Jump to content
Dogomania

sandrulka

Members
  • Posts

    1385
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sandrulka

  1. aha no to ok. bo my prawdopodobnie w pracy będziemy mieć postój.Ja się muszę dokładnie dowiedzieć kiedy to będzie .A ile osób na zlot pojedzie na pewno?
  2. a co to za fotki?! z tej strony Armina nie znałam... ale rudy musiał mieć kaca na drugi dzień! Urósł Ci chłopak!! cudny!!! pozdrawiam!;)
  3. [quote name='QQk'][URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF0164.jpg[/URL] - ilustracja do bajki, a odbicie lampy wygląda jak księżyc :klacz:[/QUOTE] dokładnie! na początku myślałam że to księżyc;) fajny efekt... a tak poza tym to cześć! dawno mnie tu nie było ale jestem:) [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF0172.jpg[/url] bardzo ładne zdjęcie!! buziaki!
  4. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]dzięki;)[/COLOR] [COLOR=Blue]oooo heeej:loveu::loveu: to co jedziesz w końcu na zlot?:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] a do kiedy mogę się zdecydować??? bo nie wiem czy dostanę wolne.
  5. wiesz... czasu nie było! ale teraz już jest :)
  6. cześć!!!jestem! nie było mnie ale wróciłam! pozdrawiam gorąco!
  7. Hej!!! sto lat mnie u Was nie było... ale w końcu jestem .Śliczny Białas!!!;)
  8. [quote name='Cockerfanka']Super fotki:loveu::loveu::loveu: [URL]http://i50.tinypic.com/1z58dab.jpg[/URL] Czyżby się topił w tym śniegu?:lol:[/QUOTE] tak,jemu się myli ...myśli że jest w jeziorku i nurkuje:)
  9. Białaski cudne ! a tak poza tym to się stęskniłam!! kiedy jakiś spacer? śniegu po pachy ( może nie do końca) a myśmy jeszcze razem nie były na polku!! trzeba jakieś foteczki popstrykać;) całuski
  10. Hej Kinia!!!! po długiej nieobecności wróciłam!!! teraz będę mieć więcej czasu żeby posiedziec na dogo ;) [url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_100138.jpg[/url] boski jak zwykle! strasznie się za Marleyem stęskniłam ;)
  11. Witam!! nie było nas ale jesteśmy! mam nadzieję że tęskniliście! pozdrawiam!
  12. hej!!! chyba ze 100 lat mnie tu nie było ale jestem!!! więc witam goorąco! teraz będe mieć więcej czasu na dogo ;)
  13. Hej! wróciłam! teraz będę mieć więcej czasu żeby posiedzieć na dogo! pozdrawiam goorąco!
  14. a tutaj Fred w domku. zmęczony... [IMG]http://i50.tinypic.com/2ykkf1l.jpg[/IMG] w okienku [IMG]http://i48.tinypic.com/iw7v3n.jpg[/IMG] Babulinka ;** [IMG]http://i48.tinypic.com/24vk22u.jpg[/IMG]
  15. no to zdjęcia... Frodo na śniegu ;) [IMG]http://i48.tinypic.com/bg8u40.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/15pidqu.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1z58dab.jpg[/IMG]
  16. Hej Wszystkim! w końcu jesteśmy! zmienił mi się system pracy i teraz będę mieć więcej wolnego :) a więc witam Was wszystkich!!! Kasiu dziękuję za życzenia :* i ja wcale nie gardzę dogomanią! to Asia woli Facebooka ;) mam parę fotek ale zapomniałam jak się je wrzuca więc muszę sobie przypomnieć! pozdrawiam!
  17. hej Wszystkim!!! U Nas wszystko wporządku , poza tym że nie mam czasu wejść na dogo albo pofocić :( Frodo tez wychodzi na krótkie spacerki gdyż pani całymi dniami nie ma w domu. ciężko... pozdrawiamy gorąco!
  18. [IMG]http://i35.tinypic.com/2w7206g.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/5mxva0.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2urblzr.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal]no i na koniec będzie jeszcze jedno zdjęcie Kilera.[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i33.tinypic.com/4v1t2f.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080]pozdrawiamy Wszystkich gorąco!!:bluepaw:[/COLOR][/FONT]
  19. [IMG]http://i36.tinypic.com/2r5enpt.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/ngv7tu.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/1zbwdw4.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/ix8hg2.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal]cóż za minka ...[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][IMG]http://i35.tinypic.com/epip3q.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT]
  20. [IMG]http://i33.tinypic.com/6thht5.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/nq1hlx.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/vy4379.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/vp7zv4.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/313ogwm.jpg[/IMG]
  21. [FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080]RUDASEK żywi się trawką :razz:[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][IMG]http://i35.tinypic.com/t9tmj8.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i33.tinypic.com/wgwc5z.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/aza244.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal]jęęęęęzorek [/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i35.tinypic.com/bgtqh2.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal]zmęczony Kilerek[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i33.tinypic.com/2iualxg.jpg[/IMG]
  22. kilka fotek z porannego spacerku Frodka z Kilerem no to nasze psiaki [IMG]http://i38.tinypic.com/281zhw8.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2eyifdv.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/1556z3o.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/zmze9x.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/1yjreo.jpg[/IMG]
  23. [FONT=Comic Sans MS]hej!! dawno Nas tu nie było ale jesteśmy:razz:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Jeśli chodzi o Leśny Park Niespodzianek to się z chłopakiem chcemy wybrać.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][/FONT] [URL]http://images6.fotosik.pl/531/76931d35bfb1e84c.jpg[/URL] słodkie te zwierzaczki:razz: [URL]http://images6.fotosik.pl/535/673f5467d11d6928.jpg[/URL] jaki ładny biustonosz? a gdzie takie można dostać? [URL]http://images6.fotosik.pl/523/fa98e35bab32aa2a.jpg[/URL] no i Bazylek oczywiście cudny!!! :loveu: pozdrawiamy goorąco!
  24. [quote name='Kalunia_C']Cześć! Trąbiłam dzisiaj na Ciebie, jak szłaś ze swoją Drugą Połówką od Savii w stronę osiedla, ale chyba nie usłuszałaś... taka zakochana :loveu: Kiedy jakiś spacerek, albo chociaż fotki jakieś?[/quote] aaa...nawet nie słyszałam jak trąbiłaś... co do spacerku to będzie ciężko! czasu nie mam nawet na robienie zdjęć! ciężko.
  25. hejjj!!! śliczny nochalek! [URL]http://fc09.deviantart.com/fs51/i/2009/258/7/0/Fuksikowa_sesja__by_Eqaie.jpg[/URL]:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...