ojeje... :( pewnie jakiś pasożyt albo inne świństwo. Pewnie nie był szczepiony ani nic z tych rzeczy..
o sterylka? xD no to trzymamy kciuki zeby wszystko sie udało :) a no i co mówisz, że Diana nic nie umie? xD
ja już wiem, ze on nie może umzeć w schronisku? Ile kosztuje hotelik albo czy jest ktoś, kto za niewielką opłatą wziąłby go na DT? Zorganizuję pieniążki, a resztą zająłby się ktoś inny (gdyż niestety mieszkam daleko od Depiego)