. A jakby Ci było mało, to coś się jeszcze znajdzie:p:eviltong: -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Ja tak będę wrzucać te zdjęcia do znudzenia - mam ich w komputerze setki tysięcy i codziennie robię nowe- jak będziecie mieć dość to krzyczcie: to jest Jego Wysokość w wieku trzech tygodni - pierwsze spotkanie z Adamem: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7959/malestwo.jpg[/IMG] a tu miesiąc później, z naszą nieodżałowaną Sonią - moje ulubione zdjęcie- stara, cierpliwa suka i bezczelny gówniarz. [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2803/gjalponekisonisko.jpg[/IMG] Ja wiem, że to wątek Matyldy, ale co w końcu, kurcze blade, Matylda w stadzie egzystuje i ma to swoje konsekwencje. A poza tym to ja właśnie dzięki Gjalpowi w sumie mam to stado, bo zawsze uważałam, że psy to się bierze ze schroniska, znajduje na ulicy albo jakoś tak, więc jak sobie pozwoliłam na kaprys w postaci zakupu wymarzonego szczeniaczka z hodowli, to uważam, że moim nomen omen psim obowiązkiem jest pomóc też jakiemuś schroniskowemu. Howgh. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Próbowałam ostrzyc Pawiana - jak każdy pers ma tendencje do filcowania, czesać się nie znosi, uspokajacze farmakologiczne nie wchodzą w grę, zostaje nam wycinanie kołtunów. Udało mi się kocicę złapać, zagadać i to i owo wyciąć, kiedy pojawiła się Łucja i postanowiła umyć kotka. Kot został wylizany - to oczywiście skończy się nowymi kołtunami - a poza tym obraził się, więc strzyżenie musiało zostać przerwane w połowie. Następnym razem niech Łucja sobie to robi sama. A oto i Pawian we własnej osobie: po lewej - zwróćcie uwagę na tytuł książki, po prawej - po podaniu tabletki na robale. [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/6645/pawian.jpg[/IMG] -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
A to jak Ci się podoba? Ten sam zestaw jakiś czas temu: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5230/naodwrt.jpg[/IMG] Mi samej trudno uwierzyć, że on był aż taki maleńki -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
salceson z parówek z orzeszkami... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Informuję, że wysłałam do moderatora prośbę o scalenie w jeden wątek obu parówek, bo to ganianie tam i z powrotem bywa męczące. Mam nadzieję Beciu, że nie masz nic przeciwko? -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem, czy to jest technicznie możliwe, ale może można połączyć wątki Łucji i Matyldy w jeden? Bo tak to trzeba pisać i czytać okrakiem, podczas kiedy w gruncie rzeczy tak czy inaczej mowa jest o Pieprzonych Orzeszkach... Edit: wysłałam w tej sprawie prośbę do moderatora. Szpilko, mam nadzieję że nie masz nic przeciwko? -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Zabaweczka dostarczyła suczkom mnóstwo przyjemności... A swoją drogą Pieprzone Orzeszki są strasznymi niszczycielami i wszystko co miękkie idzie w strzępy. -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Mikser w naturze jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach, bo o jego uroku stanowi przede wszystkim dynamika. Miałam przyjemność go w przelocie poznać - jest uroczy. -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Może zróbmy w takim razie bazarek dla Majuski na koszty leczenia Mati? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Florentynka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Adam naskarżył na parówę - szczypała go w łydki jak się na chwilę przestawał nią zajmować. -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Melduję że dotarłyśmy do domu. Taniec odtańczony przez Matyldę pod drzwiami i powitanie z resztą stada to był widok wart wszystkie pieniądze. Bardzo mi było miło Was zobaczyć, szkoda że tak krótko. Majusko - z całego serca dziękujemy:loveu: -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Oj, bo przy tej ilości zwierząt to się trzeba pogodzić z pewnymi rzeczami... Kudły są wszędzie. Gjalpo się ślini, a Matylda wszystko liże - leży na kanapie to liże kanapę, leży u nas w łóżku to liże kołdrę. Łucja i Flo chlapią przy jedzeniu, a Gjalpowi cieknie z pyska. A poza tym on chodzi pić z kibla ( nie można go od tego odwieść, potrafi się włamać) i opluwa deskę sedesową, a jeśli wcześniej ryl w ziemi to zostawia smugi błota. I jest psem samoczyszczącym, to oznacza że jak gdzies poleży i wstanie to zostaje tam kilo piachu. A odkurzacze zjedli - dwa były - jeden zwykły i jeden piorący, ale zeżarli. -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
:oops: Ups! -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Florentynka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Odnośnie sprzątania....mam straszny syf w aucie Florentynko, wybaczysz mi? Nie mam zdrowia tam sprzątać już dziś, ale auto sprawne:eviltong: [/quote] Nie widziałaś naszego samochodu od środka... Gjalpo nam nakaszlał na hamulec ręczny i to tak sobie krzepnie od przedwczoraj... Ja generalnie wybaczam każdą ilość syfu, zwłaszcza sobie, ale innym też.:p Miśka - jeśli chodzi o mnie to nie musisz sprzątać, naprawdę. Mamy w domu 9 zwierząt własnych, 2 dochodzące i pracę przy której się paprze. Jedyną rzeczą jaka mnie ostatnio przerosła była zawiesina mastifiej śliny z syropem na kuchennym stole, w której usiadł Pawian ( perska kicia)...