Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='ElzaMilicz']Transporcik gotowy na niedzielę. :p Nie zpomnijcie o papierach.[/QUOTE] No to powodzenia piękna Saruniu , Eliza czekamy na jakas fotkę z nowego domu . Strasznie się ciesze że Sara ma domek .
  2. [quote name='Szarotka']Tu jest tak jak w tym przyslowiu, gdzie "kucharek szesc tam nie ma co jesc". Wszyscy maja cos do powiedzenia i robi sie marmolada. Jezeli nowy domek go wyadoptuje i wykastruje, to chyba jest nalepsza sytuacja. Pieniadze, ktore sa przenaczyc na kastracje, w nowym domu. O ile mniej zachodu.[/QUOTE] Dokładnie tek. Ja też jestem za .
  3. [quote name='Piromanka']Jak to się nie interesuje?! Ja go regularnie odwiedzam wirtualnie! Wytarmoś gnoja od ciotki![/QUOTE] On jest codziennie tarmoszony :evil_lol: tak na zaś . Zapraszamy w odwiedizny zobaczysz jak maleńki na wadze spadł ( głodówka działa :evil_lol:)
  4. Katie umów się z nimi na konkretny termin kastracji i wtedy niech osoba co była na przedadopcyjnej idzie jeszcze raz . Taka moja propozycja a dla tych co zaraz mi głowę zmyja - ja jestem od lutego zeszłego roku szcześliwą posiadaczką psa którego adoptowałam z dogo i jeszcze jest nie odjajczony , a pies jest naprawdę śliczny . I nie zamierzam go " dopuszczać " i rozmnażać , ale wykastrować . I nie adoptując go nie byłam tak " świadoma" jak w tej chwili . SBD mi zaufała i myślę że nie ma do mnie żalu że Barak nosi worki jeszcze . Za to sunie mam wysterylizowane .
  5. I nadal cicho :-(:-(:-( Omi maleństwo nikt tu nie zagląda :placz:
  6. Nikt do Nugacika nie zagląda ??? Nie interesuje się Chomisiem ??? No to nie :angryy:
  7. Ketunia co dalej z Luckim ??? Masz dla niego jakiś tymczas czy zabierasz go do siebie póki coś się nie znajdzie ???
  8. W piątek jeden maluch jedzie do Emdziołek , transport do poznania załatwiony Donacja wiezie malucha na obwodnicę , a z obwodnicy Karolina zabiera małego do Emdziołek :multi: . Puszysta kluska jedzie w piątek . Jeszcze dwa rozdarciuchy , pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. Nikt nie pojawia sie na watku psiaków boguszyckich więc zadam to pytanmie tutaj . Co z Sarą - czy już jest w nowym domku??? Czy nadal jest w Boguszycach .
  10. [quote name='auraa']Dziewczynyy, po takiej reklamie nikt ich nie będzie chciał wziąć!:razz: Odstraszycie ewentualne tymczasy;). Napiszcie jakie sa wspaniałe.[/QUOTE] pewnie że są co innego jak ktoś ma 2-3 pieski ,co innego jak ma stado . Pojedyńczo sa słodziutkie , Klusek ( ten z adhd) lubi leżeć na pleckach wtulony w polarek oczywiście na raczkach , jest najmniej wrzaskliwy , taki misio polarny , kuleczka . Sunia - Toffika ta to ma japę :evil_lol::evil_lol: no jak sie rozedrze w domu to ją prawie pod pracą słychać . Podchodzi do człowieka od tyłu i gryzie po nogawkach ale tak ze czuc ze coś psoci . Natomiast Barak Junior jest wesolutki , żwawy , zaczepny skacze jak sarenka , i drze japę jak głupi . Ale jak patrze w te ich slepia to sam miodeczek , takie ufne kluseczki .
  11. [quote name='joanna83']Podniose, moze ktos sie zlituje i wezmie te maluchy na DT Marena nawet nie wiesz jak Cie rozumiem, ja juz druga noc nie spie,bo maly piszczy i budzi moja core,a ta ululac,to srednio jakies 40 min :mad: Maz sie wkurza,bo jest niewyspany,a na 7 do pracy, a moj pies nie daje malemu spokoju,tylko biega za nim bez przerwy (macie moze jakis pomysl jak sprawic,zeby przestal??) A o sprzątaniu to juz nie wspomnę Podziwiam Cie,ze tyle wytrzymalas z cala piatka i rozumiem,ze juz nie masz sil Mam nadzieje,ze DT,a najepiej DS sie szybko znajdzie Aha i zeby nie bylo tak ponuro,to powiem,ze Buziak jest super psiakiem, swietnie bawi sie z moja corka i generanie nie niszczy w domu,co jest niewatpliwie plusem w przypadku takiego szczylka :razz: Juz zaczelam oglaszac malego, ciekawe czy ktos sie w ogole odezwie:shake:[/QUOTE] Asiu ja napewno nie mam pomysłu , ja kłade sie 0 23 -24 spać , o 3 wstaje i puszczam szczyle żeby w kuchni nasikały i resztę załatwiły daję im wody i do klatki , kołdrę na głowę i do 5 góra 6 przysypiam i znowu powtórka z rozrywki , chyba więcej spałam mając małe dziecko niż teraz , jestem niewyspana , zmęczona i wogóle szkoda gadać . Nie mam zupełnie siły na nic. A tu nic się nie dzieje telefon nie dzwoni .:shake:
  12. Co z Sarunia , czy jż grzeje Dupkę w nowym domu ?? Coś cicho na watkach boguszyckich psów , nikt nie zagląda .
  13. [quote name='monika083']doszlo 10 zl od xmartix i 30 od Ciebie Marlenko , dziekujemy:loveu:[/QUOTE] Zawsze po 1 będa wpływac ode mnie deklaracje .
  14. Monika czy pieniązki ode mnie doszły ??? Graffi teraz domku szukaj maleńki . Co z ogłoszeniami ??
  15. [quote name='mtf zalesie']pani ala organizuje wywoz 2 suk ze swojej okolicy poprzez znanego ci hycla-jemu gmina powinna zaplacic bo od ciebie schron nie wezmie bezplatnie.moze uda sie polaczyc jednym transportem[/QUOTE] Tylko że gmina ma narazie wszystko w d.... . Zero odzewu , spławiają jak tylko mogą . Ciągle obiecują że pomyślą co z tym zrobić i chyba czekają na to aż dam im spokój .
  16. Ketunia jak pwiedziałam pójdziesz żywcem do nieba :loveu::loveu:
  17. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  18. [quote name='Soema']Marlenka, spróbuj ją spytać o transport z obwodniyc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/91740.html"]Dogomania Forum - Zobacz Profil: izabelka_70[/URL] może...?[/QUOTE] Ja coś wymyślę zty transportem nie mniej jednak zostają 2 szczyle . Miałam nadzije ze dam radę jak zostaną tylko 2 ale u mnie sytuacja rodzinna uległa zmianie i nie dam rady nawet z jednym . Po prostu sytuacja mnie przerosła .
  19. [quote name='auraa']a co z domem u emdziołek?[/QUOTE] Jest problem z dojazdem do samego Poznania . Donacja może go zawieźć do obwodnicy , ale od obwodnicy nie ma kto go dowieźć do Emdziołek jeszcze kombinuję ale to ewentualnie jeden piesek może być i to tylko do 20 grudnia.
  20. Dziś mam deprechę , tracę już siły w opiece nad maluchami . Nie daje sama rady z tym wszystkim . Nie mogę wyjśc bo mi szkoda zeby cały dzień siedziąły w klatce a jak je wypuszcze i wyjdę choć na 10 minut to mam sprzątania na pół godziny . Naprawdę za dużo jak na jedna osobę od tygodnia nie mogę wyjśc na dłuugi spacer z moimi psami juz nie mówię o zabawie z nimi bo maluchy się drą że sąsiedzi mówią że mam zwierzyniec bo słysza ich płacz. Ja nie mam serca słuchac ich skowytu to je puszczam po domu a później sprzątam ich gowienka . dziewczyny pomóżcie bo fizycznie wysiadam :-(:-(. Naprawde nie chce aby trafiły do schronu ale najdłużej moge jeszcze je do soboty max przetrzymać , myślałm że będzie lżej ale to wszystko przerosło moje możliwości . Jeśli do soboty nie znajdą się Dt to będę musiała je odwieźc do schroniska :placz::placz:
  21. [quote name='joanna83']dzieki :) Nazwałam malucha Buziak :lol:, bo wszystkim rozdaje buziaki Nawet nie wiecie jaki on waleczny!!! Marlena nie smiej sie, Snupek z podkulonym ogonem dzis do sypiani zwial, jak go maly obszczekal:mad: A Buziak nocowal w lazience i co jakies dwie godziny mielismy serenade, wiec dzis juz bedzie spal w pokoju (pozyczylam od tesciow odkurzac pioracy:p Mam pytanko co do ogloszen, tzn czy mam go juz oglaszac u siebie,czy poczekac do konca szczepien? No i tak sie zastanawiam,czy jakby ktos zadzwonil, to czy bede umiała podjac dobra decyzje :roll: Nie mam za grosz doswiadczenia w adopcjach:oops:[/QUOTE] Ogłaszaj go póki malutki , tylko trzeba ludziom mówić ze będzie musiał być doszczepiony . A ja wiem co to serenady i podgryzanie :evil_lol: ja w nocy wstaje puszczać gnoje na kuchnie bo mi pyski dra . A Barak to do kuchni wogóle nie wchodzi jak one biegają bo jak go dopadną to koniec świata . Chociaż Junior mu się najbardziej podoba .
  22. Dzwoniłam do gminy i czekam na odpowiedź . Pan wice wójt nawet nie przekazał Pani która się zajmuje tego typu sprawami że jest taka sytuacja . Pewnie miał nadzieję że wszystko sie rozejdzie po kościach jak się nie odezwą a ja tak tego nie zostawię .
  23. [quote name='feliksik']przepraszam, ze zapytam, ale czy ten DT jest płatny, bo może wspomóc je finansowo, jeżeli chodzi o problemy finansowe. Kurcze trzeba coś działać, ten piesio nie może zostać bez przynajmniej DT - zginie[/QUOTE] Z tego co wiem to DT jest bezpłatny ale jedzenie i wszelkie koszty ponosi Ketunia ze swoich pieniążków . Więc pozostaje tylko ( a może aż ) opieka nad psiakiem
  24. Laluna dziekuję bardzo że pojawiłas się i prosze zagladaj tu czasami :loveu:
  25. Joanna jak nazwałaś kruszynkę ???? Pilnuj żeby Ci maluch rezydenta nie zjadł .
×
×
  • Create New...