-
Posts
2940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kenny
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angel']musi sie ktoś znaleźć...![/QUOTE] Angel proszę znajdź kogoś kto je podwiezie, Ty jesteś stamtąd, na pewno masz więcej możliwości niż my stąd. mamy jeszcze godzinę na znalezienie tych osób. jestem załamana. -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
dokładnie Akrum, masz rację. napisałam Jej, że Domino już w DT, ale nie wiem jak z tym transportem, bo na narazie żadna z cioteczek nie zadeklarowała, że podrzuci psiaki do Rawicza... -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
dodzwoniłam się. dzięki AKRUM za numery. a więc Domino właśnie opuścił schron i jedzie DT poczekać na jutrzejszy transport. szczerze mówiąc nie wiem z kim rozmawiałam bo Angel dała mi numer, ale miło mi to ja dzwoniłam. :) z tym, że dziewczyny żadna z Was nie wie co z jutrem, tzn kto je podrzuci do Rawicza. proszę wsiadajcie do pociągu rano i je dowieźcie...kto jest tutaj głównym organizatorem adopcji Marcelka? -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']Kenny a może po prostu zadzwoń do Tola albo Angel, Wiola, Tia - masz do nich telefon? tak się najlepiej dogadać, a nie przez dogo...[/QUOTE] właśnie nie mam do żadnej z nich telefonu :shake: -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
kurcze nie ma mnie tam, ale dziewczyny powinny wiedzieć więcej. co z Dominem, kto go wyciągnie, itd. w ogóle to chętnie przyjechałabym do Poznania pociągiem i pewnie bym tak zrobiła, gdyby nie fakt, że mam do soboty suczkę po sterylizacji, przy której siedziałam całą noc, bo szwy sobie chce wygryźć co chwilę. błagam cioteczki z Obornik, żeby zjawiły się tu na wątku i napisały co robimy. -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
nie mogę spać przez ten transport...siedzę i myślę co by tu zrobić. dziewczyny może znacie kogoś kto mógłby się przejechać z nimi pociągiem do Rawicza? może jakiś znajomy(a)...? i chciałam przypomnieć, że na razie na transport mamy 20 zł... -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
dziewczyny kto go wyciągnie ze schronu? myślałam, że on już w DT...Tia jutro przesyłam Ci te dane ostatecznie, bo wcześniej nie mogłam się z nimi skontaktować. jutro rano będę je mieć. trzeba zawieźć psiaki do Rawicza, to przecież nie tak daleko. Proszę Was weźcie ten pociąg rano, psiaki spokojnie przejadą, to jest krótka podróż. Dwie osoby się zabiorą z nimi i będzie ok. po 9 lipca mogę Wam rzucić kasę za bilety. proszę. niech ktoś pojedzie z nimi, inaczej stracimy szansę na świetny transport. -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']cioteczki, na prawdę nikt od Was nie może podjechać do Rawicza w sobotę?[/QUOTE] no właśnie...;( musi się ktoś znaleźć... -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yorija']Domino jest chyba nadal w schronisku, prawda? Sprawdzaliście z kiedy ma szczepienia? Jutro najpóźniej trzeba będzie go wyciągnąć stamtąd jeżeli ma w sobotę rano pojechać ze mną. Jest jakaś szansa, że ktoś go dowiezie do mnie?[/QUOTE] Domino już w DT z tego co wiem od poniedziałku... -
przystojniak :D :D :D
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[B]Yorija[/B] pisała, żebyśmy zebrały chociaż połowę, więc do dzieła! Ja na początek daję 20 zł. -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']tia byłoby super, to zaczekamy jeszcze na odpowiedz Yoriji, bo nie ukrywam ze zalezy mi zeby było jaknajtaniej... musze zapytac o ta sobote czy dałoby rade podrzucic te psy, najpozniej jutro rano dam odp w tej sprawie :)[/QUOTE] byłoby super :) błagam niech je ktoś podrzuci - to jest jedyne wyjście ! dziewczyny zbieramy na transport....na razie żadnych deklaracji... -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']a kiedy do tego Rawicza by trzebabyło je podrzucić?[/QUOTE] w sobotę rano... -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
ok to robimy zbiórkę szybciutko. kto ile może dorzucić? pytajcie po wątkach, czasu naprawdę nie wiele... i co z tym dojazdem do Rawicza? ja nie jestem stamtąd, ale może ktoś z Obornik mógłby psiaczki podrzucić? -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
dziewczyny szukajmy transportu z Obornik do Rawicza! innej opcji nie ma. za dużo czasu też nie. [B]Yorija [/B] możesz podać numer konta, żebyśmy zrobiły zbiórkę na paliwo? -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
to kto by mógł je podrzucić? znajdzie się ktoś ? :( -
[quote name='leonarda'][B]Kenny[/B] - Ty widzę jesteś z Krakowa. Podobno tam jest jakiś świetny weterynarz, specjalizujący się w leczeniu zaćmy? Laserem. Ponoć to raczej kosztowne. Ale i tak najpierw badanie, potem decyzja. Na razie się nie pali, bo wiadomo - Zulus musi całkiem dojść do siebie z innymi rzeczami. Ale gdybyś mogła się czegoś na ten temat dowiedzieć, nie byłoby źle..:).[/QUOTE] tak jest! :) sprawdzę to :)
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
dziewczyny kto mógłby podrzucić psiaki do Rawicza? -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tia']Ajlii na transportowym napisała tak: "Mogę przejechać tą trasę (Oborniki - Kazimierza Wielka) w jeden dzień, nawet zahaczając o Kraków. Wrocłam odpada - robi sie za dużo km do przejechania w jedną dobę bez możliwości odpoczynku. Tyle że jadę z Warszawy i muszę wrócić do niej. Koszt do ustalenia. Mogę jechać w piątek lub poniedziałek. Najlepiej kontaktować się telefonicznie 668 155 860 "[/QUOTE] [B]Ajlii[/B] z tego co wiem w piątek ma jechać po szczeniaka Pixelka do Kielc i zawieźć go do Wawy, więc chyba nam nie pomoże. ale może ktoś by do niej zadzwonił spytać? mi już siadło konto na telefonie... -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[B]Yorija[/B] napisała tak: Cześć mam awarię auta - sprzęgło do naprawy. Dziś po 18 będę znała termin - plany takie, zeby mi zrobili to do czwartu wieczorem. Wtedy w sobotę mogę pojechać. Ale niestety finanse żeżre mi naprawa auta. Jeżeli uda sie uzbierać na transport - cokolwiek to będę wdzieczna. Myślę, że zamknę się w koszcie 200zł. Zbierzcie połowę - to już będzie coś. Na wątku doczytałam, ze mają pojechać dwa psiaki - wtedy mogę pojechac sama. Wezmę też swoje wielkie zwierze Ze wzgledu na moje finansowe ograniczenia - psiaki ktoś musi dowieźć pociagiem czy autem do Rawicza - jak nawcześniej rano - pociąg jest około 7. Potem pojadę dalej daj znać czy taki układ Wam pasuje. Co do Bolero - to ja będę w Poznaniu 10 lipca potem wracam do Rawicza - może nawet do niedzieli - mogę go zabrać i podrzucić do Wrocławia. -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem [B]Ajlii[/B] mogłaby pojechac tylko po psy do Obornik z zabrać je do Wawy. Z Wawy Domino pojechałby do DS bezpłatnie a Marcela ktos by wziął pociągiem do Krakowa, to tylko 2,5 godziny pociągiem (prześpi się, nie będZie się stresował) i koszty moim zdaniem by się diametralnie zmniejszyły. Bo za kilometry jakie [B]Ajlii[/B] porobi do Kazimierzy i Krakowa pójdzie pewnie sporo kasy. Zresztą nie wiemy jaka kwota by wchodziła w grę. Ale piętak byłby super, bo moja siostra w sobotę jedzie do pśla, więc Domino by sobie jedną noc odpoczął...ktoś chętny byłby na przejazd z Marcelkiem pociągiem? myślę, że ktoś by się znalazł. przeciez mase ludzi jeździ na trasie wawa-krk. -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']Kenny wysłałam do Ciebie pw z namiarami na cioteczkę, która może mogłaby pomóc w transporcie.[/QUOTE] dzwoniłam! sprawa wygląda tak: [B]Yorija[/B] mogłaby jechać w weekend z psiakami z Obornik do Krakowa. Ale najlepiej jakby ktoś je podrzucił do Rawicza (mam nadzieję, że nie przekręciłam) to jest jakieś 100km od Poznania. [B]Yorija[/B] chciałaby tylko, żeby ktoś z nią pojechał. czy któraś z Was mogłaby pomóc w podróży? jeśli chodzi o koszty to prawdopodobnie nie będzie żadnych, chyba że [B]Yorija[/B] będzie potrzebować na benzynę to nam powie. myślę, że to jest to :D kto mógłby pojechać? zaraz zaproszę ją na wątek to będziemy ustalać :) Akrum dziękuję :) -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
mam, dzięki :) będę dzisiaj dzwonić tam i jeszcze w dwa inne miejsca. -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tia']Teraz Domino musi tam trafić bo został już zabrany do DT. Musimy ostro szukać tego transportu. Myślałam też nad Bolero, skoro ma jechać ok. 6-7 Lipca, to może udało by mi się go zawieźć pociągiem. To już koniec szkoły więc, spokojnie miała bym czas. Oczywiście nie jechała bym sama, bo samemu to też nigdy nie wiadomo...zabrała bym ze sobą jeszcze Wale2006 i byśmy go zawiozły. Wyszło by taniej, ale teraz najważniejszy Transport do Domina i Marcela, ale Kenny czy warto wozić je przez Warszawę, to przecież jest na około. Może zacznijmy zbierać pieniądze robić bazarki uzbieramy pieniądze i będzie bez problemowo, bez stresu dla psów, bez przesiadek. Bo narazie są różne propozycje ale żadnych konkretów.[/QUOTE] ok, to w takim razie nie zmieniamy psiaka, tylko Domino jedzie. tak jak było ustalone. zmień, że szukamy bezpośrdeniego transportu z Poznania do Krakowa. ja myślałam o tej Warszawie, dlatego że więcej osób jeździ z Poznania do Warszawy niż do Krakowa. a tam Domino mógłby odpocząć dzień czy dwa i pojechać autem prosto do DS z moją siostrą. ale jest jeszcze Marcel, który musi do Krakowa dojechać. szukajmy transportu do Krakowa. ja tu mogę czekać na psiaki do końca czerwca, później kończy mi się umowa na mieszkanie...musimy się spieszyć. jak Domino wyszedł ze schronu ? na kogo ? bo ja Ci tych danych nie wysłałam jeszcze. dziś zadzwonię do nich i im przypomnę bo chyba zapomnieli mi to przesłać. -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Kenny replied to Angel's topic in Już w nowym domu
czy Domino jutro opuszcza schron? bo może by się jeszcze wstrzymać póki nie wiadomo czy będzie transport. chyba, że ma to DT bez względu na DS.