-
Posts
6118 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Buszki
-
[quote name='Ola164'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190308-Obr%C3%B3%C5%BCki-w-kwiatuszki-i-%C5%9Bliczne-szeleczki-na-ma%C5%82e-pieseczki-do-13.08-godz-21?p=15131152#post15131152"]TUTAJ[/URL] są piękne szelki i obróżki! Zakochałam się :loveu:[/QUOTE] Ja już je namierzyłam i licytuję ;).
-
[quote name='Zuza i Noddy']Ja będę z 1 lub nawet 2 baskami ;)[/QUOTE] Wiem,że na pewno będziesz z 2 baskami ;).
-
My też będziemy :multi:.
-
[quote name='Asiaczek']Musze powiedziec, że film Shrek forever 3D - III cz. bardzo mi się podobała. Nawet chyba bardziej niz cz. 2. Bo pierwsza część to po prostu MALINKA:) PZDR.[/QUOTE] My też byliśmy i jesteśmy zachwyceni,cała rodzinka(a ciężko wszystkich zadowolić).
-
Saluki jak nic :eviltong:.
-
[quote name='Magda25']W jakim sklepie internetowym znajdę obrożę Hiltona, zieloną w kwiatki i motylki ? Patrzyłam na futrzakowie, ale mam niemiłe doświadczenia z tym sklepem, Hilton jest gdzieś jeszcze ?[/QUOTE] [quote name='Molli'][URL="http://www.otoli.pl/zoologiczny/prod151744_Hilton_HILTON_OBROZA_TASMA_KWIATY_ZIELONA_20MMX3550CM_DLA_PSAKOTA.php"]Hilton - zielona obroża w kwiatki i motylki [/URL][/QUOTE] U nas były w Tesco.I tam nie ma motylków tylko kwiatki i jakieś takie gałązki.No chyba,że to nie o tą obrożę chodzi ;).
-
[quote name='Talia']Te koraliki na co są przytwierdzone? Ciekawie to wygląda. A nie spada jak psy szaleją?[/QUOTE] To jest taki jakiś sznureczek(był przy koralach jak były jeszcze moje i w całości :evil_lol: ).Jak zawiązałam milion supełków,to się rozwiązywał.Przypaliłam i nic go nie rusza.Dziewczyny ganiają po wysokiej trawie,podgryzają się i nic.Koraliki są na miejscu. A koraliki dodają obróżką bardziej afrykański wygląd, coby do psic pasowały ;).
-
[quote name='Talia'][URL]http://img69.imageshack.us/img69/7681/resizeofmiotc4029.jpg[/URL] ale wściekła Śliczne obróżki. A te koraliki sama doczepiłaś?[/QUOTE] Sama,sama...To jest właśnie to upiększenie :evil_lol:. Do Viva Rogz tez doczepiłam koraliki,tylko zdjęć nie zrobiłam.Pewnie Taksowe obróżki też doczekają się swoich koralików ;).
-
Dopiero się dowiedziałam :-(.Straszne,jak ludzie mogą być tak podli i tacy bezmyślni :shake:! Wiem,że żadne słowa nie mogą być pociechą :shake: w takiej chwili,ale trzymaj się Asiaczku. Zielona,też się trzymaj.Tak mi strasznie przykro...
-
A ja się pochwalę moimi nowymi obróżkami od Taks. Szepsi [URL=http://img6.imageshack.us/i/resizeofmiotc4025.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7827/resizeofmiotc4025.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Buszi [URL=http://img709.imageshack.us/i/resizeofmiotc4031.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7339/resizeofmiotc4031.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I jeszcze dziewczyny w starych obróżkach,ale po małym upiększeniu ;) [URL=http://img819.imageshack.us/i/resizeofmiotc4020.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2815/resizeofmiotc4020.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img69.imageshack.us/i/resizeofmiotc4029.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7681/resizeofmiotc4029.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] To jest uśmiech jak by ktoś nie wiedział :).
-
Ludziska,gdzie Wy mieszkacie ?! Deszcz :crazyeye:? Ogródek wypłukany :crazyeye:? U mnie wszystko na wiór wysycha (oprócz chwastów,bo te rosną jak szalone :mad: ). :eviltong: :evil_lol: ;)
-
Jaka Aminia jest dostojna na tych fotkach.I jaka śliczna pannica z Niej wyrosła :loveu::loveu::loveu:. A imię domowe,to chyba YORI :cool3:.
-
[quote name='Korenia']Asi chodziło chyba o Ciebie :P O Buszki, a nie Buszkę ;)[/QUOTE] Mi też to nie przeszkadza. [quote name='Korenia']Nazwy nie sa miłe dla ucha ;) czesc do zniesienia, ale nie analiza ;( Wiesz może Buszki też wyrosła z gryzienia konewek :evil_lol:[/QUOTE] Czy wyrosłam,to nie wiem-dawno nie gryzłam :eviltong:.
-
[quote name='Asiaczek']Taaaa, taki lejek konewkowy nadaje się idealnie do gryzienia. tylko co na to Buszki...? Buszce to nie przeszkadza,ona już wyrosła z obgryzania konewek. [quote name='Agappe']noooo w końcu zdjęcia!!! :) tu na prawde są gdzieś baski??? i to w liczbie mnogiej??? widać je chociaż kawałek?? :roll:[/QUOTE] A widać :eviltong:. [quote name='Śnieżynka'][URL]http://img99.imageshack.us/img99/1326/resizeofmaj2010193.jpg[/URL] są dwa baski :D i czarny i rudy :D i widać dość sporo :D tzn wydaje mi się ze czarny bo nie wiem co to za baski :([/QUOTE] Prawie się zgadza :multi:.Dwa baski są na pewno:rudo-biała Buszi i rudo-biała pręgowana Szepsi .
-
[quote name='Smile of Red Witch']A ja się właśnie zastanawiam nad tym cacuszkiem [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=3834[/URL] ;) Uwielbiam róż na mojej Rudej ;) Myślę jeszcze nad tymi: [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=3835[/URL] A tą smyczkę chyba wezmę do różowej obroży [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=2388[/URL][/QUOTE] No to masz problem,bo obie są śliczne.Smyczka też świetnie będzie pasowała do różowej i do suni oczywiście :loveu:.
-
I może jeszcze parę... [URL="http://img338.imageshack.us/i/resizeofmaj2010173.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/918/resizeofmaj2010173.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img88.imageshack.us/i/resizeofmaj2010175.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6210/resizeofmaj2010175.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img205.imageshack.us/i/resizeofmaj2010176.jpg/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/289/resizeofmaj2010176.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img20.imageshack.us/i/resizeofmaj2010187.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9245/resizeofmaj2010187.jpg[/IMG][/URL] To jest chyba zając :evil_lol:.Ale co tam... A na koniec zagadka:gdzie są baski? [URL=http://img99.imageshack.us/i/resizeofmaj2010193.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1326/resizeofmaj2010193.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Asiaczek'] Fotke Szepsi - kradnę:) Daj więcej foteczek. Ja się stęskniłam za Oleńką:) Pzdr.[/QUOTE] [quote name='Zuza i Noddy']Ja tez proszę o więcej fotek Szepsi.[/QUOTE] Się robi... [URL=http://img88.imageshack.us/i/resizeofkwieciemaj20100.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6505/resizeofkwieciemaj20100.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img408.imageshack.us/i/resizeofkwieciemaj20100.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6505/resizeofkwieciemaj20100.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img534.imageshack.us/i/resizeofkwieciemaj20100.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6505/resizeofkwieciemaj20100.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/resizeofkwieciemaj20102.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2536/resizeofkwieciemaj20102.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img517.imageshack.us/i/resizeofkwieciemaj20102.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2536/resizeofkwieciemaj20102.jpg[/IMG][/URL]
-
O, Buszki, zywe:) Jak tam po powodziach? Bo u Was to taka dolinka, prawda? Pzdr.[/QUOTE] Jakie powodzie?Jakie dolinki? Te wszystkie atrakcje,to 7km niżej :cool3:.Nam to mogą tylko górnicy do domu się przebić,bo mamy 3 chodniki poniżej wykopane(łączą dwie kopalnie) :roll:.Ostatnio jak było tąpnięcie,to bym z kibelka spadła,tak trzęsło :evil_lol:.Ale jednego mogę być pewna-powódź nam nie straszna ;). Szepsi zapatrzona... [URL=http://img688.imageshack.us/i/sz3.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/798/sz3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Zuza i Noddy'][URL]http://i484.photobucket.com/albums/rr209/Zuzal/100_6966.jpg[/URL] Jedna fotka na przywitanie, uciekam jeść i na próbę do bierzmowania.[/QUOTE] Widzę,że piłeczka zrobiła furorę,Szepsi też ją uwielbia :loveu:.Tatuś wiedział co się dzieciom spodoba ;).
-
To i my się zgłosiłyśmy :lol:.
-
[quote name='Smile of Red Witch']Buszki, czy chodzi Ci o tego fioletowego co ma moją suczka na stronie wcześniej?? [/QUOTE] Właśnie o tego.Ślicznie Twoja sunia w nim wygląda :loveu: i tak myślę,że moim też było by ładnie. [quote name='toyota']Niestety na allegro już nie ma , a sama bym chciała :cool3: . Kupiłam chociaż żółtą. Ze sklepów wycofana , nawet jeśli mają na stronie to nie sprzedają.[/QUOTE] Pisałam do gościa z allegro z zapytaniem o rozmiary,to nawet nie raczył odpowiedzieć :angryy:.Żółta też mi się podoba,ale na mojej suni była by mało widoczna.Szkoda,że wycofali takie ładne obróżki :placz:.
-
Nie wie ktoś przypadkiem,gdzie można dostać Rogza limitowanego fioletowego 16mm?
-
[LEFT][INDENT]Brawa dla wszystkich basków ! [/INDENT][/LEFT]
-
Niby już złożyłam życzenia chłopakom,ale mogę jeszcze raz,a co... [COLOR=Red]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NAJSMACZNIEJSZEGO !!![COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR]
-
[quote name='RAMZO'][IMG]http://www.dogomania.pl/%5BIMG%5Dhttp://i909.photobucket.com/albums/ac291/VRUBELVRUBEL/DSC01473-1.jpg[/IMG][/IMG]Wytamy jesteszmy z Litwy, nasz pies Ramzo(BOSEDE OF AZIACZEK) jest wnukem FELMERII.Czesc![/QUOTE] Asiaczek pewnie zajęta,więc ja przywitam Buszkowego synka. WITAJ RAMZO !!! Ramzo,to trzeci synek Buszi i Gusia,który zameldował się w Asiaczkowej galerii.Jego pełne imię to BOSEDE OF ASIACZEK African Elite FCI(to dla nie wtajemniczonych ;)).