Jump to content
Dogomania

ewa36

Members
  • Posts

    5201
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ewa36

  1. [quote name='Wioletat']Boże,ja nie jestem z Waszych stron,jestem w sobotę w Boguszycach jednak nie mogę długo zostać:( Myślę jednak,że jest tyle tu kochanych osób,które sa w stanie Majce pomóc,nie możemy jej zawieść! Ja mogę w innej formie pomóc,może z dalszymi moimi wpłatami,by tylko to mogę a chcę mieć jakiś wkład w Waszej ciężkiej pracy i poświęceniu,a tak ogólnie , wilkowate to moja słabosc...[/quote] Wioletko, dziękujemy :loveu: Wpłaty są bardzo potrzebne :lol: Kto zawiezie Majkę na rezonans w sobotę ? Termin nie może przepaść !:placz::placz::placz: Anda jedzie do pracy ! Dogoamniacy z Wawy pomóżcie ! :placz: To przecież sobota !
  2. Ciociu Spinco udało się cosik ustalić ? :razz:
  3. To trzymamy kciuki za domeczek Saruni i jednocześnie za zimowisko u Cioci Ewy :loveu: :p A co :cool1:
  4. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='Anna_33']Prawdopodobnie juz dzisiaj bedziemy mieli subkonto przy koncie OS. Utworzone specjalnie na wszystkie zbiorki dotyczace zwierzakow, na allegra, hoteliki itp.[/quote] Dobre wieści :loveu: Popieram ten pomysł w całej rozciagłości, przejrzystośc przede wszystkim :cool3:
  6. Bryż jest naprawdę fajnym psiakiem. Powinien szybko dom znależć.
  7. Ciociu Dogo, dziękujemy że zajrzałaś :loveu: I zapraszamy do odwiedzin u Saruni :loveu: Suczynka już bezpieczna to najważniejsze :multi:
  8. Byłam w Boguszycach ..... I jestem wdzięczna Opatrzności i wszystkim wspaniałym Ludziom, którzy wyciągnęli Bonusię z Korabiewic, że nie musiała tam czekać na śmierć w jej stanie :-( Olgo, Beatko, Marto, Danusiu, Małgosiu, Izuniu, dziękuję Wam kochane ...... Dziękuję za moją Bonusię ......
  9. Oleńko, dziekujemy kochana :loveu: Spróbujemy na pewno. Słyszałam o tym leku i ja. Póki co w sobotę odwiedziny u Taniusi :loveu:
  10. [quote name='Ewusek']:-( mam nadziej, ze zła passa mnie opusciła... chociaz sama nie wiem... w sobote wyladowalam w klinice, bo bulw mial porazony tyl... okazalo sie po badaniu neurologicznym i rtg, ze zrosniete dwa kregi piersiowe i listwe wapienna i tam jest ucisk na nerwy "nozne"... Mam jeszce jednego kulawika, w pn rtg lokci i bioder... na razie wisi nad nami wizja operacji...masakra :-([/quote] O mój Boże Ewusku co tu dużo pisać :-( Jestem z Wami ........
  11. Tosia w górę ! Bazary mkną no kobietą sukcesu zostaniesz jak nic :cool3:
  12. Cioteczki, dopóki pamiętam, podeślijcie proszę wąteczek Saruni Cioci Dogo07 - będzie nas tu więcej :loveu: Z góry dziękuję :loveu: Zabieram się już za pracę bo przecież muszę jeszcze popisac dziewczynom teksty do ogłoszeń :loveu:
  13. Zbóju, dziękujemy, że tu zaglądasz :loveu:
  14. No tak, albo więcej albo mniej :shake: Ja sobie tego po prostu nie mogę wyobrazić. Może w następnej edycji allegro.
  15. Ciotki robią, co mogą :loveu: Mam nadzieję, że się uda :multi: I czekamy na wynik wymazu z uszka :shake: Ale najważniejsze, że już jest lepiej :loveu:
  16. Boże kochany niech ktoś pomoże suni i Andzie w sobotę .... Iwonko a o której godzinie ma być ten rezonans ? [B]Potrzebna pomoc ! [/B] [B]Kto zawiezie Maję na rezonans w sobotę ? [/B]
  17. Kolo Wawy polecam hotelik u Gajowej w Konstancinie. W górę piesiulku :multi: Wchodzimy w najgorszy okres już niemal wakacyjny, przepełnienie w schronach i hotelikach sięga zenitu ale nie poddamy się przecież :shake:
  18. [quote name='Spinca']Odpowiedziałaś, odpowiedziałaś :) Odpocznij trochę![/quote] To mogę zbierać się na grzędę :diabloti:
  19. Spinco kochana, czy ja odpowiedziałam na Wwszystkie Twoje pw dotyczące Tajguni czy też nie ? Bo zdaje się, że ze zmęczenia przekraczam już barierę dźwięku i nawet tego nie zauważam :diabloti: niezależnie od wszystkiego działaj kochana i wielkie podziękowania i ogromny buziak dla Ciebie
  20. [quote name='Zbójini']Tajgę ju wrzucałem na owczarki pare dni temu. a ja mam dziś nowe znalezisko http://www.dogomania.pl/forum/f28/znaleziony-husky-bojano-k-gdyni-139064/#post12387665 Zbóju, bardzo dziękujemy :calus: Też masz liczne stadko :shake:
  21. Ewusku, bardzo mi przykro :-( Dziewczynki są już razem :-( Masz teraz w niebie dwa Aniołeczki .... Bardzo, bardzo mi przykro ..... Współczuję Ci ogromnie Ewusku i jestem z Tobą, wiem jak to boli i co to znaczy .....
  22. [quote name='Ewusek']caly czas sie skrada, ale to chyba dlatego, ze ONki maja taka budowe... ich zad nie jest taki np jak u mastifow "kwadratowy" tylko ściety, zaokraglony... W piatek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f78/azjatka-latka-ds-u-ewuska-umiera-z-tesknoty-za-sigma-juz-za-tm-126438/"]Łatka[/URL] odeszla za TM ;-([/quote] Łatka, o nie :-( Śpij spokojnie sunieczko nie poznałam cię i teraz juz nie zdążę :-( Dla ciebie Łateczko (*) Ewusku, bardzo wspólczuję ....
  23. A tu namiary na Chondrocan : [URL="http://www.karus.com.pl"]www.karus.com.pl[/URL] tel. 606337424 lub
  24. Soemo, dla Twojego benia Chondrocan też byłby zbawienny. To trojskładnikowy preparat odżywczy z wit, E, C i selenem. Rewela na odbudowę chrząstki stawowej i pobudzenie wytwarzania maziówki - i o to tu chodzi.
  25. No nie. Trzy opakowania. Reklamację złoże, mam na szczęście dowód nadania. Wyślę jeszcze raz.
×
×
  • Create New...