sandrulka
Members-
Posts
1385 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sandrulka
-
aha no to ok. bo my prawdopodobnie w pracy będziemy mieć postój.Ja się muszę dokładnie dowiedzieć kiedy to będzie .A ile osób na zlot pojedzie na pewno?
-
a co to za fotki?! z tej strony Armina nie znałam... ale rudy musiał mieć kaca na drugi dzień! Urósł Ci chłopak!! cudny!!! pozdrawiam!;)
-
[quote name='QQk'][URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF0164.jpg[/URL] - ilustracja do bajki, a odbicie lampy wygląda jak księżyc :klacz:[/QUOTE] dokładnie! na początku myślałam że to księżyc;) fajny efekt... a tak poza tym to cześć! dawno mnie tu nie było ale jestem:) [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF0172.jpg[/url] bardzo ładne zdjęcie!! buziaki!
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]dzięki;)[/COLOR] [COLOR=Blue]oooo heeej:loveu::loveu: to co jedziesz w końcu na zlot?:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] a do kiedy mogę się zdecydować??? bo nie wiem czy dostanę wolne.
-
wiesz... czasu nie było! ale teraz już jest :)
-
cześć!!!jestem! nie było mnie ale wróciłam! pozdrawiam gorąco!
-
Hej!!! sto lat mnie u Was nie było... ale w końcu jestem .Śliczny Białas!!!;)
-
[quote name='Cockerfanka']Super fotki:loveu::loveu::loveu: [URL]http://i50.tinypic.com/1z58dab.jpg[/URL] Czyżby się topił w tym śniegu?:lol:[/QUOTE] tak,jemu się myli ...myśli że jest w jeziorku i nurkuje:)
-
Białaski cudne ! a tak poza tym to się stęskniłam!! kiedy jakiś spacer? śniegu po pachy ( może nie do końca) a myśmy jeszcze razem nie były na polku!! trzeba jakieś foteczki popstrykać;) całuski
-
Hej Kinia!!!! po długiej nieobecności wróciłam!!! teraz będę mieć więcej czasu żeby posiedziec na dogo ;) [url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_100138.jpg[/url] boski jak zwykle! strasznie się za Marleyem stęskniłam ;)
-
hej!!! chyba ze 100 lat mnie tu nie było ale jestem!!! więc witam goorąco! teraz będe mieć więcej czasu na dogo ;)
-
Hej! wróciłam! teraz będę mieć więcej czasu żeby posiedzieć na dogo! pozdrawiam goorąco!
-
a tutaj Fred w domku. zmęczony... [IMG]http://i50.tinypic.com/2ykkf1l.jpg[/IMG] w okienku [IMG]http://i48.tinypic.com/iw7v3n.jpg[/IMG] Babulinka ;** [IMG]http://i48.tinypic.com/24vk22u.jpg[/IMG]
-
no to zdjęcia... Frodo na śniegu ;) [IMG]http://i48.tinypic.com/bg8u40.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/15pidqu.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1z58dab.jpg[/IMG]
-
Hej Wszystkim! w końcu jesteśmy! zmienił mi się system pracy i teraz będę mieć więcej wolnego :) a więc witam Was wszystkich!!! Kasiu dziękuję za życzenia :* i ja wcale nie gardzę dogomanią! to Asia woli Facebooka ;) mam parę fotek ale zapomniałam jak się je wrzuca więc muszę sobie przypomnieć! pozdrawiam!
-
hej Wszystkim!!! U Nas wszystko wporządku , poza tym że nie mam czasu wejść na dogo albo pofocić :( Frodo tez wychodzi na krótkie spacerki gdyż pani całymi dniami nie ma w domu. ciężko... pozdrawiamy gorąco!
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/2w7206g.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/5mxva0.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2urblzr.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal]no i na koniec będzie jeszcze jedno zdjęcie Kilera.[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i33.tinypic.com/4v1t2f.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080]pozdrawiamy Wszystkich gorąco!!:bluepaw:[/COLOR][/FONT]
-
[IMG]http://i36.tinypic.com/2r5enpt.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/ngv7tu.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/1zbwdw4.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/ix8hg2.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal]cóż za minka ...[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][IMG]http://i35.tinypic.com/epip3q.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT]
-
[IMG]http://i33.tinypic.com/6thht5.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/nq1hlx.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/vy4379.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/vp7zv4.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/313ogwm.jpg[/IMG]
-
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080]RUDASEK żywi się trawką :razz:[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][IMG]http://i35.tinypic.com/t9tmj8.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i33.tinypic.com/wgwc5z.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/aza244.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal]jęęęęęzorek [/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i35.tinypic.com/bgtqh2.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal]zmęczony Kilerek[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008080][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i33.tinypic.com/2iualxg.jpg[/IMG]
-
kilka fotek z porannego spacerku Frodka z Kilerem no to nasze psiaki [IMG]http://i38.tinypic.com/281zhw8.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2eyifdv.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/1556z3o.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/zmze9x.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/1yjreo.jpg[/IMG]
-
[FONT=Comic Sans MS]hej!! dawno Nas tu nie było ale jesteśmy:razz:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Jeśli chodzi o Leśny Park Niespodzianek to się z chłopakiem chcemy wybrać.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][/FONT] [URL]http://images6.fotosik.pl/531/76931d35bfb1e84c.jpg[/URL] słodkie te zwierzaczki:razz: [URL]http://images6.fotosik.pl/535/673f5467d11d6928.jpg[/URL] jaki ładny biustonosz? a gdzie takie można dostać? [URL]http://images6.fotosik.pl/523/fa98e35bab32aa2a.jpg[/URL] no i Bazylek oczywiście cudny!!! :loveu: pozdrawiamy goorąco!
-
[quote name='Kalunia_C']Cześć! Trąbiłam dzisiaj na Ciebie, jak szłaś ze swoją Drugą Połówką od Savii w stronę osiedla, ale chyba nie usłuszałaś... taka zakochana :loveu: Kiedy jakiś spacerek, albo chociaż fotki jakieś?[/quote] aaa...nawet nie słyszałam jak trąbiłaś... co do spacerku to będzie ciężko! czasu nie mam nawet na robienie zdjęć! ciężko.
-
hejjj!!! śliczny nochalek! [URL]http://fc09.deviantart.com/fs51/i/2009/258/7/0/Fuksikowa_sesja__by_Eqaie.jpg[/URL]:loveu::loveu: