-
Posts
2694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwona213
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
jak znajde chwilke to postaram sie poukładać owczarki po kolei, na dziś mam juz dosc ;) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
dałam rade, chociaz było ciezko, takich zaległosci jeszcze nigdy nie miałam hehe. Prosze o potwierdzenie informacji od Ninki i od razu poprawie ;) zostały 3 wolne miejsca, jednak wydaje mi się że kilka piesków się powtarza np. 142 i 125, również 110 i 133, nie potrafie sie połapać również w owczarkach, proszę o sprawdzenie czy pod róznymi numerami nie powtarzają sie te same psy. Basiu proszę równiez o opisy psów. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi']IWONO - ja mam rozwiązanie problemu edycji - bo również mi nie działała .. wystarczy wszystko robić przez edycję zaawansowaną :) u mnie działa[/QUOTE] dzieki faktycznie działa, w takim razie zabieram, sie do pracy :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
niestety nie działa mi edycja na dogo, przed wyjazdem też miałam z tym problem pisałam do moda ale odpowiedział że to wina dogo, dzisiaj ta sama sytuacja niezalezna ode mnie. Okienko edycji otwiera się, jednak zapisać już się nie da, wyskakuje błąd na stronie. Tak więc mimo chęci stron nie moge zaaktualizować. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
widzę że jest masa nowych psiaków (przejrzałam ok 20 stron) ale nigdzie nie znalazłam aktualizacji od Basi o psiakach które poszły do domku, bez tego nie rusze bo nie bedzie miejsca dla nowych psów. Prosze o szybką aktualizacje, bede miała troszke czasu w tym tygodniu, później znów przez dłuższy czas mogę być niedostępna. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
przepraszam dziewczyny za nieobecność, postaram sie w najbliższym czasie uaktualnić strony 1,2,3. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
w tym tygodniu będę aktualizowała pierwsze strony, proszę o wszystkie potrzebne informacje do aktualizacji. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Korespondentka']Kluska [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/304/22a9d3cf91057e79med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/304/5662ddecfe35a08fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/304/eec350478d8263femed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/308/7c4466212c741e42med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/308/93955baa68ce06b1med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] czyżby to nasza kluska vel cycata?? wróciła z adopcji?? -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
kochane moje wyjezdzam w niedziele na 10 dni więc jesli beda nowe zdjecia i opisy to zaktualizuje dopiero po 8 lipca. A dzisiaj widziałam naszego bobiczka który przyjechał na zabieg i piesia z chorymi ząbkami, taki biedniutki był... Basiu a co to za kocik z poranioną szyją?? jego to na miau musiałabym wrzucic, bo bardzo domku potrzebuje, taki wystraszony był... no chyba ze tak reagował w lecznicy tylko, ale skulił się w kłebek i wcisnął w kąt transporterka... kochane nasze zwierzaczki... -
rozmawiałam wczoraj z panią telefonicznie, powiedziała ze opłaci ogłoszenie i dostarczy mi nowe zdjecia, niestety zdjec nie dostałam, poprosiłam o adres mówiac ze sama podjade zrobic ale jest cisza... boje sie o tego psa, okazało sie że pan który zmarł ma całkiem sporą rodzinę, ale nikt psa nie wezmie, a mieszkanie trzeba szybko zdać bo jak pani powiedziała musi opłaty robić...
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
z aktualizacją weszłam na 3 strone bo psiurków za dużo mi sie uzbierało czekających i nie chciałam żeby mi któryś umknął, a tu kolejna sobota, więc dziewczyny zapewne mnie zarzucą nowymi zdjęciami ;) Basiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) dzisiaj masz święto to damy Ci spokój, ale jutro prosimy o aktualizacje 1,2 i 3 strony oraz opisy nowych psiaczków. Wydaje mi się że psiur 63 = 105 oraz 68=102... -
niestety państwo nie mają pieniędzy aby zapłacić za ogłoszenie w dzienniku... czekamy zatem na zdjęcia i chociaz internetowe ogłoszonka zrobimy. Strasznie mi szkoda takich staruszków które tracą swojego własciciela i nie ma nikogo kto się nim zajmie, mimo ze rodzina z tego co widze jest liczna... ehh...
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
ciotki trafi do nas taki oto kawaler jeśli nie uda sie znalezc domu w ciągu 2 tygodni, damy rade?? pomożecie?? jutro zrobie mu troche ogłoszeń, spróbuje jeszcze raz do Nowin napisać, szkoda chłopaka ma 10 lat i w schronie sie nie odnajdzie... a jak juz trafi to nie ma szans na adopcje, nikt go nie wypatrzy wsród takiej konkorencji jaka jest w schronie... młode i piękne, a Misiek jednak jest przeciętniakiem i staruszkiem :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187583-śmierć-właściciela-śmierć-psa-mamy-2-tygodnie-na-znalezienie-nowego-domu-POMOCY!?p=14883821#post14883821[/URL] -
Zadzwonił do mnie wczoraj pewien Pan... powiedział... "jeśli mi Pani nie pomoże to nie mam co zrobić z psem mojego dziadka który umarł, za dwa tygodnie muszę zdać jego mieszkanie i Misiek straci dom... ma 10 lat całe życie mieszkał w domu, nie ma szans w schronisku, inne psy go zagryzą. Wykorzystałem juz wszystkie swoje możliwości i nie znalazłem mu domu, nikt go nie chce a ja nie mogę go zostawić... Misiek narazie jest w swoim mieszkaniu, ktoś z nim wychodzi na spacer i zaprowadza do domu. Jednak mieszkanie trzeba zdać do spółdzielni za 2 tygodnie, co się wtedy stanie z Miskiem?? Misiek jest bardzo ułozonym, spokojnym pieskiem. Kocha wszystkich i wszystko, lgnie do ludzi. Teraz jest bardzo steskniony za człowiekiem, ponieważ siedzi sam w mieszkaniu (tylko 2 razy dziennie ktoś go wyprowadza za potrzebą). Potrzebne ogłoszenia, oraz dt jeśli nie znajdzie się ds w ciągu 2 tygodni. Misiek stracił swojego ukochanego pana, czy staci też swoje życie... bo nawet jeśli trafi do schroniska, to pan twierdzi że nie ma szans na przezycie tam, jest zbyt uległym i uczuciowym pieskiem, nawet jeśli inne psy go nie zagryzą to zapewne nie odnajdzie się w schroniskowym boksie... [URL="http://img808.imageshack.us/i/obraz068k.jpg/"][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/4609/obraz068k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img823.imageshack.us/i/obraz092c.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3525/obraz092c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img810.imageshack.us/i/obraz023c.jpg/"][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5231/obraz023c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
majeczka na stałe u Ciebie zostaje?? -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
ciotki znalazłam takie ogłoszenie, miejcie na uwadze ta sunie, własciciel podobno był w schronisku w zeszłym tygodniu, jutro ma podjechac jeszcze raz: Dnia 27 maja koło godz 14 przy ulicy Czesława w Gliwicach zaginęła mała czarna sunia o imieniu Sena.Jest koloru czarnego,ma biały krawaciki przypalane łapki na brąz,nie ma ogonka.Osoby które widziały ją lub wiedzą coś na jej temat bardzo proszę kontakt.Tel:796-806-684 [IMG]http://www.zgubione-znalezione.org/v/3183/1_5448.jpg[/IMG] -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
iwona213 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wczoraj poszło jeszcze 40zł od ketunia (20zł/luty i 20zł/czerwiec) oraz moja dek 10zł/czerwiec. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
ciotki dajcie znać jak sie coś zwolni z 1 i 2 strony, bo sporo psiaczków czeka w kolejce, jestem na stronie 247 z aktualizacją i brakuje juz miejsca. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Basiu prosze o aktualizacje, jak jakiś psiaczek opuścil schronisko to prosze o informację, brakuje mi miejsca na Kuleczke bez mamy ze strony 243 oraz na wszystkie psiaczki które zamiescilas na stronie 247 -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
tak koniecznie musi być dla psów, ja w salonie dla psów zamówiłam sobie zgrzebło z firmy mars, może maszynki tez mają, poszukam zaraz. edit: tak na szybko znalazłam, jak bede miała czas to poszukam na allegro, tam zapewne bedzie taniej, póki co spadam spac ;) [URL]http://www.bobik.katowice.pl/oferta.php?pokaz=1,8&producent=1[/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
ja nie dojechałam niestety (do domu weszłam o 21), ale dziewczyny super robota z tym strzyzeniem, całkiem inny piesio :) ja proponuje jeszcze zrzute zrobić na maszynke wtedy bedzie szybciej i wygodniej niż nozyczkami, co Wy na to? Jak byłam ostatnio z moją zizką u fryzjera to przyjrzałam sie ze to nic trudnego, jechac maszynką ma psie hehe ;)