Jump to content
Dogomania

ewa36

Members
  • Posts

    5201
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ewa36

  1. Cała przyjemność po mojej stronie :razz:
  2. Nie ma problemu tak zrobimy. Fantami na bazarek Daszy ode mnie będą ksiązki - podam po prostu ile ich wejdzie do kartonu ok ? Coś pustawo u Daszki. Ale oczywiście zawsze czekamy na wieści z hoteliku :loveu: Również jestem zdania, że po podanych antybiotykach dobrze byłoby jeszcze odczekać z kolejnym badaniem.
  3. [quote name='bela51']A może ktoś zasponsoruje taki piekny szablon ogłoszeniowy dla Malwy z bazarku ??? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184153-ADOPCYJNE-SZABLONY-NA-ALLEGRO-dla-Binga-na-DT-do-30-IV-do-godz-24.00?p=14534911#post14534911[/URL][/QUOTE] Zalicytowałam szablonik Nr 1 dla Malwy :loveu: Ale ja licytuję a Ciocia Bela obsługuje :diabloti:
  4. Dobry pomysł :lol: Oczka na pewno są kwestią tego silnego stanu zapalnego w uszach - moje psy też tak miały.
  5. Oj, to super :loveu: A jak jej uszka ? Czy dostaje Scanoune ? Zaraz będę zamawiać kolejne.
  6. Oooooo, jak fajnie :lol: Z takiej liczby ogłoszeń coś dobrego wyniknie :cool3: A ja też dołączę do bazarku Daszy z fantami - każdy grosz się przyda .....
  7. Dostawała chondrocan i VMP
  8. Przekażę Iwonie, tak jak było powiedziane. Ona się teraz opiekuje staruszką i ona niech decyduje.
  9. To gdzie wobec tego przekazywać te 500 ?
  10. ALFO ZAPRASZAM TYM RAZEM DO MNIE CELEM OGLĘDZIN MEILA OD IRENY (ZACHOWAŁAm go) - ZGODNIE Z JEJ TWIERDZENIEM STANOWIĄCYM DOWÓD WPŁATY ZL. 500 DLA PANA FILIPA ZA TRANSPORT TANI.
  11. Może sprawdż jeszcze raz u siebie Ireno i sprobuj jeszcze raz.
  12. meil dotarł ale załacznik sie nie otwiera - rozumiem ze to z powodu tych danych
  13. Piszesz Ireno cyt. "WCZORAJ PRZELAŁAM PANU FILIPOWI 500 ZA TRANSPORT TANI" - wczoraj był 19 kwiecień. Czekam do dowód w/w przelania. Chyba, że od razu podejdziesz do sprawy tak, jak z imieniem kierowcy - to też będzie jasna sprawa.
  14. [quote name='irenaka']Żeby nie było wątpliwości, poszło do Ciebie na mail potwierdzenie przelewu z banku w pdf. Bardzo proszę, abyś całą kwotę przelała na konto: nr Rachunku: Inteligo 50102055581111108655000043 iwona gabor-kantorowicz Z dopiskiem w tytule od Irenaka dla Tani. Iwonko, bardzo proszę jeżeli dojdzie do Ciebie ta wpłata potwierdź mi to na wątku, wówczas poproszę Bekę o usunięcie wpisu w pierwszym poście. Nic do mnie na meila nie dotarło, ale zaraz opoatrzę jeszcze raz. Skoro jak twierdzisz przelałaś zł. 500, - dla Pana Filipa przelewem bankowym, to wstaw na wątek bankowe dowód realizacji przelewu - będzie jasność. co do zrekomego długu, o którym piszesz - po pierwsze niczego ze mną nie uzgadnialaś, po drugie wykaż, że rzeczywiscie taki koszt poniosłaś na rzecz Pana Filipa za trnsport.
  15. [quote name='irenaka']Beko, moja gorąca prośba. Popraw pierwszy post i wklej tam konto Czarnej Andy do wpłat na Tanię. Po drugie, wykreśl prośbę o zbiórkę kasy na transport. Wczoraj przelałam Panu Filipowi 500,00 na transport Tani i nie będzie zbiórki pieniędzy na ten cel. Kwota 500,00 jest długiem Ewy36 wobec mnie, bo mam nadzieję, że Ewa nie wierzy w teleportację psa lub samochody jeżdżące na powietrze. Bardzo bym Cię prosiła, aby pod rozliczeniem znalazł się właśnie taki zapis na czerwono: [FONT=Tahoma]Dług Ewy36 wobec Irenaka za transport 500,00[/FONT] Niech sobie ten zapis tak tkwi, dopóki dług nie zostanie spłacony. Choć z drugiej strony w żadne honorowe zachowania już nie wierzę. Znam natomiast jedną z osób która będąc klientem Ewy36 zaciągnęła kredyt, aby opłacić porady Ewy36, więc honorowi ludzie też są. Szkoda tylko, że nie wszyscy cenią sobie ten honor równie wysoko. A teraz prośba. Będziemy dziewczyny potrzebować pewnie niemałej kasy na to, żeby nasza Tania miała u Andy zagwarantowany byt do końca życia. Dogo jest bez kasy, ale mimo wszystko, błagam roześlijcie link do wątku, pytajcie też poza dogo. Musi nam się udać. Ten pies przecież to hańba dla dogo, dla nas:-(. Nie możemy pozwolić, aby Tania i Anda zostały same. Ireno - poprosze o skan przelewu dla Pana Filipa na meila, o którym piszesz, że zrobiłaś. Płacę skoro mi go dostarczysz.
  16. [quote name='kaa']Danych jeszcze nie ma bo najpierw musimy zebrać deklaracje, miejsce w hotelu będzie zarezerwowane ale żeby Volwek jechał musi mieć choć 300 zł stałych deklaracji , choć i te 300 zł nie wystarczy bo jeszcze trzeba doliczyć karmę .[/QUOTE] Nie spieszy się. Ja bym chciała wpłacić jednorazowo ale i tak na koniec kwietnia najwcześniej - może nawet początek maja. Wtedy też bedę wiedziała, jaka to kwota.
  17. A gdzie są dane do wpłat na Volva ?
  18. Stasio dołączy książeczką Alfa o tym pamięta
  19. A co do kwestii prawnych Ireno, skoro byłaś uprzejma to poruszyć, to zwracam ci uwagę, że umawiałam się z Iwoną a nie z tobą tudzież osobą/osobami, którym dałas słowo. Mnie twoje słowo nie interesuje a jeszcze mniej dotyczy. Ta poradę masz ode mnie gratis. co do reszty twoich pomysłow - zwracam ci uwagę na instytucję pomówienia, uregulowaną w prawie karnym. Dokładnie to uprawiasz - oprócz histerii, o czym jednoznacznie świadczy odmowa podania TYLKO imienia człowieka - dla nas całkiem obcego, ktory w Dębogórze ma być pierwszy raz. Gdyby nie osoba Alfy, do wydania Tani dzieki twojemu zachowaniu by nie doszło. Każdy myślący - nawet oburzony moim zachowaniem - to rozumie. Ty też weź to pod uwagę.
  20. Nie zagladaj mi do kieszeni Ireno. Ludzie odwiedzajacy naszą Kancelarię nieżle by się usmiali, czytając twoje wpisy o tresci "mam kompleksy patrząc na godziny waszych wpisów na dogo" itp. To są ludzie nawykli do rozsądku, a nie do histerii.
  21. Przyjmujemy ? Masz upoważnienie od kogoś że używasz liczby mnogiej tak na marginesie ? Czy też my emir arabski i na tej podstawie negujesz to, co ustaliłam z Iwoną ?
  22. Tylko moralnie Ireno, a jeśli uważasz inaczej - egzekwuj. W kazdym razie widać, jak bardzo Ci zależy na załatwieniu sprawy, skoro nie jesteś uprzejma nawet podać imienia człowieka, który ma być u Stasia pierwszy raz - ja z Alfą już rozmawiałam i ona czeka na kontakt tej osoby - tego pana. Skoro ty nie napisałaś o co prosiłam, ja tez nie napiszę o co prosiłaś - Alfa zaraz się odezwie na wątku i napisze.
  23. Tą kwestię załatwiłam bezpośrednio z Iwoną
  24. IRENO CZY TEN PAN KTÓRY PRZYJEDZIE Z ALFĄ MA NA IMIĘ FILIP ? Piszę dużymi literami żebyś mogła zrozumieć
  25. A co do deklaracji - czytaj dokładnie Ireno, nie to, co tobie pasuje
×
×
  • Create New...