Jump to content
Dogomania

Gosia121

Members
  • Posts

    488
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosia121

  1. Przekazuję taką informację dla osób które są z okolic Tarnowskich Gór.W dniu 3 kwietnia/piątek/ w godzinach popołudniowo-wieczornych błąkał się w okolicach marketu Kaufland w T.G.owczarek niemiecki.Podaje wygląd psa - umaszczenie jasno brązowe na bokach,łapy,podbrzusze,grzbiet psa czarny.Sierść krótka na szyji pies miał obrożę skórzaną koloru ciemnobrązowego.Brak było oznaczeń i numerku po szczepieniu.Piesek był calą sytucją bardzo zdenerwowany wprost przerażony.Zadbany psiak niewyglądał na zagłodzonego.Wiek ok.7 lat. Ok. godz. 20 pracownicy Kauftaldu wezwali pomoc ze schroniska z Bytomia i tam prawdopodobnie trafił psiak.Ktoś z obserwujących tą sytuację zauważył że prawdopodobnie widywał tego psiaka z jakimś starszym panem na spacerach. Obeszłam całe osiedle Fazos i sąsiednie domki jednorodzinne pytając czy komuś nie zginął taki pies.Niestety nikt takiego psiaka nie kojarzył a ci co takie psiaki mają je mieli w domach.Jeżeli ktoś by słyszał że jest poszukiwany taki psiak to przekazuję że powinien być w schronisku w Bytomiu.
  2. Są schroniska i schroniska ale to urąga wszystkim zasadom :diabloti:. Tam powinien wejść natychmiast prokurator policja i całe to towarzystwo pozamykać!!! a najlepiej to w takich klatkach-boksach bez jedzenia wody i potraktować:angryy: tak jak oni traktują te biedne zwierzaki traktują.
×
×
  • Create New...