-
Posts
2694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwona213
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='NINKA1']Dziewczyny, musimy zrobić pełną mobilizację i uzupełnić dwie pierwsze strony. Brakuje zdjęć , opisów a tylko psów w boksach mamy pod dostatkiem. Brysio,Kierowniczka Basia , Julia takie ładne zdjęcia robią.Dajmy szansę psiakom. Moje zdjęcia są marne ale wkleję co mam w archiwum.[/QUOTE] popieram!!! czekam na zdjęcia i opisy (narazie mogę zająć się tylko wątkiem :() czy wiadomo coś o bezimiennym - guciu?? Olala masz kontakt z Państwem, masz moze jakieś zdjęcia i informacje?? -
[quote name='elmira']Śliczna ta Antena. Ona ma wątek? Wychodzi na to, że mamy nową rasę Anubisów;) Śliczne są te smukłe psiaki z wielkimi uszami.[/QUOTE] niema wątku, ale takim młodym i pieknym niema sensu zakładać bo i tak szybciutko do domku wędrują, Antena pewnie też długo nie posiedzi w schronisku ;)
-
[quote name='iljo']Ale ona podobna do mojego szkraba! [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6763/dscn1691x.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/i/dscn1691x.jpg/[/IMG][IMG]http://img9.imageshack.us/i/dscn1691x.jpg/[/IMG][/QUOTE] a my mamy taką sunie w schronisku... jak zobaczyłam te zdjęcie pomyślałam ze to nasza Antena, ale nie Antena siedzi w schronie... [URL="http://img682.imageshack.us/i/p1090012p.jpg/"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/404/p1090012p.jpg[/IMG][/URL]
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
no to czekamy na wieści z nowego domku... -
sunia powinna juz być w schronisku albo jest jeszcze w drodze, dzisiaj została odebrana od Pani. Babuleńka w schronisku była grzeczna, nie było z nią zadnych problemów, taka cicha kruszynka... staruteńka i biedna... tego białego nie znam, ale niema informacji na wątku ogólnym żeby nie zgadzał się z innymi psami, a taka informacja zawsze jest jeśli pies ma trafić do domu bez innych psów. Dopytam jeszcze wolontariuszki które wyprowadzają malucha, żeby coś wiecej napisały o nim. Brysio a Ty z nim czasem nie wychodzisz na spacerki??
-
[quote name='mestudio']Matko, ten wątek jest straszliwy. Jak ja lubię stare pieski i tak bardzo mi ich żal. Czy ta suńka ze złamaną kością i ten biały staruszek to jeszcze żyją? Czy szukacie im DT albo hoteliku?[/QUOTE] sunia znalazła wspaniały domek w Łodzi, jednak wczoraj jej Pani (starsza osoba) miała iść do szpitala, sunia miała trafić do schroniska w Łodzi, więc kierowniczka naszego schroniska postanowiła że sunie ściągnie do nas spowrotem. Jednak bardzo przydałby się jej dt, wkońcu jakies 2 miesiące mieszkała w domu a teraz znów schron :( piesek biały również żyje, przebywa w schronisku.
-
biegnij po domek...
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Basiu proszę o uzupełnienie opisów psiaków, wszystkie nowe psiaki uzupełnione na 1 i 2 stronie, brakuje tylko opisów... -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
wieczorem postaram sie uzupełnić o nowe psiaki które dziewczyny wrzuciły, potrzebuje tylko opisy psiaków... -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
super wieści, wypytaj tylko czy niema w domu małych dzieci... a co do śnieżki to trzeba Pani powiedzieć że śnieżka ma ok 8 lat a nie 2 jak jest w ogłoszeniu, żeby nie było poźniej zaskoczenia jak juz pojechałaby do niej ;) co do transportu do poznania, załatwi się jakoś, ale trzeba koniecznie wizyte przeprowadzić. Ola masz kogoś kto mógłby zrobić tam wizyte?? -
cudna dziewczynka, dziekujemy za zdjęcia i wieści :)
-
to prawda Kikou zrobiłaś dla niego tyle przez te pół roku ile nikt inny w ciągu całego jego życia, w schronisku był ciągle przerażony, nieszczęśliwy, a te chwile u Ciebie wynagrodziły mu całą niedole dotychczasowego życia... Dziekujemy za wszystko... Brysio dałabyś rade zrobić bazarek, poszukam jakieś fanty, brakuje nam 310 zł za samą operacje. Kikou jaka kwota jeszcze dochodzi do całości??
-
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
iwona213 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzwoniłam do Ihabe, przeprowadziła się i niema dostępu do internetu. Mówiła że wszystko ok, hotelik zapłacany, karma kupiona. Jak tylko założą jej w domu internet uzupełni wszystkie wpłaty :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
dziewczyny dużo miejsca nam sie zwolniło na 1 i 2 stronie, prosze o nowe psiaki, fajnie jakby były od razu z opisami. Basiu uzupełnij prosze opisy psiaków nr 74, 81, 73, 71, 69, 67, 60, 53, 50. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena'] 2. W zwiazku z mikroskopami (a dokladnie Kajtkiem, ktory byl w Rudzie Sl.) dostalam maila. Kajtek juz w nowym domu, ale kobitka chce jakiegos innego. Oto mail od niej: [I]Witam! Piszę z Gierałtowic, to jest koło Gliwic, oczywiście zgadzam się [/I] [I]na wszystkie warunki umowy adopcyjnej i na wizytę też, dodam że mam [/I] [I]pieski ze schroniska z Rudy Śląskiej gdzie raczej jestem już znana gdyby [/I] [I]Pani chciała mnie sprawdzić, pieski te miały też swoje wątki na [/I] [I]Dogomanii ale niestety zostały już usunięte:( Proszę dać znać gdyby [/I] [I]znalazła Pani jakieś maleństwo które szuka kochającego domu u nas na [/I] [I]pewno go znajdzie:)[/I] No to dziewczyny! do roboty ;) Mikroskopek z Gliwic ma szanse na fajny domek! (uwaga! nie sprawdzalam osobiscie!) (dane/e-mail podam na PW) i czekam na propozycje!! :D[/QUOTE] wielkie dzieki... czy sa jakieś ograniczenia wiekowe psiaka oraz czy sa w domu inne zwierzęta?? mikroskop nakolankowy, wielki pieszczoch Tosiek, ma ok 7 lat, więcej zdjęć na stronie 1 [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/40/26f773cf.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/40/2ac34da0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/40/b74dab62.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/40/5e7fd3a7.jpg[/IMG] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
iwona213 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
co do gucia... jest bardzo energiczny i szybki, wyprowadzony z boksu wariuje jakby chciał sie wyszalec na zapas (na spacerku mialam go tylko raz, poniewaz jest na tyłach schroniska), kiedyś z ogłoszenia przyjechała zobaczyc go Pani z 5 letnią dziewczynka i stwierdzilysmy ze gucio nie nadaje sie do tak malego dziecka, poniewaz moze zrobic krzywde zupełnie przypadkowo (mnie chcial przewrócic jak rzucilam patyka, na nic nie patrzy, biega na oslep byle szybko a czy stratuje kogos po drodze to juz nieważne). Również zaczepiał inne psy, ale mialam wrazenie ze to przez zazdrosc zebym czasem innego psa nie poglaskała, chciał miec mnie tylko dla siebie. Więc tez nie jestem pewna jakby sie zachowywal z innymi zwierzakami, takie dwie uwagi odnosnie ogloszenia ;) dzieki ola la, mam nadzieje ze gucio załapie sie na metro wkońcu jesteś specjalistka od tego :) jeszcze informacja odnośnie śniezki... cos mi sie obiło o uszy że śnieżka jest raczej starszym pieskiem w wieku ok 8 lat, ale prosze Basie bądź dziewczyny ze schroniskowej ekipy o potwierdzenie tej informacji ponieważ nie znam śniezki osobiście...