Boże tak bym bardzo chciała pomóc, ale naprawdę nie mogę :placz: moja Nokia nie toleruje innych suni i mogła by tylko zrobić Isi krzywdę,bo niestety zachowuje się agresywnie w stosunku do innych psiaków tej samej płci, a nie tego Iśka teraz potrzebuje ,lecz spokoju, żeby w pełni odzyskać siły :-(