Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. ja troszkę pieniążków z ubranek przeznaczę i bardzo chcę właśnie na ich rzecz nauczyć się robić smycze i obroże dla piesków. Wtedy cały dochód rpzeznaczyłabym na te biedne suńki do wykupu. Nie wiem czy mogę, ale może ktoś by pomógł mi? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1002/materialy-na-obroze-tasma-parciana-148274/?highlight=[/url]
  2. zależy mi na tym, ponieważ chcę zrobić smycze obroże i linki terningowe na wykup piesków z pseudohodowli... błagam o pomoc
  3. Mam takie pytanie. Gdzie można zakupić taśmy parciane czy też inne (takie, które nadawałyby się na smycze i obroże)? Najlepiej z jakimiś wzorkami itd itp... szukam i nic nie mogę znaleźć oprócz jednokolorowych (zazwyczaj same czarne) czy ktoś mógłby mi pomóc? Bardzo proszę... ( interesują mnie jeszcze kółka kaletnicze i regulatory, ale to już mniejszy problem)
  4. jeżeli jest taki problem z bazarkami, to może i ja mogłabym pomóc
  5. a Pixi umie jakieś sztuczki? :D
  6. noo wypisz! nie dam Ci spokoju!
  7. no to żółte weź
  8. a wypiszesz wszystko? :D
  9. Powiedzcie mi co i jakie będzie najlepsze dla peruwiana (jakby co jest w sygnie) Szelki czy obroża i jakie? Pies nie strajkuje na spacerach, idzie w miarę ładnie przy nodze, ale czasem jak jej coś strzeli to pędzi przed siebie i oczywiście jeszcze szybciej się zatrzymuje. Co będzie najlepsze dla takiego postrzelońca?
  10. a jakie szuczki umie Gram? :D
  11. oo tak :D filmik :D
  12. ehh nie załamuj się. Można prosić nowe foteczki?
  13. a co Ringuś umie? :D
  14. hyhy ^^ Twój się chyba nie załapie... xD
  15. ktoś looknie do naszego podpisu? :D
  16. a my nadal czekamy na przesyłki...
  17. [url]http://sherry-niunia.home.pl/sherry1/19.jpg[/url] omg jak kołnież
  18. aha. No chyba, że tak ;]
  19. no cóż.. tenz akup chyba Ci się nie udał (jak dla mnie), bo i to za wąskie i to za szerokie... :(
  20. [url]http://sherry-niunia.home.pl/IMG_5707.jpg[/url] chyba trochę dla niego za wąska...
  21. [url]http://i36.tinypic.com/2i8i3av.jpg[/url] o jaa.. myślałam, że on jest trochę większy, a on taki malutki przy człowieku xD :loveu: cudnie
  22. a ile kosztuje wykupienie yorka z tej ph?
  23. Ja przeznaczę część kasy z ubranek na yorczki
  24. Podobno obie suczki są juz w nowych domach tak?
×
×
  • Create New...