Jump to content
Dogomania

Magolek

Members
  • Posts

    10631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magolek

  1. Ach któż to, któż taki dostojny Pan Dog? :)
  2. Trzymaj się Bigusiu :), a ja trzymam kciuki za pozytywny rezultat rehabilitacji.
  3. Trochę się spóźniłam na urodziny Maxia, ale dzisiaj składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim jubilatom.:loveu:
  4. Następny dzieciak.
  5. Tak, Sabina nie odstępowała mnie na krok. Cały czas była za mną. Poza tym było świetnie, Zulka miała niebywałe powodzenie. Ala z Tomikiem nie odstępowali jej przez cały czas. Do Tomika nawet potrafi burczeć, ale przed Alą czuje respekt - to pierwszy pies, któremu Zulka uległa. Ala od razu pokazała moim dziewczynom, gdzie ich miejsce.
  6. Czekamy na smaczki Zula i Tomik Zula uciekła od dogów za płot, a Ala kombinowała jak tam też przeleźć
  7. Co tam się dzieje za płotem?
  8. Dwie dożynki arlekinki. Sabinka i Filipek Tomik, Filip, Ala
  9. Jak tam Albercik? Tak a propos kastracji, to przypomniała mi się "Seksmisja", gdzie panów chciano poddać kastracji. A jeden z nich właśnie Albercik się nazywał. :)
  10. Trzymaj się Bigusiu, myślimy o Tobie. :loveu: Gosiu, wielkie dzięki za wszystko co robisz, ale przede wszystkim za Twoje ogromne serce. :loveu:
  11. I ja życzę wielu wspólnych lat radości. :)
  12. To jutro wielki dzień dla Maksia i jego nowej rodziny. :loveu:
  13. Świat nie jest taki zły Świat nie jest wcale mdły Niech no tylko zakwitną jabłonie To i milion z nieba kapnie I dziewczyna kocha łatwiej Jabłonie kwitnące jabłonie. (Agnieszka Osiecka)
  14. Zaglądam do Hamisia. :) Zdjęcie byłoby mile widziane.
  15. Trzymaj się Biguniu, wszyscy myślimy o Tobie i trzymamy mocno kciuki.:loveu:
  16. Wspaniałe wieści. Wierzę w intuicję Tosia i w Twoją też Danusiu. Tosiaczek super. :)
  17. Pozdrawiam w nowym roku i też życzę własnego domku dla chłopaka. :)
  18. Tak, dzisiaj takie piękne słoneczko się pokazało, że szkoda byłoby nie skorzystać. :)
×
×
  • Create New...