[quote name='ms_arwi']Ledwo ja widac zza krat... To ta jamnisia:
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9737/hpim3795.jpg[/IMG][/QUOTE]
Dziewczyny. Potrzebuje wiecej zdjec tej jamnisi.
prawdopodobnie bede miala dla niej dom w Warszawie. A jak dom sie zgodzi jamnisia moze bedzie mogla przyjechac razem z transportem do mshume.
No wiec? do dziela! :)
informacje o malej i zdjecia porposze szybciutko!
[quote name='IVV']uwaga na pseudo hotel [URL="http://www.dogomania.pl/threads/148872-DOMOWY-Hotelik-dla-ps%C3%B3w.-Brak-miejsc?p=14754606&viewfull=1#post14754606"]http://www.dogomania.pl/threads/148872-DOMOWY-Hotelik-dla-ps%C3%B3w.-Brak-miejsc?p=14754606&viewfull=1#post14754606[/URL][/QUOTE]
Ona od zawsze mi sie nie podobala, dlatego zaden "moj podopieczny" tam nie pojechal!
ehhh, brak slow...
Oczywiscie! Nie zamykam jej drogi do adopcji Yogiego.
zastanawiam sie tylko jak na odleglosc sprawdzic relacje kot - Yogi. Bo Yogi - kot beda bezproblemowe. tu "pies pogrzebany"...
z psiakami bym nie ryzykowala, przez brak wzroku moze byc wyczulony (moj reagowal zebami na psy na poczatku jak go wzielam)... jest w kojcu chyba z suka.
a moze to dom dla Saby?
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-PRZYGARNE-SZCZENI-KToRE-WYRO-NIE-NA-DU-EGO-PSA-plec-obojetna-W0QQAdIdZ207116624[/url]
i rotwailera (chociaz takich ogloszen to ja nie lubie)
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-rottweiler-W0QQAdIdZ207050109[/url]
Dziewczyny, czy wlasciciel poniesie jakies konsekwensje niedotrzymania umowy? Czy w umowie schroniskowej jest punkt, ze nie trzyma sie psa na lancuchu?
[quote name='Andzike']Zabierając Sisi do mshume chciałyśmy pokazać księżniczkę też tamtej stronie Warszawy... ;)[/QUOTE]
Chciałyśmy pokazać Księżniczce również te ... inne , nie pisząc gorsze :D rewiry Warszawy :p
Co by dziewczyna świata liznęła :p