[quote name='Shirai - Koki']:evil_lol: Lisa ma znow zielone oczka :loveu: na zdjeciach, a kicia, ale bym go wytarmosila...:loveu:[/QUOTE]
Nuu :p Jutro jadę to Torunia i modlę się o ładną pogodę bo biorę aparat :lol: Ojj...no nie wiem. Dzisiaj go głaskałam, a on chciał mnie chapnąć i spadł z łóżka :eviltong: Widocznie mam lepszy refleks od niego :lol: