cześć! :multi:
[URL]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/P6214212.jpg[/URL]
BOSKI Axel :loveu:
[URL]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/P6214256.jpg[/URL]
super fotka! tez ostatnio fotografuję biedronki ale kiepsko mi wychodzą, bardzo chciałam mieć motyla na zdjęciu ale nic z tego! wszystkie uciekają !! nie da się mi foty strzelić !
pozdrawiamy!:bluepaw: