Śliczna suńka ;)
Do adopcji jest mały szczeniaczek, którego wczoraj widziałam na żywo i jest ślicznaa :loveu:
A tak wracając do wczoraj ... Trochę zdziwiło mnie to, że z Figaro nas wyrzucili :roll: Ale za to spotkałam Spinkę (?), Frajerkę, Sabinkę, jedną i drugą, Haszczaka i Jamnikowatego :loveu: Milo spędziłyśmy czas w otoczeniu piesków, a P.Nauczycielka bardzo się zaangażowała :lol:
Lisa niuchała moje buty jak przyjechałam i zaczęła skakać na mnie :)