A witamy! mam nadzieję że będziecie nas częściej odwiedzać:)
zapraszamy na fotki...
Wybraliśmy się na wycieczkę do Cieszyna.Na rynku młody psiaczek ganiał gołębie.
[IMG]http://i48.tinypic.com/x6abe0.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/2rpppnb.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/15cbj1g.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/2dhz0hy.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/2h88eog.jpg[/IMG]