Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='Dada M']Piromanka - :loveu: Po co męska mafia - myslę, że gdybyśmy same pojechały do pana x, też dostałby za swoje :p[/QUOTE] Jadę z Wami podajcie tylko datę godzine i miejsce. To by nam sie nie wywinął .
  2. [quote name='Piromanka']Już mnie szlag trafia, na takich typów. Pokurcz wygląda, jakby powstał z[COLOR=Red] wyschniętej spermy tarzana[/COLOR], w głowie pustki, a wydaje mu się, ze jest panem świata i może decydować o życiu i śmierci. Normalnie bym takiego #@&$%() !!![/QUOTE] Kochana oplułam kompa , zachłysnełam się ślina i umarłam ze śmiechu jak to przeczytałam
  3. [quote name='Piromanka']Jestem, jestem. mam tyle ogłoszeń do roboty, że się obrobić nie mogę. :morning::comp26::wallbash: Ale jak Was kilka dni nie zbawia, to wszystkie dane do ogloszeń + link do wątków + petycję ;-) poproszę na PW.[/QUOTE] Kochana liczymy na Twoje teksty , prosze narazie o ogłoszenia dla FIFI , i Baraka wem że Joanna robi świetne ogłoszenia dla Kluska , a Toffika może pójdzie do domku :p
  4. Ja mogę kilku takich "Panów " podesłac :evil_lol: ale Pan X by wtedy był Panem x takim malutkim i może by mu to do myslenia dało ( jakby kilka razy został potraktowany jak on traktuje psy ) - i to wcale by nie była mafia:evil_lol:
  5. [quote name='auraa']A co z wizytą w Aleksandrowie? Moze podrzuce zdjęcia Fifi?[/QUOTE] Nieaktualne rodzice sie nie zgodzili:mad: Ja nie potrafię zrozumieć dzwoni dorosła osoba po szczeniaka oki ale jak mieszka z rodzicami to wypadałoby się ich spytać co ??? Aura a Fifi ma ogłoszenia porobione??? Może wrzuć jakies nowsze fotki a ja kogoś ściągnę żeby ogłoszenia porobic . Ciociu Piromanko gdzie jesteś????????????????(ona fajne ogłoszenia robi):evil_lol:
  6. Coś tu bardzo cichutko :shake: Ketunia niech Kasia wymizia go od wszystkich ciotek :loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='Dada M']Zgadzam się. I taki też był pierwotny plan - wysterylizować i przyjechać z nią z powrotem na wieś, tym bardziej, że sunia z pewnością jest nieco zdziczała - a więc nieadopcyjna. Ale potem pan X zaczął marudzić - że suka jest do niczego, że mu taka niepotrzebna, żeby ją zabrać w cholerę na zawsze. I loteria - albo sunia wróci po sterylce, będzie się tułać po tej wsi i pan X mimo wszystko nic jej nie zrobi, albo wróci i zniknie. Po tym, jak zniknęła nagle jej córka - boję się, że ją czeka to samo.[/QUOTE] Brak słów na takich ludzi , może należałoby tego Pana uświadomić ze on jest g... wart jak tak traktuje psiaki . A tak poza tematem to Toffika sie pakuje pomału ( tfu tfu żeby nie zapeszyć ) :multi:
  8. [quote name='sleepingbyday']albo i do dołu, byle w domach :-)[/QUOTE] Toffika w sobotę jedzie z wizytą byc może do swojego nowego domku do Zalesia Górnego . Przyjacióka mojej tesciowej , 21 października zmarła tej Pani jej sunia na babeszjozę i ma jamnika jeszcze . Pani rozmawiała ze mną ponad pół godziny i płakała przez słuchawkę ze ona tak tęskni za psinką . Zgadza się na ta wizytę , na umowę , na wizyty i sterylkę ( tu będę musiała jej pomóc bo Pani nie porusza się nigdzie sama samochodem ) jej sunia nie była sterylizowana ale nigdy nie miała małych bo ją " upilnowali" . Jak będę jechała po Olka to wezmę Toffikę - zobaczymy czy się zakochają w sobie . Oczywiście dom z ogrodem , psy tylko domowe , jedzenie gotowane . oby się udało .
  9. [quote name='Dada M']Wiem - ale wielkie dzięki, że pojawiłaś się na tym wątku ;) Rozumiem, że już niedługo zostaniesz tylko z rudą Tofcią bez umiaru "drącą japę" ?[/QUOTE] Zostałam z największymi rozdarciuchami Tofcią i Barakiem , ale im ich mniej tym spokojniejsi są . Mam wrażenie że w tłumie to sie one nakrecały wzajemnie :evil_lol:. Ja mam jeszcze Nugacika z Boguszyc na DT nie wspomnę moich psiorach okrutnych . Nugat grzeje dupke u mnie juz ze 2 mieisące ( jak nie więcej ) i nic się w jego kierunku nie dzieje .
  10. Ja niesety nie pomogę finansowo :-( i mam pustkę w głowie , sama zapsiona tak jak nigdy w zyciu :shake:
  11. [quote name='Dada M']Ok, świetnie, bazarek na pewno pomoże. W sprawie allegro cegiełkowego nadal wiem niewiele - dziś spróbuję pokombinować. Cegiełką może być np. zdjęcie Kawy ? Te, które mam, nie są nazbyt dobre, ale może uda mi się coś z nimi zrobić. Może ktoś zna jeszcze jakiś godny polecenia hotel w okolicach Warszawy ? A może jakiś płatny DT ma wolne miejsce ?[/QUOTE] U Jamora sa wolne miejsca i polecam!!!
  12. Weszłam i ja na ten wątek . Biedna sunia , tak własnie kończa wszystkie wiejskie burki które są brane jakoszczenięta przez tych " buraków" . Jak to miejscowość koło Grójca może jakies fotki ładne dałoby radę zrobic do ogłoszeń??
  13. [quote name='mtf zalesie']wsrod nabytkow tegorocznych sa mlode psy czy im tez robilas ogloszenia.od paru dni pani ala dokarmia w sasiedniej wsi suczke ktora sie oszczenila w opuszczonym domu.szczeniaki sa slepe -sugerowalam uspienie i zostawienie jednego ale nie zrobi tego.bokserka ktora miala szczeniaki pol roku temu jest w zawansowanej ciazy-panie dokarmiajace nie moga pomoc pomimo rozmow paru z pania alina.znowu beda szczeniaki niebawem.[/QUOTE] Dlaczego Ala nie chce uśpić ślepych szczeniąt ??? I co z nimi znowu zrobimy ?? Można je uśpić póki maleńkie za chwilę będzie już za poźno . Wieczorem zadzwonię do Ali i dowiem się co i jak ??
  14. [quote name='joanna83']Marlena koniecznie potrzebuje wiecej fotek Twoich dwoch maluchow,bo jak Klusek pojedzie do domku,to podmienie fotki w ogloszeniach Mam wyroznione Allegro jeszcze przez 5 dni 2 osoby obserwuja i juz jest 800 wyswietlen!!! :)[/QUOTE] narazie weź te z 1 postu , ja musze do soboty czekać na ładowarę , więc dopiero koło poniedziałku nowe zdjęcia będa .
  15. O ludzie jaka ładniutka , trzeba dobre zdjęcia jej zrobić takie ładne jak Saruni . Donacja gdzie Ty , twój aparat potrzebny jest
  16. [quote name='Piromanka']No nie :crazyeye: Pies na ladzie w kuchni :crazyeye: hehehehe.... Sprawdź Nugat, bo może tam gdzieś jest jeszcze mleko w kartonie... :cool3:[/QUOTE] Wiesz ile się go naszukałam drania zanim się wyłonił mi kawałek jego tyłka zza mikrofali :evil_lol: No tu już wylazł i patrzy sie o co Ci znowu chodzi , jeść mi nie dajesz to jakoś sobie musze radzić , poza tym koty mogą a ja co .:evil_lol:
  17. [quote name='joanna83']Moj pies nosi go w zebach za skore, jak matka!!! :crazyeye: A Klusek nawet nie pisnie Sprawdze w ksiazeczce jak maz wroci,bo powiedzial,ze mi nie odda puki nie sprzatne kupek Kluska w samochodzie:angryy:[/QUOTE] Oj takie małe kupki :evil_lol: Asiu następne odrobaczenie jest 21 listopada , a szczepienie 28 listopada, mam pozostałe ksiązeczki przy sobie to zerknęłam sobie . Ja w nocy zabrałam Kluska to wiesz że te dwa łobuzy nawet nie piszczały rano chyba się boja ,że ich tez gdzieś wywiozę . i się pochwalę że w sobotę będę miała ładowarkę do aparatu to porobię mnóstwo zdjęć bo maluszki rosną .
  18. Agnest a co to za onek lezy tam z tyłu zdjęcia ??
  19. Ulubione miejsce Nugata , tam zawsze coś jest do zjedzenia . [IMG]http://images44.fotosik.pl/225/3e05c5db040ad778med.jpg[/IMG]
  20. Kto miał sumienie tą ślicznotę wieźc w bagażniku :mad:
  21. Zostały mi 2 szczeniory , najbardziej rozdarte , Toffika i Barak . My odrobaczenie mamy przed szczepieniem następne . Joanna Ty dziewczyno uważaj na paluchy Klusek lubi memłac :evil_lol:
  22. Doszły pieniazki od SBD 50 zł i od Piromanki 120 zł . Ślicznie dziekuję w imieniu maluszków , będą miały na następne szczepienie za 3 tygodnie jeśli do tego czasu nie znajdzie im sie domek
  23. Kurcze ostatnio mało wejśc na allegro było , z ogłoszeń tez innych nikt nie dzwoni???
×
×
  • Create New...