Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. Taks szyje na zamówienie ubranka :) warto byłoby do niej napisać
  2. Chantell

    Diana :)

    i jak mały będzie się w końcu zwał? xD
  3. Chantell

    Diana :)

    ojeje... :( pewnie jakiś pasożyt albo inne świństwo. Pewnie nie był szczepiony ani nic z tych rzeczy.. o sterylka? xD no to trzymamy kciuki zeby wszystko sie udało :) a no i co mówisz, że Diana nic nie umie? xD
  4. a jakie kostki zamawiałyśccie, ze aż tyle czekacie?
  5. mam na zbyciu nowiuteńką ( z metką) smycz z ami play'a na zbyciu. niebieska w kosteczki :loveu: jakby co to PW
  6. a ja dokarmiałam bide na łańcuchu i odwiązywałam i nikt nie miał mi tego za złe z rodziny. :) no i żyje sobie z nami. Jak tam Atos?
  7. gdzie? Oo'' ja jak już coś znajdę, to wszystko jest ubogie (jeden kolor) i nawet ceny nie pisze... :(( mogłabyś mi pomóc na pw?
  8. WeronikaM- gdzie zaopatrzyłaś się w kółka taśmy itd?
  9. a właściwie czemu nie mogłaś go zatrzymać?
  10. ale jakoś mi się nie chce póki co...xDD
  11. ja już wiem, ze on nie może umzeć w schronisku? Ile kosztuje hotelik albo czy jest ktoś, kto za niewielką opłatą wziąłby go na DT? Zorganizuję pieniążki, a resztą zająłby się ktoś inny (gdyż niestety mieszkam daleko od Depiego)
  12. podpinam się pod temacik :D
  13. To zależy. Ja polecam jednak zwykłe smycze 1,80m lub jeśli chodzi ładnie na smyczy to 1,20 :)
  14. Chantell

    Galeria. ;D

    oo Beagluś! :D :loveu: [url]http://i33.tinypic.com/244dw7r.jpg[/url] cudne! :D może coś wiecej o nim?
  15. a co napchałaś do konga? xD
  16. a gdzie foty psychola? :mad:
  17. Witamy weekendowo :D
  18. dajze fotki jeszcze poczwarucha! xD
  19. czerwona gwiazdka (Dla Nicole) i przezroczysta kostka(dla Augie) :))
  20. a nie możesz go przemycić za ogrodzenie?
  21. Chantell

    Diana :)

    hihi :D już oglądam. póxniej skomentuję filmik, bo się ładuje xD
  22. i co z Atosikiem?
×
×
  • Create New...