[COLOR=black][FONT=Verdana]Dora juz dawno jest w swoim nowym domku :) Wlasnie od niej wrocilam:) Ladnie jechala w samochodzie, jest w patrzona w Szymona, wszedzie za nim chodzi. Dla dzieci jest delikatna i ostrozna. Wszyscy domownicy sa zachwyceni sunia, kazde przywitała lizaniem :D:D[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Może w tygodniu do nich pojade to porobie zdjecia.Niestety dzisiaj zapomnialam zabrac aparat i nie mam zdjec ;/[/FONT][/COLOR]