do Lucyfci:
ooo bedzie donos!
Tylko wez pod uwage lucyfcia, ze wsadzajac psa do mojego DT ratujesz dwa bo pieniadze wplacasz na bernardyny. I ktore wladze sie tym zajma?
Skoro jestes taka hop do przodu to powiadom wladze, ze mamy 2 nowe bernardyny, ofiary powodzi. Moze im pomozesz, co? Nie mamy na nie pieniedzy. Skoro jestes wielka przeciwniczka DT platnych i zalezy Ci na psach, daj im bezplatny:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186162-Ofiary-POWODZI-2-Bernardynki-Fauna-i-Flora-w-SZPITALU.-Potrzebne-[/url]!