Jump to content
Dogomania

iwoniam

Members
  • Posts

    7087
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwoniam

  1. [quote name='wojtuś']Już poprawiam :oops: :oops: będzie aktualizacja III Kontakt do Agniesi przesłany, po rozmowie z Agniesią - może przyjechać piesek lub sunia do 10-12 kg, Agniesia ma kontakt z dobrym Wetem, prosi o wsparcie w postaci karmy. [B]Nutusia proszę prześlij swój adres sms do Iwonii 515-192-985[/B] [INDENT][B]Aktualizacja III: Kochani [/B]na poniedziałek 20.02 [B]dzięki Wam[/B], mamy przygotowane takie [B]DT[/B]: - [B]2 Psiaki - [/B][COLOR=red]Potwierdzone[/COLOR] [COLOR=red]DT[/COLOR] -małe sunie (lub mała sunia i mały piesek) Pani Danusia z Miętkowa k. Chrzanowa, miejsca przygotowane, Pani czeka:smile: DT polecany przez Javena:smile: [B][COLOR=red]Transport[/COLOR][/B] - [B][COLOR=red]nie mamy[/COLOR] [/B][B]- kkanarekk[/B] nie da rady, jutro będę prosił p.Magdę mamę Missieek, czy będzie mogła zawieść Psiaki - [B]1[/B] [B]Psiak[/B] - [COLOR=red]Potwierdzone[/COLOR] [COLOR=red]DT [/COLOR]- mała sunia lub 1 mały piesek (najlepiej krótkowłosy) Radwanowice k. Krzeszowic, DT polecany przez Maada:smile: Kontakt Maada tel. 506-035-650, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [B][COLOR=red]Transport[/COLOR][/B] - pojedzie [B]Olg[/B] z Olkusza, z Bukowna do Radwanowic ok. 19.00 - [B]2 Psiaki[/B] - małe sunie DT Nutusia k. Warszawy [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Nutusia[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=18672388#post18672388"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [COLOR=red]Ja potwierdzam[/COLOR] to, co ustaliłam z Iwonią: [B]ciężarówka (jeśli uda się ją zabrać) i jedna z suczek z garażu Magdy (nr 33 lub ta druga dzikuska). Jeśli się nie uda z ciężarówką - obie z garażu. [/B]O matko, tylko co z kotoobojętnością... Dzięki Nutusia:smile: - [B]1 Psiak[/B] - piesek lub sunia 10-12 kg, który będzie w małej budce DT agniesia gm. Łopuszno k. Kielc [B]Agniesia [COLOR=red]potwierdziła[/COLOR], że przyjmie Psiaka:smile: [/B]mam pełny kontakt[B], [/B]kontakt przesłany do Iwonii. Agniesia prosi o wsparcie w postaci karmy. Opieka Weta zapewniona. [/INDENT][/QUOTE] wrócilismy ok 1ej, dotarliśmy. Ja się odsprzatałam i zaraz.. spaaać.. - do 6ej :) plan zrealizowany, mniej więcej..:(, bo nie wszystkie piesinki odnalezione.. [quote name='Nutusia']Z Wojtusiowej aktualizacji wychodzi, że w kierunku stolicy jedziecie tylko z moimi tymczasowiczkami, cholercia - szkoda, że tak wyszło, że np. Milanówek nie wypalił... Ale w takim razie zupełnie nie ma potrzeby jechać do samej Warszawy. Dajcie znać jak już wyjadą z Olkusza, zadzwonię do Iwonki i się umówimy gdzie, co i jak ;)[/QUOTE] Nutusia = dzięki za super spotkanie. Ważne, że Ty tam dla PI i SIGMY byłaś :) te małe sunie to siostry lub mam i córa - takie same są - jutro wstawię zdjęcia wszystkich. [quote name='missieek']a ja mam propozycje - prosbe o pomoc mam kilka psiakow na BDT, kotow znacznie wiecej ale jakby ktos pomogl z ogloszeniami i znalazlyby dom to chetnie wezme za nie cos innego z Olkusza gdyby dom znalazla AJRA, to moge wziasc cokolwiek lagodnego, suka czy tez samiec, moze byc duze gdyby dom znalazl DINGO, to moge wziasc cos nieduzego, najchetniej suke, aby mogla byc wiecej w domu oba sa zabrane z Olkusza, oba juz gotowe do adopcji, posterylizowane, poszczepione Ajra czeka juz 3-4 mies, Dingo od wakacji Ajra [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=755[/URL] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/ajra/ajra1[/IMG] Dingo [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=720[/URL] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/dingo/dingo11[/IMG][/QUOTE] Dziewczyny je na pewno ogłoszą, ale powolutku - tak ze dwa dni, oK? Napiszę im błagalny list :)
  2. nie ma nadal wpłaty. Mam nadzieję, ze ten przelew dotrze, bo jak nie... to nie wrócimy :( jedziemy ! od teraz już tylko kom..:)
  3. dzięki za zwrócenie uwagi jak ktoś pomyli to ja będę pamiętać, że to o Borę chodzi i będę przekazywać info mam nadzieję, że Angela będzie udawać mnie ;) [quote name='missiaa']Na pewno taki mail [email][email protected][/email] A przy okazji tutaj: [url]http://naszezwierzaki.info/psy/oddam?id=2688&view=details[/url] Przy numerze do Angeli jest podane imię Iwony, niby nic ale ktoś będzie dzwonił i pytał czy dodzwonił się do P. Iwony a Angela powie, że pomyłka :P A tu w info dodatkowych, że jest wysterylizowana, a jeszcze nie jest. Oby nie była w ciąży... [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bora-smutna-suczka-z-oczami-pelnymi-nadziei%21,58982[/url][/QUOTE]
  4. wszyscy zapomnieli o was, maluchy mam byc może dom dla Boni - wszystko rozstrzygnie się do wtorku, oby ! jutro załączę aktualne zdjęcia piesków..
  5. [quote name='tatankas']Dziewczyny-potwierdźcie,że to dobry mail jest,bo cosik mi się nie zgadza,zawsze mi na niebiesko maile wyskakują,a tu lipa,narobię ogłoszeń,a mail będzie zły,już mi się tak zdarzyło!!![/QUOTE] email: [email][email protected][/email] a jak coś nie będzie ok to [email][email protected][/email] ale raczej nie powinno być kłopotu czas lulu - jutro ważny dzień..
  6. pewnie, oby coś z tego wyszło
  7. [quote name='Romi']Ja bym powiedział, że zamiast jeździć z psiakiem po Warszawie, to lepiej go od razu po odbiorze z Olkusza zawieść do Łopusznej i potem do [B]Natusi[/B] do Wawy. No ale pewnie jutro się wszystko wyjaśni jak robimy.[/QUOTE] tak jak nie będzie transportu innej osoby to my najpierw pojedziemy zawieźć te pieski, które są bliżej, a później te do Wawy. Nutusia się ucieszy, bo nie będzie musiała kombinować z wyjściem z pracy.
  8. Jeszcze dla uzupełnienia: - w schronie w piątek był piesek w typie collie - ten, którego jakaś fundacja chciała wziąć - wcześniej zniknął, później znów był. - nie było płaczusia, ale... oby jutro był.. - piesek z siwym włosem, który był na kwarantannie - jest Pieski, które Magda zaszczepiła: - dzika sunia, która jest teraz w garażu - ta brązowa, ze stojącymi uszami (ta, która na zdjęciu siedzi koło budy) - piesek z chorym prąciem - malutki piesek - czarny podlapany, który był wśród chowających sie w budzie piesków, - młody, duży rudzielec
  9. [quote name='kaja69']od ustanowienia "ustawy" ceny paliw poszły w górę:angryy: To raz,dwa to szczególny przypadek,z tego co zrozumiałam to beda jakby "podtransporty":lol: A trzy skoro prezesa chwilowo brak reszta zarządu niech sie panoszy:evil_lol: Ja za prezesa reczę,ze wam nie nafluga:lol:(chyba tak to sie nazywa??) edit chciałam przez to powiedzieć ,że jestem "za":lol: Jeśli byłoby głosowanie potrzebne czy cós...[/quote] [quote name='mmd']klubowicz mający stałą deklarację... Może wnioskować o wyższą kwotę - to z naszego statutu. Ja mam deklarację, a rzeczy iwoniam przez bazarki zasilały nasze konto. Wypłacimy 200. Najwyżej dostanę bęcki. I dymisję. Roszpunko, prezes miły jest, jak nie prezes i nie fluga :) miło, że nauczyłaś się nowego słowa :):) edit: Omg pomyliłam kaję z roszpunką - wy podobne jesteście ;)[/quote] [quote name='necianeta89']też jestem za ;) szczerze powiedziawsze, tej 20 nie ogarniam ja. Dosłownie nic nie kumam, ale trzeba pomagać![/quote] [quote name='mmd']e no co ty :) jeden dzień na wątku i zaczniesz łapać które jest które, numerki mają na wszelki wypadek :) no i do domu poszło kilka - więc zanim nowe stado dojedzie to jest doskonały moment. I uważam jeszcze, że mamy po prostu sporo forsy, która sobie leży. A jak iwoniam upierała się, żeby z jej rzeczy z tych bazarków było 50% na nas![/quote] [quote name='świat']pewnie często to słyszycie ale za to co robicie szacun.podczytuję wątek chociaż się nie wypowiadam.iwoniam zaraz idę na ten twój wątek.[/quote] [quote name='ellig']tu chodzi o wiecej niz jednego psa, ja tez mam deklaracje i daje rzeczy na bazarki wiec uwazam ,ze trzeba dac te 200 zł bez gadania:)[/quote] [quote name='mmd']a to świeża sprawa? Bo jakoś przywykłam do podobnych obrazków z nutusiowego domu :evil_lol: Wysłałam właśnie 200 z naszej skarpety do iwoniam.[/quote] bardzo, bardzo dziękuję w imieniu jutrzejszych podróżowiczów za pomoc. Mamy całą kwotę niezbędną do przewiezienia piesków i uratowania ich z olkuskiej mordowni. [quote name='wapiszon']witajcie baloniarki :) podczytuję was od jakiegoś czasu. Przez weekend poczytałam o aferze u czarodziejki. Jestem zarówno zbulwersowana postawą czarodziejki ale jeszcze bardziej tym gnojeniem człowieka. Uważam , że wy to prawdziwe dogo. Chciałabym do was się ,,zapisać" co mogę zaproponować? Na razie niewiele.nie mogę przyjąć nowych psów do domu( mam 2 psy+2 koty). Problemem bardziej są moi rodzice. W czasie naszych wyjazdów to oni zajmują się zwierzyńcem, a ponieważ są już wiekowi ( bo ja też jestem wiekowa ;) ) to nie poradzą sobie z innymi psami mogę zaproponować stałą składkę, wizyty przedadopcyjne, może jeszcze coś wymyślę? Czy przyjmiecie mnie do swego grona? :)[/quote] bardzo serdecznie witamy w najwspanialszym klubie świata !
  10. wojtuś - uduszę Cię Pan Jacek i drugi pan nie mają ze sobą nic wspólnego !! Jacek nie moze teraz wziąć piesków asniesia - ok - podajcie mi na smska wasze adresy, bo prawdę mówiąc - wszystko już wiem - kto, jakiego pieska weźmie, tylko nie wiem jednego - gdzie dokładnie piesunie zawieźć..:( ? mój kom: 515192985 - wystarczy info - nick + adres! dziękujęęę!! [quote name='wojtuś'][INDENT] [B]Aktualizacja II: Kochani [/B]na poniedziałek 20.02 [B]dzięki Wam[/B], mamy przygotowane takie [B]DT[/B]: - [B]2 Psiaki - [/B][COLOR=red]Potwierdzone[/COLOR] [COLOR=red]DT[/COLOR] -małe sunie (lub mała sunia i mały piesek) Pani Danusia z Miętkowa k. Chrzanowa, miejsca przygotowane, Pani czeka:smile: DT polecany przez Javena:smile: [B][COLOR=red]Transport[/COLOR][/B] - [B][COLOR=red]nie mamy[/COLOR] [/B][B]- kkanarekk[/B] nie da rady, jutro będę prosił p.Magdę mamę Missieek, czy będzie mogła zawieść Psiaki - [B]1[/B] [B]Psiak[/B] - [COLOR=red]Potwierdzone[/COLOR] [COLOR=red]DT [/COLOR]- mała sunia lub 1 mały piesek (najlepiej krótkowłosy) Radwanowice k. Krzeszowic, DT polecany przez Maada:smile: Kontakt Maada tel. 506-035-650, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][COLOR=red]Transport[/COLOR][/B] - pojedzie [B]Olg[/B] z Olkusza, z Bukowna do Radwanowic ok. 19.00 - [B]2 Psiaki[/B] - małe sunie DT Nutusia k. Warszawy [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Nutusia[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=18672388#post18672388"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [COLOR=red]Ja potwierdzam[/COLOR] to, co ustaliłam z Iwonią: [B]ciężarówka (jeśli uda się ją zabrać) i jedna z suczek z garażu Magdy (nr 33 lub ta druga dzikuska). Jeśli się nie uda z ciężarówką - obie z garażu. [/B]O matko, tylko co z kotoobojętnością... Dzięki Nutusia:smile: [B][COLOR=red]Rezygnacja[/COLOR][/B] - [U]Pani Monika K. z Wawy wzięła wczoraj Sunię z Mikropsiaków na DT[/U] - miał jechaćna DT mały piesek [B] - 1 Psiak[/B] - mały piesek (gdyby się odnalazł "płaczuś" lub inny piesek, [B]Milanówek k. Warszawy[/B] tel. 500-123-..., Pani będzie dzwonić wieczorem do Iwonii po podjęciu decyzji, to jest domek chętny na "płaczusia") - [B]1 Psiak[/B] - piesek z chorym prąciem, Iwonia będzie jeszcze rozmawiać DT znajomy Pani Agnieszki Ch., u którego teraz były 3 sunie - Sonia, Zuza i Betty [B]Kochani do przemyślenia[/B]: Agniesia może dać DT w małej budce dla Psiaka - [B]1 Psiak[/B] - mały piesek lub sunia, który będzie w małej budce DT agniesia gm. Łopuszno k. Kielc [B]Agniesia [COLOR=red]potwierdziła[/COLOR], że przyjmie Psiaka:) [/B]mam pełny kontakt[B], [I]Jak dostarczyć Psiaka do Agniesi?[/I][/B] Iwonia a ewent. w drodze powrotnej z Wawy jadąc przez Łopuszno (k.Kielc), Psiak musiałby wtedy jechać od razu z Wami do Wawy... Kochani pomyślcie proszę czy to dobry pomysł, czy innym razem.... [/INDENT][/QUOTE]
  11. a ja.... ja teraz drukuję listę moich jutrzejszych odwiedzin,. Gdyby się ktoś do opieki do jutra do 10ej znalazł... to ja proszę o telefon pod nr - 515192985 :) możemy wziąć wówczas pieski w większej ilości Można dzwonić i pytać. o wszystko ! :) Ja będę prowadzić więc na smski nie odpiszę, zestaw słuchawkowy jest :) dostałam nawet nowy w prezencie za pomoc jednemu pieskowi więc działa na pewno - w poprzednim działała tylko 1 słuchawka, ale tego mi pieski nie zjadły :)
  12. [quote name='wojtuś'][B]Aktualizacja: Kochani [/B]na poniedziałek 20.02 [B]dzięki Wam[/B], mamy przygotowane takie [B]DT[/B]: - [B]2 Psiaki - [/B][COLOR=red]Potwierdzone[/COLOR] [COLOR=red]DT[/COLOR] -małe sunie (lub mała sunia i mały piesek) Pani Danusia z Miętkowa k. Chrzanowa, miejsca przygotowane, Pani czeka:smile: DT polecany przez Javena:smile: [B][COLOR=red]Transport[/COLOR][/B] - czekam na potwierdzenie od [B]kkanarekk[/B] (możliwość ok. 19.00) - [B]1[/B] [B]Psiak[/B] - [COLOR=red]Potwierdzone[/COLOR] [COLOR=red]DT [/COLOR]- mała sunia lub 1 mały piesek (najlepiej krótkowłosy) Radwanowice k. Krzeszowic, DT polecany przez Maada:smile: Kontakt Maada tel. 506-035-650, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][COLOR=red]Transport[/COLOR][/B] - pojedzie [B]Olg[/B] z Olkusza, z Bukowna do Radwanowic ok. 19.00 - [B]2 Psiaki[/B] - małe sunie DT Nutusia k. Warszawy Dzięki Nutusia:) [B][COLOR=red]Rezygnacja[/COLOR][/B] - [U]Pani Monika K. wzięła wczoraj Sunię z Mikropsiaków na DT[/U] - [B]1 Psiak[/B] - mały piesek (gdyby się odnalazł "płaczuś" lub inny piesek, płaczuś ma też chętny inny DS w Warszawie) DT Pani Monika K. Warszawa (kontakt ma Iwonia) [B] - 1 Psiak[/B] - mały piesek (gdyby się odnalazł "płaczuś" lub inny piesek, [B]Milanówek k. Warszawy[/B] tel. 500-123-..., Pani będzie dzwonić wieczorem do Iwonii po podjęciu decyzji, to jest domek chętny na "płaczusia") - [B]1 Psiak[/B] - piesek z chorym prąciem, Iwonia będzie jeszcze rozmawiać DT znajomy Pani Agnieszki Ch., u którego teraz były 3 sunie - Sonia, Zuza i Betty ode mnie - IWONII - [B]piszę po raz kolejny - to nie ta sama osoba! :) to nie dom u Jacka tylko u zupełnie innego pana ! Jacek musi teraz pracować, postara się pomóc jeszcze, ale w kolejnych etapach..[/B] [B]Kochani do przemyślenia[/B]: Agniesia może dać DT w małej budce dla Psiak - [B]1 Psiak[/B] - mały piesek lub sunia, który będzie w małej budce DT agniesia gm. Łopuszno k. Kielc [B]Agniesiu proszę o potwierdzenie gotowości przyjęcia Psiaka, wysyłam PW[/B], [B]proszę o telefon na PW[/B][/QUOTE] Agniesia nie odpisała niestety... (przyp. iwonia) [quote name='2411magdalenka']właśnie przeczytałam informację, że Amiś się podoba potencjalnemu domkowi.. będę jutro zatem "warować" przy telefonie.. bardzo dużo dobrego nasłuchałam się o tej rodzinie :) kciukujcie razem ze mną! ...a gdyby jednak (Tfu, Tfu) nic nie wyszło z tego domku, to chciałam Amisia zaszczepić na wściekliznę w tym tygodniu.. słusznie? i we środę wypada chyba wszystkim psiakom drugie odrobaczenie?[/QUOTE] Puść mi sygnałek jeśli było by dobrze z nim, ok? Obiecuję, ze nie będę odbierać tel, taka wiadomość będzie bardzo!! budująca... [quote name='*zaba*']Nie czytalam calego watku, pytanie mam moze glupie, ale.. W miejsce wyadoptowanych, zabieracie kolejne bidy? Bazar, zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223333-*Ciuchy-na-psiaki-z-Olkusza*-do-25.02-godz.20.00?p=18675734#post18675734[/URL][/QUOTE] Hm... nie miałam odwagi spytać... ps. domek dla Nory - suni z nr 9 potwierdza gotowość do adopcji . Wszystko odbędzie się we wtorek ok 14ej ! Kciuki... plizzz :)
  13. [quote name='wojtuś']Nie mamy Romi wytypowanych Psiaków, jedynie zebrane info z wątku i telefoniczych, jakie psiaki mogą przyjechać na DT- duże czy małe, czy piesek czy sunia, jeden czy dwa - tylko tyle, Nutusia zaproponowała, gdyby udało się wyciągnąć tę sunię z pod kontenerów, może ją wziąść na DT, Jutro wieczorem się okaże czy nasza akcja ma sens, nie ma na razie kasy na transport.[/QUOTE] Dziękuje wszystkim za dzisiejszy udział w wydarzeniu ! bardzo - ja miałam dziś tak zajęty dzień, że w życiu bym nie pomyślała. Na końcu 2 godziny sprzątałam mieszkanie dlatego dopiero teraz, po wyprowadzeniu i uśpieniu dzieci jestem. Proszę o wybaczenie ...:( [quote name='wojtuś']Iwonia myślę o Tobie i Maluchu w brzuszku:) To już 6 miesiąc ciąży, spokojniej teraz trzeba;) Gdyby była kasa na Warszawę może Romi mógłby się dopasować i pojechać trochę później sam, i jeszcze ktoś z transportem do rozwiezienia tych Psiaków bliżej, jeszcze jutro będę szukał transportu, ja nie dam rady. Kochana jesteś - ale boję się, że w końcu urodzisz nam małego dogomaniaka na akcji albo w samochodzie:)[/QUOTE] jadę jadę - bez dwóch zdań :). Pieski trzeba ratować.. [quote name='barb']Dziękuję Ci Wojtusiu, że napisałeś to o czym cały czas myslę... I te 8 pieskow pozostawione na tak dlugo bez opieki... Iwoniam czasem trzeba mierzyć zamiary na siły. :modla:[/QUOTE] Pieski będą pod opieką kotów :) I przyjedzie koleżanka. Dziękuję wam za troskę. ps. wymierzyłam te siły - jest tak.. na styk :) [quote name='mmd']Słuchajcie - na moim bazarku uzbierało się ponad 70zł, na razie. Jeszcze nie wpłacone i nierozliczone, ale jak taka sytuacja, to założę ze swoich, a później mi Iwonia potwierdzi, że doszło razem z tym co jeszcze doślę (bo może coś jeszcze przehandluję). Baloniarki się dołożą, na pewno 100, może więcej, narada Zarządu w toku ;) [B]edit: Baloniarki dają 200 -[/B] pod naciskiem tzw. opinii społecznej ;)[/QUOTE] BARDZO, W imieniu wszystkich piesków dziękuję za pomoc finansową. Bez was nie dałabym rady... Chcę tym psinkom pomóc, z całych sił.. [quote name='Nutusia']Ja rozumiem, Iwonko, że trudno się Wam do wszystkich dopasować. Piszę tylko, że jak się dowiem, że jeśli się w ostatniej chwili dowiem, że mam tu i tu odebrać psa, fizycznie nie dam rady wyjść z pracy! :( Aha, Panowie... tak, wezmę ciężarówkę i jedną z dwóch małych dzikusek, które są u Magdy w garażu, bo taka była umowa z Iwoniam. One są u Magdy bardzo awaryjnie, o czym pisała na wątku. Cokolwiek już o nich wiadomo... a ja mam w domu 5-miesięczną kicię.[/QUOTE] Nutusia - dziękuję Ci za potwierdzenie, Jak coś to Ci małe do pracy podrzucimy ;) żart ;) Będę się kontaktować jak już wyjdziemy z Olkusza, ok? Postaram się dać Ci znać jak najszybciej.. mam nadzieję, ze się to wszystko uda. [quote name='Javena'][FONT="Arial Black"]wiem,ze to nie jest duzo,ale 20 zł dołoże do paliwa. Tylko na jakie konto?[/FONT][/QUOTE] To b. dużo - Dziękuję - [quote name='Javena']Tutaj Pani służyła pomocą. Moze cos fizia wie?[/QUOTE] Jak to była pani z FB to ja jej odpisałam, ale ona już nic więcej nie napisała. [quote name='tatankas']Widzę,że ogłaszana przeze mnie psica nr 6 znalazła domek :) czy mona ściągnąć jej ogłoszenia,czy jeszcze zostawić?[/QUOTE] Tak, Sonia ogląda z Państwem telewizje i wszystko gra. :) dom podobno cuuuuuuuudowny ! Sonia ma dom !!! można usunąć ogłoszenie ! :) [quote name='barb']Mogę dorzucić 10 zł. To jeszcze mniej niz Ciotka Javena ale ziarnko do ziarnka...[/QUOTE] dziękujemy !! [quote name='Ellig']Ktora sunia ma jechac do Nutusi. Ja niestety funkcjonuje od 5 do 17. Mam w domu chora 11 letnia sunie.Nie moze miec kontaktu z innymi psami. Moge przetrzymac sunie ale krotko w sensie kilka godzin bo tyle pewnie dam rade fizycznie.[/QUOTE] jakby było bardzo awaryjnie to możemy się skontaktować, tylko napisz mi, błagam... na kom nr tel - smskiem - mój nr 515192985 [quote name='ŚWIAT']Dorzucę 50 zł, obojętnie czy na paliwo czy na inne potrzeby.Poproszę nr konta[/QUOTE] dziękujemy bardzo ! [quote name='Ellig']Dziekujemy bardzo serdecznie, przepraszam ale nie wiem , juz sie pogubilam....Kto nr konta moze wyslac?[/QUOTE] dziękuję mmd za wysłanie PW z moim nr rachunku., Na razie nie ma wpłat, ale jest jeszcze weekend. jutro po 8ej sprawdzę konto. Dziękuję WSZYSTKIM za odzew i pomoc. [quote name='barb']Chyba, ze Iwoniam zadecyduje inaczej ;) Ale jak widać róznie z tymi DS bywa...[/QUOTE] Domy - nio... różnie z nimi, ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Zuza dziś jeszcze w Krakowie ale już z nowymi państwem - rozkochała ich w sobie. Jutro jedzie do nowego domku !! [quote name='Nutusia']Może i pomoże, ale muszę wiedzieć cokolwiek, żeby o tę pomoc poprosić. Poniedziałek to zbyt obszerne pojęcie jednak...[/QUOTE] przepraszam, nie dałam rady być wcześniej.. [quote name='mmd'][B]Iwoniam prosiła, żeby rozesłać jej konto zainteresowanym, więc zaraz się biorę za PW. [/B]Zrobiłam też już przelewy: od Baloniarek i zaliczkowy-bazarkowy :)[/QUOTE] Dziękuję ! [quote name='Javena']Zaraz zlece przelew. Już zrobione ,na jutro powinno być.[/QUOTE] Dziękuję. [quote name='barb']Mój też zrobiony.[/QUOTE] dziękuję.. [quote name='Javena'][url]http://allegro.pl/sarenka-pinczerek-pokochaj-ja-i2153762455.html?source=oo[/url][/QUOTE] I tu... DZIĘKUJĘ - ona jest b. wrażliwą sunią. Mam nadzieję, że sie ktoś w niej zakocha bez pamięci. o nie!!!! usunęli z allegro.. swinie. [quote name='mmd']Nr 10 - Krówka wyróżnione: [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Merdajacy-bez-przerwy-ogonek-z-roczna-sunia-w-pakiecie-W0QQAdIdZ355131057"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ355131057[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/krowka-w-wesji-mini-mini--IDL7qb.html[/URL] i reszta: [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,49498,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art11398,krowka-w-wersji-mini-mini-.html[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=129674[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2173003-krowka-w-wersji-mini-mini-za-darmo/[/URL] [URL]http://krakow.kokosy.pl/[/URL] - do aktywacji [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Krowka-w-wersji-mini-mini-:%29,58999"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Krowka-w-wersji-mini-mini-:%29,58999[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/110658[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=319178065&ts=1329658352[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/polska[/URL] - do aktywacji [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/94630/Krowka-w-wersji-mini-mini-za-darmo-/[/URL] [URL]http://animalia.pl/[/URL] - dodałam, ale linku nie mam [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/14226/krowka_w_wersji_minimini_.php[/URL] - do aktywacji Sarenka się załapała przy okazji ;) [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sarenka-psie-dziecko-:%29,59002[/URL][/QUOTE] Bardzo DZIĘKUJĘ. Wszystkie konieczne maile już potwierdziłam - aktywowałam. [quote name='ŚWIAT']Mój przelew też już zrobiony.[/QUOTE] dziękuję [quote name='Romi']Brawo miłe Panie i Panowie (chociaż my faceci to jesteśmy tu "rodzynkami) za szybką akcję finansową :klacz: Jak to mówią młodzi - SZACUN :D[/QUOTE] szacun ! ;) [quote name='mmd']Bo to taki fajny, zorganizowany wątek (chociaż trochę chaotyczny, jak każdy gada na swój temat :evil_lol:). PS. Wg mnie powinno już być 350zł, więc psie pupska chyba uratowane ;)[/QUOTE] Hm... tu i tak dość zwięźle jest chyba :) [quote name='Nutusia']Doszły mnie słuchy, że Amiś wygrał casting foksiowy - Państwo powinni się niebawem kontaktować z Opiekunką - kciuki trzymajmy![/QUOTE] Cudowna wiadomość. Oby się udało.. znów się będę modlić dziś.. [quote name='barb']:kciuki: Trzymam bardzo mocno :kciuki:[/QUOTE] I ja...trzymam, na szczęście mogę pisać jakoś bez kciukasków. [quote name='Nutusia']Ja potwierdzam to, co ustaliłam z Iwonią: ciężarówka (jeśli uda się ją zabrać) i jedna z suczek z garażu Magdy (nr 33 lub ta druga dzikuska). Jeśli się nie uda z ciężarówką - obie z garażu. O matko, tylko co z kotoobojętnością...[/QUOTE] nieźle się ta sunia nazywa - ciężarówka.. przypomina mi... mnie teraz :) zobaczymy kto ma większy brzuch. Obym to była ja.. [quote name='mmd']Jak co? Najwyżej po ryju dostaną :) A poważnie to wejdą w stado i załapią, że kot to "swój", nie martw się na razie.[/QUOTE] Pomogę jak coś.. sprawdzę reakcje suniastych w miarę możliwości [quote name='missiaa']Mam do was pytanko z innej beczki. Zna ktoś, kogoś z Ojcowa, Skały? Dostałam info od koleżanki, że między skałami gdzieś koło zamku jest suka ze szczeniakami. Podobno broni swoich małych, ale marnie wygląda. Bez budy, bez niczego. Przydałby się ktoś z okolic, kto by zorientował się w sytuacji. Jak jest ktoś, kto mógłby obadać sprawę to podam numer do osoby, która sunie widziała. Więcej informacji niestety nie mam.[/QUOTE] wiem, że wojtuś już podał namiar. Ja ew. polecę panią Ewę. W razie czego proszę choćby o sms. [quote name='Nutusia']Się martwię, bo Helka za grosz instynktu samozachowawczego nie ma - jej się wydaje, że na świecie są tylko ludzie i psy, którym bezkarnie można spadać na kark z oparcia fotela albo rzucać się na pyski zza winkla...[/QUOTE] Damy radę, zrobię, co w mojej mocy..
  14. to w takim razie trzymam kciuki, aby się państwo szybko z tego Lublina do Krakowa przeprowadzali :) hehehe
  15. Ja nie będę w stanie się dopasować- mam obecnie 8 psów + koty + królika + gryzonie + dziecko w brzuchu i muszę też wrócić, a nikt nie chce pomóc..musicie nam trochę pomóc... I tak będę musiała zostawić wszystkie zwierzęta na cały czas przewozu czyli od najpóźniej 8:30 rano do......? pewnie do północy... nikt się moimi psami nie zajmie... jestem tu sama..
  16. witam raz jeszcze w dniu dzisiejszym i mam prośbę o pomoc finansową - transportową. W poniedziałek 20.02 organizujemy "wywóz" z mordowni w Olkuszu pieski. Jako, że z poprzedniego wywozu ja sama w domu mam jeszcze 4 (łącznie 8 piesków + 2 koty + 1 extra kiciuś + gryzonie) - zorganizowaliśmy bezpłatne DT i osoby, które być może adoptują psinki. Kłopot polega na tym, że ja już całkiem poległam finansowo, a aby zawieźć pieski głownie do DT potrzeba pieniędzy na transport. Zwracam się z prośbą o zapomogę transportową. Jeśli zostaniemy z tym sami (ja + romi z dogo) będziemy musieli przejechać około 800km łącznie. To ogromny koszt. Bardzo proszę o pomoc. Sprawa bardzo pilna, bo psy z Olkusza, z nielegalnego pseudo-schroniska znikają.. Jeśli nie uda nam się zebrać tej kwoty nie będziemy mogli zawieźć piesków, bo ja nie mam już skąd pieniędzy pożyczyć. :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w[/url]. watek piesków:
  17. dziękuję !!! [quote name='tatankas']I kolejne ogłoszenia od mmd dla: [SIZE=3][B][COLOR=red]Bora - smutna suczka z oczami pełnymi nadziei![/COLOR] Dorosła sunia w typie owczarka niemieckiego, która potrzebuje chwili, aby pokazać, że potrafi dobroć człowieka odwzajemnić. W pierwszej chwili wrażliwa i delikatna, nieufna, ale nie ma w niej ani odrobiny agresji. Uratowana z jednego z najgorszych miejsc, o jakich można pomyśleć. z pseudo-schroniska. Wiele w swoim życiu przeszła, ale nie straciła swojej wrażliwości na dobro człowieka. Początkowo nieco spięta i niepewna, ale gdy oswoi się z terenem, z człowiekiem to wita się, merda ogonkiem, podchodzi do głaskania i przytulania, podaje łapkę. Prawdopodobnie wiele wycierpiała z rąk człowieka i dobrze to pamięta, jednak daje nam szansę na udowodnienie, iż chce nam towarzyszyć. W kontakcie z kotkiem jest obojętna, co wskazuje, że dom z kociakiem nie będzie stanowić problemu [/B] [B]:smile:. Bora - jej nowe imię - wciąż patrzy swymi smutnymi oczami. Sprawmy, aby w tych oczach pojawiły się iskry nadziei. W sprawie adopcji tel. kontaktowy: 504 060 219 lub 515 192 985 - Iwonia e-mail: [/B][/SIZE][B][SIZE=3][email protected][/SIZE] [/B]Tu będą linki do ogłoszeń: .[/QUOTE]
  18. no to czekamy, bo jak widzę nikt poza mną i romim plus Tobą wojtuś się w ten transport nie angażuje.. :( liczę na cud... trzeba tym piesinkom pomóc..
  19. napisałam tu: wydarzenie maluchów - [url]http://www.facebook.com/events/304448652937293/[/url] oraz tu: profil piesków olkuskich - [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100003550449356[/url] o potrzebie transportu. Dołączcie tam proszę i zaproście znajomych, bo zostałam chyba sama na polu walki..
  20. dzięki, ale mam dziwne wrażenie, że tylko oryginał będzie wchodził w grę.
  21. ok, dzięki tekst: Dorosła sunia w typie owczarka niemieckiego, która potrzebuje chwili, aby pokazać, że potrafi dobroć człowieka odwzajemnić. W pierwszej chwili wrażliwa i delikatna, nieufna, ale nie ma w niej ani odrobiny agresji. Uratowana z jednego z najgorszych miejsc, o jakich można pomyśleć. z pseudo-schroniska. Wiele w swoim życiu przeszła, ale nie straciła swojej wrażliwości na dobro człowieka. Początkowo nieco spięta i niepewna, ale gdy oswoi się z terenem, z człowiekiem to wita się, merda ogonkiem, podchodzi do głaskania i przytulania, podaje łapkę. Prawdopodobnie wiele wycierpiała z rąk człowieka i dobrze to pamięta, jednak daje nam szansę na udowodnienie, iż chce nam towarzyszyć. W kontakcie z kotkiem jest obojętna, co wskazuje, że dom z kociakiem nie będzie stanowić problemu :). Bora - jej nowe imię - wciąż patrzy swymi smutnymi oczami. Sprawmy, aby w tych oczach pojawiły się iskry nadziei. tel kontaktowy: 504 060 219 lub 515 192 985 - Iwonia [quote name='missiaa']na missieek, ona jest od rozmów adopcyjnych.[/QUOTE]
  22. [quote name='Javena']Iwoniam ,wysłałam pani Edycie wiecej zdjęć Dredzika i prosiłam o tel do Ciebie, Bo takie klachanie meilowo ,to do niczego. Mysle ,że jak ktoś jest zainteresowany ,to zadzwoni. To jest z ogłoszenia z allegro. Amisia mi zdjęli,a ja go na nowo wstawiłam i udaje głupka.:):)[/QUOTE] odpisałam dość obszernie, także podałam nr tel do siebie i link do zdjeć - dzięki !!;) [quote name='mmd']A jakiś wątek onkowatej albo co? Mogę jej zamówić, ale ani tekstu, ani kontaktu... mail i telefon musi być :)[/QUOTE] myślę, że kontakt na missieek/missia - czekam, aż potwierdzą. [quote name='mmd']Iwoniam leć pisać wniosek do Baloniarek - coś tam na transport dadzą. Jak sobie pomyślę, że ten #&^*%$# z Olkusza na tych psiakach zarabia, a my się tak bujamy z każdym groszem...:angryy:[/QUOTE] napiszę, ale dajcie mi chwilę, bo wiecie co - ja już chyba z 8 h nic nie jadłam i mi słabo, dzidzi mnie kopie, break..
  23. zostaje jeszcze ta onkowata u pani Magdy. mmd i spółka :) - BARDZO, BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA OGŁOSZENIA. TO DZIĘKI WAM DZIECIACZKI MAJĄ DOMY ! ZARAZ odpowiem na wszystko na pw.. dajcie mi chwilę, bo nie wyrabiam. [quote name='mmd']Może Dredziowi się poszczęści :) Słuchajcie - z tego wątku - na to wygląda - zostało dorobienie krówkowych ogłoszeń i czekanie aż się ta rodzinka (mama z dzieckiem) dadzą adoptować oddzielnie! Na razie wszystko obsłużone jako tako ogłoszeniowo :)[/QUOTE]
  24. [quote name='wojtuś'][B]Kochani [/B]na poniedziałek 20.02 [B]dzięki Wam[/B], mamy przygotowane takie [B]DT[/B]: - [B]2 Psiaki - [/B]małe sunie (lub mała sunia i mały piesek) Pani Danusia z Miętkowa k. Chrzanowa, miejsca przygotowane, Pani czeka:) DT polecany przez Javena:) - [B]1[/B] [B]Psiak[/B] - mała sunia lub 1 mały piesek (najlepiej krótkowłosy) Radwanowice k. Krzeszowic, DT polecany przez Maada:) Kontakt Maada tel. 506-035-650, [email][email protected][/email] - [B]2 Psiaki[/B] - małe sunie DT Nutusia k. Warszawy - [B]1 Psiak[/B] - mały piesek (gdyby się odnalazł "płaczuś" lub inny piesek, płaczuś ma też chętny inny DS w Warszawie) DT Pani Monika K. Warszawa (kontakt ma Iwonia) - [B]1 Psiak[/B] - piesek z chorym prąciem, Iwonia będzie jeszcze rozmawiać DT Pan Jacek, u którego teraz były 3 sunie - Sonia, Zuza i Betty - nie nie nie - znajomy pani Agnieszki, nie u Jacka [B]Kochani do przemyślenia[/B]: Agniesia może dać DT w małej budce dla Psiaka - [B]1 Psiak[/B] - mały piesek lub sunia, który będzie w małej budce DT agniesia gm. Łopuszno k. Kielc [B]Kochani[/B] po wyciągnięciu Psiaki od razu pojadą do Warszawy na DT, w drodze powrotnej - gdyby nie było innego transportu - Iwonia z Romi zabiorą Psiaki z Bukowna do DT do Miętkowa i Maada (Radwanowice), Jeśli mielibyśmy jeszcze inne DT można by wyciągnąć więcej Psiaków:) Madzia z Bukowna będzie cały dzień w poniedziałek w domu z Psiakami, które będą czekały na transport do DT:) Iwonia Kochana proszę kopiuj i uzupełniaj jeśli coś będzie się zmieniało:) Będę jeszcze szukał transportu dla Psiaków, które by jechały do Miętkowa i Radwanowic[/QUOTE] Wszystko ładnie, tylko... Mieliśmy jechać z jakimiś pieskami i transportem kołder?? do Warszawy, a teraz słyszałam od romiego, że to nieaktualne. Ja nie mam na opłacenie paliwa. Od razu mówię, bo może się okazać pojutrze, ze muszę to pokryć. Nie mam pieniędzy na paliwo... nie wiem co z przywiezieniem 2 haszczaków. Romi - daj znać, czy masz odp.
  25. [quote name='Javena']Widziałam ogłoszenie Krówki ,ale szczerze mówiac ,zdjęcia nie zachecają do adopcji. Wiem z doswiadczenia,że ludzie to wzrokowo biora pieski. Trzeba zdjecia zmienic. (wiem ,ze to nie takie proste) Nie znalazłam nigdzie Sarenki . Gdzie ona jest w D T ? U Ciebie Iwonko?[/QUOTE] tak, i sarenka i krówka są u mnie - już są nowe zdjęcia, mam nadzieję, że te pomogą. [quote name='missiaa']Onkowata- nowe zdjęcia [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-643V6NTHzBE/Tz_lUoyAuII/AAAAAAAACFg/uWhqrgyAnQc/s720/DSC01198.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Vx6PsRxC8aU/Tz_kx1Tz_wI/AAAAAAAACEo/9Ni9j3X5OBU/s720/DSC01166.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bTe__ggcEk0/Tz_lSoVvOsI/AAAAAAAACFc/ZD1qyu68C5M/s512/DSC01192.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1adLuFkbHFw/Tz_lfYbeifI/AAAAAAAACFw/8R6w_aFhJdM/s512/DSC01202.JPG[/IMG] Niestety, aparat beznadziejny to i zdjęcia tragiczne :( Minimalny ruch i rozmazuje się całe zdjęcie:/ Tu resztę, nie wiele lepszych: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-1adLuFkbHFw/Tz_lfYbeifI/AAAAAAAACFw/8R6w_aFhJdM/s512/DSC01202.JPG[/url] Wzięłam ją dziś pod lupę. Sunia jak oswoi się z terenem, to wita się, merda ogonkiem, podchodzi do głaskania. Dziś wziełam ją do siebie na parę godzinek, żeby cyknąć zdjęcia i zobaczyć jak się zachowuje. Sama wejść do mnie nie chciała, stała, a jak wyciągałam do niej rękę to troszkę się cofała. Więc wzięłam ją siła :-P Wierciła się strasznie, wystraszona jak tylko złapałam ją za szelki. Gdy już ulokowałam ją w "kuchni" bała się zrobić jakikolwiek ruch. A na mnie bała się spojrzeć. Głaskałam ją troszkę, ale wciąż była wystraszona. Ze strachu zaczęła się ślinić. Oczywiście zero agresji, bardzo potulna. Zostawiłam ją na 2 h samą, żeby się uspokoiła. Po dwóch godzinach, wróciłam do niej i już na powitanie zamerdała ogonem i jak głaskałam ją to nie była taka spięta, dawała sama łepek do głaskania. Ale jak zapraszałam ją, żeby wyszła na przedpokój to się bała i tylko stała nieśmiało merdając ogonem. Kota obwąchała i zignorowała, ale może dlatego, że była zestresowana. Choć wygląda na spokojnego psa więc możliwe, że nie jest anty do kotów. Później przyszła mama, żeby zabrać ją na jedzenie, a ta tym razem nie chciała wyjść z mojej "kuchni". Nie lubi chyba jak ktoś za nią decyduje gdzie ona ma być :eviltong: Podsumowując jak do tej pory jest bardzo spokojna, zestresowana nowym otoczeniem. Jak troszkę przyzwyczai się do nowego miejsca to staje się bardziej kontaktowa do człowieka i chętna na pieszczoty. Ale wciąż patrzy bidulka takimi smutnymi oczami cały czas.[/QUOTE] niesamowity smutek - dziękuję Ci za zdjęcia, już je wklejam wraz z opisem.. a tu szelma : [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6897703583/][img]http://farm8.staticflickr.com/7063/6897703583_c241c88c94.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6897703583/]szelma w nowym domu[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6897698389/][img]http://farm8.staticflickr.com/7053/6897698389_9e8c3c3026.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6897698389/]szelmusia[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr w nowym domku !!!! i info o niej: "Szelma jest cała zdrowa i bezpieczna, nabiera zaufania powoli. Jak już mówiłam przez telefon miewa takie momenty wobec nas, że jest niepewna naszej miłości i podkula ogonek ale ogólnie jest już bardzo wesoła i chodzi po mieszkaniu machając ogonkiem. Ma w sobie ogrom szczenięcej ciekawości ale tez jest ostrożna w poznawaniu świata. Wychodzimy z nią często na nie długie spacery bo warunki atmosferyczne nie pozwalają długo z nią spacerować. Wczoraj byliśmy na szczepieniu. Pokazała zęby i już wiemy, że jest zdolna do pewnych zachowań – trochę byliśmy w szoku bo wobec nas jest bardzo uległa, daje się głaskać po brzuchu i nie wyrywa się przytrzymywana jak leży na plecach. Pewnie była też zestresowana tymi wszystkimi zapachami psimi. Wazy 6,5 kg i rośnie zdrowo. Następne szczepienie na choroby zakaźne za miesiąc a potem na wściekliznę. Pięknie przeżyła podróż do weterynarza i wcale nie czuje się jakaś osłabiona po tym zastrzyku. Je normalnie (choć zjadła nam kabel od internetu i się śmiejemy, że to pewnie dlatego, że zamiast poświęcać jej czas siedzimy przed komputerem). Zapomniałam wczoraj zapytać weterynarza o sikanie na łóżko bo zdarza się jej właśnie po to na nie wskoczyć – zastanawiałam się nad zapaleniem pęcherza ale wtedy popuszczała by wszędzie a ona po prostu wskakuje na łóżko i patrząc nam w oczy zaczyna sikać, może wynika to z tego, że sikała na jakieś stare kołdry w schronisku. Musimy tez sprawdzić czy potrafi poprosić o wyjście na siku bo na razie wychodzimy co jakieś 3 godziny i jeszcze nie udało jej się poprosić. Czasem zaczyna się bawić smyczą i odbieramy to jako ewidentny znak ale robi to rzadko. Imię zostawimy jej najprawdopodobniej Szelma. Zastanawialiśmy się nad innym ale odruchowo i tak wołamy Szelma i zdaje nam się ze odkąd się otworzyła i zaczyna się z nami bawić że jest właśnie taką Szelmą. Dobrze też na nie reaguje i przybiega do nogi jak się ją tak woła. Piesek robi niesamowite postępy. Zaczyna się z nami bawić i zdaje się być bardzo mądra. Szybko łapie czego jej nie wolno i bardzo pilnuje człowieka. Zdaje się że bardzo lubi wodę. Troszkę narzekała przy kąpieli ale jest bardzo zaciekawiona łazienką i pilnuje drzwi jak ktoś się kąpie. Wychodzi też na balkon i jest bardzo zaciekawiona światem. Chciałam bardzo podziękować, że możemy się cieszyć jej towarzystwem. Będę zdawać relację z postępów." na wszystko, łącznie z siusianiem, odpisałam :)
×
×
  • Create New...