[quote name='Asiaczek']No to żeście sobie pogadali...:lol:
[URL]http://i44.tinypic.com/bgurfq.jpg[/URL]
Miłego dnia!
Pzdr.[/quote]
no tak.rozmowa była bardzo interesująca:)):cool3:
[quote name='Moniek193']Nikt mnie nie chce wypuscic:shake:Sam wyjde:diabloti: [URL]http://i44.tinypic.com/awaud2.jpg[/URL][/quote]
No przecierz nie chce mi się wstawać i mu drzwi otwierać! a on by tylko wchodził,wychodził,wchodził,wychodził....
[quote name='cockermaister'][URL]http://i44.tinypic.com/awaud2.jpg[/URL] jaki on jest długi:-o
[URL]http://i39.tinypic.com/2ceofnl.jpg[/URL] co by tu wybrać do jedzenia??[/quote]
przy otwieraniu drzwi sie tak naciąga :) Pozdrawiam!
[quote name='Kaya93'][URL]http://i41.tinypic.com/34e6lhd.jpg[/URL] jak ja kocham ten wzrok:loveu:
[URL]http://i44.tinypic.com/awaud2.jpg[/URL] ale zdolny skubaniec :evil_lol: :loveu:
całuski dla niuśka:loveu:[/quote]
No zdolny Rudzielec z niego :)
ale Frodowi się znudziło bezczynne siedzenie i leniuchowanie na tapczanie.Pani czytała gazetę a psinka nie mogła nawet zdjęć z gazety pooglądać bo nie było więc postanowił że sobie pójdzie. Dobrze że nauczył się sam otwierać drzwi.Nie trzeba ruszać tyłka , sam sobie poradzi :) Zdolny rudzielec :)
[IMG]http://i39.tinypic.com/34o8zzm.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/awaud2.jpg[/IMG]
Śliczny był z niego maluszek!!! Teraz jest bardzo podobny do mojego Frodzia, przynajmniej na niektórych fotkach. A dlaczego poprzednia właścicielka oddała pieska?? Ucałuj go od nas!
[quote name='Asiaczek']Z górki na pazurki...:lol:
[URL]http://i44.tinypic.com/hv5p9c.jpg[/URL]
Pzdr.[/quote]
Frodo lubi biegać pod górkę i z górki :)) pozdrawiam!
[quote name='cockermaister']:loveu::loveu:Super zdjęcia:loveu::loveu: i tereny macie fajne ja też takie mam ale jezdnia jest koło nich i nie moge mojej odpiąć za smyczy[/quote]
No maja gdzie piseski bezpiecznie pohasać.