-
Posts
2016 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by stokrotka.af
-
[quote name='lasoa']nas też zna- to ta :) Chyba TŻ pomylił w takim razie rasy psów :)[/QUOTE] a wcale bym się nie zdziwiła ;)
-
[quote name='lasoa']Nie byliśmy dzisiaj przy rynku :) Ciekawe, a jest pewnien, że był to grzywacz? Ponieważ są w naszym mieście 3 w tym 2 moje :) Na rynku mieszka jeden w sklepie zoologicznym :) Znaczy wczoraj. Tylko chodziliśmy krótko, bo mieliśmy troszkę pracy w domu. A Rufolca bym poznała :)[/QUOTE] oooooooooo no masz Tz sugerował się właśnie tym zainteresowaniem ze strony osoby z Grzywką naszym Rufolcem ;) a babka z zoologicznego (tego na rogu?) to już nas zna ;) nie dziś to jutro ;)
-
oj tak kuj kuja zrobiłam ;) ja dziś byłam u lekarza z nadgarstkiem i dostałam ortezę ;( sztywne to cholerstwo :( mizianka dla psiurków :)
-
a mój TZ mówił,że Cię widział dziś przy rynku i podobno Grzywek przeprowadził atak na Rufolca ;) ciekawe czy To byłaś Ty ;)
-
no to nasze marzenia o rajskiej plaży i palemkach poszły..... doberek wilczaste poniedziałkowy, my dziś po szczepieniu przeciw wściekłym psom ;) i robaczkom ;)
-
ooooooooooooooo Ty szpiegu ;) spacerowałam troszkę bo łapki mi zmarzły a juniora trzeba było dotlenić,że o Rufolcu nie wspomnę ;)
-
[quote name='M&S']Nie wiem i na ten temat nie mogę się wypowiedzieć, ale ciepłe kraje z największą przyjemnością. Tylko jak to pogodzić z moimi burkami?[/QUOTE] nio fakt ciężko ;)
-
[quote name='M&S']W Indiach nie byłam, ale bez słońca jestem trup....[/QUOTE] hi hi hi gwarantuję,że po 2 tyg już chciałabyś wracać ;) to co emeryturka na ciepłych wyspach ? ;)
-
najgorszy był pierwszy miesiąc strasznie tęskniłam z Boreckim.... noooooooooooo mieszkać na stałe nie dałabym rady ;) ale wiesz w Indiach z kolei nadmiar słońca był chyba jeszcze bardziej męczący, całe szczęście,że to tylko pół roku ufff
-
[quote name='M&S']Tak, pięknie tam jest, ale pogoda nie dla każdego;)[/QUOTE] no ja po prawie 3 latach o mały włos a bym w depresję wpadła serio serio ;)
-
[quote name='M&S']Brak słońca mnie dobija.[/QUOTE] wiem, miałam to samo jak mieszkałam w Szkocji brrrrrrrrryyy
-
[quote name='M&S']Ja też myślałam....ta pogoda mnie dobija:shake:[/QUOTE] etam, jeszcze połowa lutego a miesiąc krótki wszak ;) potem to już sezon wiosenny można rozpocząć ;)
-
[quote name='Shilomaniak']Junior jaki sportowiec!!! Gaciory takie, ze nasza drużyna by się nie powstydziła ;). W filmikach dalej mam czarne dziury. Nie pomaga klikanie prawym bo nie mam "kopiuj adres czegośtam"[/QUOTE] kurcze nie wiem czemu może coś masz z Javą? ale wszystkie filmiki są na Youtube wpisz stokrotka78af i możesz przeglądać do woli ;) mam nadzieję,że Youtube Ci chodzi ;) [quote name='lasoa']królik jaki odważny :crazyeye: Junior rośnie :evil_lol:[/QUOTE] nio Zuza była taka sama odważna do mojego poprzedniego psa- miałam Briarda tylko poczatki są ciężkie ;) [quote name='M&S']Cudne fotki :):) Głaski dla Rufolca!!![/QUOTE] aaaaaaaaaaaa dziękować, Rufolec zagłaskany ;)
-
[quote name='lasoa']Na początku będzie dla mnie to dziwne :evil_lol: Mamy nową sygnaturę, którą sama zrobiłam :multi:[/QUOTE] super banerek, ja też mam nowy, ale mojego nie widać nie wiem co tam Dogo namieszało buuuuuuuuuuuuuu :(
-
doberek wilczaste :) pojechałam dziś kupić kamerkę,ale wszystkie jak na złość były czarne a mnie się marzy czerwona lub niebieska ;) za to widziałam cudny różowy telefon i może TZ na mówię na taki prezent walentynkowy ;)
-
przyłapani :evil_lol: [IMG]http://images38.fotosik.pl/1940/7d3d6b72c06ca642med.jpg[/IMG] co by cioteczki nie zapomniały jak junior wygląda :evil_lol: [IMG]http://images47.fotosik.pl/1714/008b5aa3bbdc613fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/589/d7dcbf0953857cd6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1714/a88641817d020b9dmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='M&S']Ale Ty robotna Kobitka jesteś :) Dziękować.[/QUOTE] noooooooooo jakoś tak mnie naszło przy okresie ;)
-
[quote name='Asiaczek']M&S - Mania na FB wyraziła chęć wpadnięcia do mnie na pierozki. Co Ty na to? I jak tak - to kiedy?:) Dodam tylko, że mam smaczny przepis na muffinki (od Agasi):) Pzdr.[/QUOTE] muffinki to też mija specjalność ;)
-
doberek śpieszę donieść,że Tz wszamał całe ciasto i znów muszę coś upiec ;) za to schabik wyszedł piknie :) mizianka dla słodkich futrzaków :)
-
[video=youtube;nhos-nzfas0]http://www.youtube.com/watch?v=nhos-nzfas0&feature=youtu.be[/video]
-
ale byłam dzielny i próbowałem go zjeść ;) [video]http://images49.fotosik.pl/1792/4db4eeaf964fc92cmed.jpg[/video]
-
dzisiejsza sesyjka ;) [IMG]http://images38.fotosik.pl/1939/cded80b26f4a140emed.jpg[/IMG] Atrurro :) [IMG]http://images34.fotosik.pl/552/a865eed5162e36d2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1713/47367147504c2aa8med.jpg[/IMG] Tata pstryka i pstryka ;) [IMG]http://images50.fotosik.pl/1846/4433ed5814d73de0med.jpg[/IMG] takie mam towarzystwo ;) [IMG]http://images49.fotosik.pl/1792/4db4eeaf964fc92cmed.jpg[/IMG] matka ugotowała brokuła bleeeeeeeeeeeee