-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Cekinka - maleńkie, stare suniowe nieszczęście.....MA DOMEK !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
To daleka podróż - toż trzeba im krzyżówki na drogę kupić i nagotować jajek na twardo!!! -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[b][color="purple"]Serdecznie wszystkich zapraszam na bazarek ze zdjęciami mojego autorstwa ! Zyski przeznaczam dla Lapsa:[/color][/b] [url="http://www.dogomania.pl/threads/182907-wiosenny-fotobazarek-do-03-03-10-godz-20-00?p=14401275#post14401275"][img]http://img511.imageshack.us/img511/2682/banerekl.jpg[/img][/url] -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ech, bo Lisek to wieczny antagonista.... -
Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No całe szczęście, że wrócił! Swoja drogą to oczywiste... gdzie by go tak miziali jak w przytulisku? -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Gazzy zdecydowała się przekazać mi wątki Lapsia i Rudusia - zabieram się za porządki. Bardzo chętnie skorzystam z Waszych sugestii -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Yoko, spokojnie... zajrzyj sobie w deklaracje - są bieżące... albo ja zajrzę za Ciebie ;-) -
Oczywiście, że im wykupię po pakieciku - przeciez o to mnie prosisz. Pytam tylko, czy masz dla nich teksty i czy są zdjęcia - jak tak, to dawaj do mnie na maila ([email protected]) - hurtem wszystko wyślę do amensalizm... Jak nie mają tekstów to same foty i informacje...
-
Gazzy się nie doprosisz - najpierw nie miała czasu a teraz ma zepsuty komputer i bywa na dogo uzywając komputera siostry... nie wiem, jak to się ma do zmiany tytułu wątku i usunięcia wielkiego straszącego wszystkich rozliczenia, ale najwyraźniej jakoś się ma, bo się doprosić o to nie mogę... Uważam, że ktoś powiniem przejąc wątki psiaków, bo Gazzy najwyraźniej tego nie ogarnia. Proponowałam jej, że ja to zrobię, ale nie zgodziła się.
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Dzika_Figa replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Renata, nie przejmuj się... Suczki parówki chyba często tak mają, że lgną do facetów... -
Ick, ponieważ P Teresa płaci za ogłoszenia, mam od Ciebie 20 złotych nadwyżki. Wpiszę je na konro Lapsa, bo chłopak ma najmniej, zgadzasz się? Na ogłoszenia perełki i capri mam pezelać amensalizm, tak? są dla nich teksty? zdjęcia? ja nie wiem, bo nie zaglądam na wątki - dla dobra tych psiaków, na których wątkach bywam już teraz... Mam na koncie o 17 złotych za dużo. Liczyłam wszerz i wspak i nijak mi nie wychodzi, skąd to... przejrzyjcie prosze swoje wpłaty dokładnie... czy czegoś nie przeoczyłam...
-
Troszkę tu się namieszało, to może ja wypunktuje fakty: - Mamy dług 230 zł za transport (30 za nakarmienie przewoźników) - Malibo (kochana i dobra) posyła nam 100 zł i redukuje dług do 130 - zaraz robie przelew, spłacam cały dług a potem się będziemy martwić... - za ogłoszenia psiaków chce zapłacić p Teresa - będzie to (dla Doga, Lapsa, Rudusia i Stricza) 30 zł, bo na doga amensalizm ma deklaracje i jemu zrobi za darmo
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Wymiziaj go aż któreś z Was będzie miało dość! -
LISTA ADOPCYJNA PARÓWEK - tylko do czytania!
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/234/234_image_1.jpg[/IMG] IMIĘ: [B]Red[/B] PŁEĆ: [B]pies[/B] ROK URODZENIA: [B]2009[/B] STRONA WWW:[url]http://psyzpalucha.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=2&sobi2Id=234&Itemid=7[/url] KASTRACJA?STERYLIZACJA: [B]nie[/B] STAN ZDROWIA: [B]zdrowy[/B] CZIP: [B]tak[/B] SZCZEPIENIA: [B]tak[/B] STOSUNEK DO LUDZI: [B]przyjazny, znajomych wesoło wita [/B] STOSUNEK DO DZIECI: [B]nieznany[/B] STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: [B]uwielbia swojego kolegę z boksu Bzika [/B] STOSUNEK DO KOTÓW: [B]nieznany[/B] INNE WAŻNE INFORMACJE: KRÓTKI OPIS:[B]Redzik to wesoły mały młodziutki piesek daleko spokrewniony z jamnikiem. W pierwszym momencie nieco nieśmiały, ale już po pierwszym spacerze zaczął bardzo entuzjastycznie reagować na wolontariuszy. Ze względu na rozmiar i przyjazne usposobienie polecany na domowego pieska do towarzystwa. Może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu w bloku.[/B] LOKALIZACJA: [B]warszawa - Paluch[/B] KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [B]Joanna, Małgosia Telefon: 0-608-088-298; 790-023-511 email: [email][email protected][/email] , email alternatywny: [email][email protected][/email] [/B] [URL="http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/234/234_image_1.jpg"][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/234/234_thumb_4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/234/234_image_2.jpg"][IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/234/234_thumb_2.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/234/234_image_3.jpg[/IMG]