-
Posts
2694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwona213
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Stanisław odebrany przez właścicieli -
dziekujemy Kasiu za wieści. Kaskę jakoś uzbieramy, dobrze że darowali prawie 200zł, jakoś te 600zł musimy zdobyć. Przygotuje coś na bazarek w przyszłym tygodniu, a póki co przeleje 50zł, z gliwickiej skarpety pójdzie 60zł, Brysio coś mi wspominała że Kasia (która się opiekowała dziczkiem w schronisku) dała 20zł, i nasza kochana izabela1234 podarowała 100zł, więc mamy już 230zł. Kasiu podaj nr konta, albo do mnie albo do Brysio a my sobie przekażemy. Dziekujemy za opiekę nad Dziczkiem i że tak bardzo walczysz o jego życie, mimo że jest tak trudnym przypadkiem, jesteś wspaniała!!!
-
o jejku jakie wieści, wierzę że dziczunia z tego wyjdzie, teraz kiedy ma raj na ziemi musi mu się udać. Kasiu mamy w gliwickiej skarpecie 60 zł, myśle że nikt nie bedzie miał nic przeciwko żeby przeznaczyć te pieniądze dla Dziczka, napewno duuuuużo więcej kosztuje ratowanie jego życia. Dołoże również od siebie pare groszy... Cioteczki Kikou nigdy nie prosi o wsparcie finansowe, zabrała Dziczka do dt bez żadnych opłat, proszę pomóżmy jej teraz finansowo mimo że nie prosi o to. Czy ktoś dołozy chociaż 5, 10 zł jednorazowo??
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
nio Mobik Mobik :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
a pamiętacie tego chłopaczka ;) [U][COLOR=#800080][URL=http://img694.imageshack.us/i/03042010375.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1306/03042010375.th.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][URL="http://img694.imageshack.us/i/03042010375.jpg/"][/URL] -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
iwona213 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Iwonko prosimy o rozliczenie... -
potrzeba więcej informacji, czy ona tam przebywa stale czy była tylko raz widziana, przydałoby sie zdjęcie żeby wiadomo było o jakiego psa chodzi. Sunia moze być juz teraz wszędzie, mogła tamtędy przechodzić. Podaje nr do schroniska jesli bedzie widziana w konkretnym miejscu trzeba dzwonić natychmiast w sprawie interwencji i zaczekać z psem w konkretnym miejscu, schronisko w takiej sytuacji reaguje natychmiast. tel. 501 762 009
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
ANETTA benek to nasz Stanisław, został odebrany przyz właściciela Basiu proszę pouzupełniaj dane o psiakach o których niema żadnych informacji, posługuj się numerkami jak powyżej będzie mi łatwiej. Niektóre psiaki mają tylko zdjęcie ale bez żadnych danych niema możliwości ich ogłaszać. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='J_ulia']Iwonko, sunia z postu 5 nr 20 - starsza Onka w zeszłym tygodniu został adoptowana przez bardzo sympatyczną Panią.[/QUOTE] dzieki Julia, już usuwam. Brysio czy ten BISZKOPT to nie jest czasem nasz nr 62?? Wydaje mi się ze to ten sam pies. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07'][B]Na Przygarnę psa, domek szuka starszej (min . 13 lat) suni średniej wielkości, w miarę zdrowej.[/B][/QUOTE] masz jakieś namiary na tą rodzinę?? -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
muszka 73 i ania 38 to ta sama sunieczka?? dziewczyny ja się gubie w tych psach odkąd nie ma mnie w schronie :( mam nadzieje że juz niedługo... -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
wymazałam 68 i 70, jutro uzupełnie wątek o nowe psiaki, dobrze byłoby jakby Basia wpadła i napisała które psiaki grzeją dupki w domkach :) super widok naszych dziadeczków w hoteliku, i nie mogę sie doczekać kiedy poznam naszą nową Basie :) zadzwonie jutro do Basi żeby pojechali po tą sunię z wątku, zaglądałyście dziewczyny? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182760-bezdomna-sunia-z-olbrzymimi-guzami-pod-brzuchem-GLIWICE-SkrzyA-owanie-ul-SkA-odowskiej[/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Bryśka byłyscie może u kotów?? Basia mówiła coś o kotce oddanej przez właściciela która ma 6 lat, wiesz cos moze o niej?? siedzi mi cały czas w głowie ta kicia... były dzisiaj jakieś adopcje?? Była ta Pani z Tarnowskich Gór?? -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brysio'] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=red]Iwonka Kora się dziś pytała kiedy przyjdziesz ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][IMG]http://images36.fotosik.pl/164/7dc118706a41ef50med.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [/QUOTE] moja kochana korunia... po świętach będę na 100%, już się nie mogę doczekać :lol: -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka103']Iwonko, niczego nie obiecuję ale będę dziś rozmawiała odnośnie Twojego kociaka. Dam znać czy coś mam[/QUOTE] dziekuje kochanie, daj znać jak cos bedziesz wiedziała, bo mam ją zawieźć dzisiaj do fundacji do katowic, fajnie jakbyśmy miały ją na miejscu, wysłałam ogłoszenie do Nowin, jeśli sie ukaże w środe to może sie własciciel zgłosi, a fundacja juz mi zapowiedziała ze nie powinien wrócic do wlasciciela skoro im uciekł. Wiec nie bede miała nic do powiedzenia w szukaniui jej domku :( -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
takie cudo uszło dzisiaj z życiem... ale schron na nią niestety czeka :( [URL="http://img18.imageshack.us/i/kotiinne124.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9749/kotiinne124.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img130.imageshack.us/i/kotiinne123.jpg/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7094/kotiinne123.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img689.imageshack.us/i/kotiinne111.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1374/kotiinne111.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img204.imageshack.us/i/kotiinne110.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1036/kotiinne110.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='jetek']Dzisiaj wróciła do schroniska Babcia kaszląca :([/QUOTE] uważam że Laima powinna trafić na czarne kwiatki, nie był to pierwszy raz z tego co się okazuje, dochodzą jeszcze co najmniej 2 psy a może i wiecej?? nie można chcąc pomagać, robić psu krzywdę... dawać nadzieje a potem ją odbierać... -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabela1234']Iwonko czy wiesz może o której ma być ta Pani z Tarnowskich ??[/QUOTE] nie wiem, ale zapytam jeszcze panią mailowo. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
ale tylką jedną sunie chce wybrać, bo mogło zabrzmieć jakby wszystkie 4 chciała adoptwac ;) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
dziewczyny w sobote ma być Pani z Tarnowskich Gór chce zabrać na spacer: Antene, Pestke, Lisiczke i Sabe, domek wydaje się fajny. Dom z ogrodem, pies ma do dyspozycji cały dom i ogród. Mam nadzieje że adopcja będzie udana i że Pani dojedzie do schronu, bo jak to czasem bywa na mailach się kończy... -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
czyli nie była na noc u sąsiadki?? a jak się zapatruje sąsiadka na nią, jest szansa że zaakceptuje ten jej kaszel??