-
Posts
6118 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Buszki
-
[quote name='Asiaczek']Jaka piękna syjameczka:)Jak rasowa:) [url]http://img843.imageshack.us/img843/6246/resizeofkoty017.jpg[/url] I czarnuszka... Ona cała czarna? [url]http://img651.imageshack.us/img651/6680/resizeofkoty015.jpg[/url] Pzdr.[/QUOTE] Czarna jest po prostu czarna.Bez grama białego. A najśmieszniejsze,że matka jest taka zwyczajna,bura cętkowana. [quote name='Iza.']Buszki, a kiedy ewentualnie byłabyś w Warszawie ?[/QUOTE] W Warszawie,to pewnie koło 13-go października dopiero.Ale będę na wystawie we Wrocławiu(w niedzielę).Może znasz kogoś,kto też będzie.
-
A na koniec jedyny facet w tym towarzystwie... [URL=http://img695.imageshack.us/i/resizeofkoty018.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6884/resizeofkoty018.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img840.imageshack.us/i/resizeofkoty020.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6759/resizeofkoty020.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Kolej na colorpointkę... [URL=http://img709.imageshack.us/i/resizeofkoty002.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/5203/resizeofkoty002.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img178.imageshack.us/i/resizeofkoty003.jpg/][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/104/resizeofkoty003.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img243.imageshack.us/i/resizeofkoty009.jpg/][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/6273/resizeofkoty009.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img299.imageshack.us/i/resizeofkoty010.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6938/resizeofkoty010.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Foteczki trochę kiepskiej jakości,ale kociaki widać. Pierwsza syjamka... [URL=http://img26.imageshack.us/i/resizeofkoty016.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6749/resizeofkoty016.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img843.imageshack.us/i/resizeofkoty017.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6246/resizeofkoty017.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img401.imageshack.us/i/resizeofkoty022.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1019/resizeofkoty022.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Czarna... [URL=http://img683.imageshack.us/i/resizeofkoty014.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2964/resizeofkoty014.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/resizeofkoty015.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6680/resizeofkoty015.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Zaraz jadę do mamy porobić zdjęcia kociakom.
-
[quote name='M&S']Cześć Asiu:) [SIZE=3][COLOR=royalblue][B]Gratki za klubówkę!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] ps. pisałaś gdzieś, że ktos ma małego kota do oddania......wiesz coś więcej na ten temat?[/QUOTE] Jak by co,to ja mam 4 małe koty do oddania:jeden wygląda jak syjam, drugi jak colorpoint z lilowymi znaczeniami,jest jeszcze czarny i czarny z białą mordką i brzuszkiem ;) .Mojej mamie kocica przyniosła pod dom i tam je sobie wychowuje(kocica też niczyja).
-
[quote name='Darianna']może użyj wędki i nadziej kiełbaske na haczyk i wsiądź na rower :D[/QUOTE] Spróbuję.Jak przeżyję,to się pochwalę.
-
[quote name='Asiaczek']Hahaha, no tak, paseczki pogrubiają... Super dieta! I jakbys tak jeszcze jej porzucała trochę jakichs aporcików, coby mała pobiegała... marzenie... Pzdr.[/QUOTE] Porzucać mogę,tylko że Szepsi pobiegnie wyłącznie za kiełbaską,a to by się mijało z celem...
-
[quote name='zielona']Front Szepsi to pikuś.Spójrzcie na fronty dziewczyn.A szczególnie en face.Co za uśmiechnięte i szczęśliwe buzie.[/QUOTE] Bo psiakom to wszystko zwisa :evil_lol:,dziewczyny za to się przejęły i dlatego takie zadowolone ;). Asia i Zuza,odplumkajcie się od mojej Szepsi-ławeczki :mad:.Przecież tłumaczyłam,że to te paski ją pogrubiają.Zresztą ona duchem jest chudzieńka,dlatego tak szuka jedzonka. I my na prawdę się odchudzamy.Wczoraj były 3 chrupeczki i kapka sosiku z kociej puszki(bo wychlupnęła na podłogę) jako dzienny posiłek.A dzisiaj biedactwo stoi przy płocie sąsiadów i patrzy tęsknie :-( na łapkę na kuny,bo coś tam ładnie pachnie(jakas zanęta).
-
I może jeszcze to... [URL=http://img837.imageshack.us/i/36372079.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6372/36372079.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img529.imageshack.us/i/76917912.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4979/76917912.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img834.imageshack.us/i/d10x.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/6446/d10x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img205.imageshack.us/i/d11w.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1160/d11w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img812.imageshack.us/i/d12i.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7397/d12i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
To ja dodam wisienkę do tego tortu ;) [URL=http://img838.imageshack.us/i/54106556.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/302/54106556.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img843.imageshack.us/i/31241242.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4263/31241242.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img830.imageshack.us/i/45540768.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/1006/45540768.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img541.imageshack.us/i/17850017.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/1345/17850017.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img137.imageshack.us/i/59984429.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7516/59984429.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Zuza i Noddy']Ja muszę przed klubówką wyszorować Ofiego, bo się gdzieś dzisiaj w trawie wytarzał i tam gdzie ma być biały to jest zielony. A i dostałam potwierdzenie, ale nie pisze na nim nic o parze hodowlanej, a wydaje mi się, ze jak są jakieś konkurencje dodatkowe to oni piszą.[/QUOT Ja też dostałam potwierdzenie,ale tylko o klasie młodzieży. Co z tym Wrocławiem?Będziesz? [quote name='Asiaczek']Ja na potwierdzeniu mam zaznaczoną Grupę hodowlaną. Myslę, że Para hodowlana będzie do wyjaśnienia juz na miejscu... A Buszki tez zaznaczyła w formularzu...? Pzdr.[/QUOTE] Zaznaczyłam grupę i parę i nic nie napisali,że jest przyjęta do konkurencji,papruchy jedne :angryy:.
-
Zuza,mam kolejny powód dla którego muuusisz przyjechać do Wrocka. BĘDZIE CIASTO !!!.A wiem,że jesteś łasuszkiem(zresztą ja też).
-
[quote name='Zuza i Noddy'][quote name='Buszki'] Zobaczę jeszcze, jak wyjdzie, bo miałam sobie odpuścić, ale znowu to ostatnia wystawa na ten sezon MP i rok temu była bardzo szczęśliwa, wiec będę się chyba starać przyjechać, jakbym dotarła w niedziele to mogłabym Szepsi wystawić jakbyś chciała.[/QUOTE] Właśnie i to wystawianie mi chodzi.Przy takiej konkurencji wolała bym oddać Szepszuchę w ręce profesjonalisty.Proooszę...przyyyjedź...
-
[quote name='Scott']Kto sędziował BIS Baby ??[/QUOTE] P.Jakub Kruczek
-
[quote name='Korenia']O to świetnie! :) Myślałam, że nikogo nie będzie ;) Ciebie Buszki to chyba poznam, bo 2 lata temu poznałam Cię u nas na wystawie ;) Jak nie mnie,to może Olcię-Szepszuchę :cool3:. Zuza,a Ty będziesz we Wrocławiu?
-
[quote name='Korenia']O! chociaż wy będziecie we Wrocławiu! :) Obfoce Was ;P O której baki wchodzą na ring?[/QUOTE] Jakie chociaż...? My też będziemy z Szepszuchą.I brat Benia(Bundustara)-Maks(Bbwaddene).To już całe 3 basenji ;).
-
Dzięki za gratulacje i zwrócenie uwagi.Gapa jestem i tyle.
-
Sędzia Aleksandra Lubaszka, psy-klasa szczeniąt -Yombe's DAREN DAJAN -w.o.1,Naj.Szczenię w Rasie psy-klasa pośrednia -BUNDUSTAR African Elite FCI -dosk.1,Zw.,CWC,Zw.Rasy,BOG 2, psy-klasa weteranów -HATANI ti-n Abou Teka -dosk.1,Zw. suki-klasa szczeniąt -Nirse RAFIYA -w.o.1 suki-klasa młodzieży -OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI -dosk.1,Naj.Junior w Rasie
-
[quote name='Asiaczek']No, ale katalog macie, to i stawke możecie juz napisać... Pzdr.[/QUOTE] Niby mamy :evil_lol: i niby możemy :evil_lol:.Zaraz napiszę,a Krysia uzupełni :razz:.
-
[quote name='jenis'][B]Buszki [/B]ciasto smaczne wreszcie dotarłam do was. Gratulacej!!![/QUOTE] Bo my ZAWSZE mamy dobre ciasto :cool3:,tylko nie przychodzisz się częstować :shake:. [quote name='Bundustar']Wszystko si, a jak trochę dojdę do czasu to dam całą stawkę, tylko słabo pamiętam jak wyszły psiaki naszych sąsiadów z za Odry, może Ty pamiętasz i zrobimy to wspólnymi siłami :) GRATULACJE przy okazji dla wszystkich sukcesów minionego weekendu wystawowego :) dla wszystkich :) i dziękujemy za trzymanie paluszków ;)[/QUOTE] Ja za bardzo też nie pamiętam,dlatego nic nie pisałam :evil_lol:.
-
Nam też kciuki dużo dały :lol:. OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek dosk.1,Naj.Junior w Rasie, BUNDUSTAR Aftican Elite dosk.1,Zw.,CWC,Zw.Rasy,BOG 2(jak coś namieszałam,to popraw Krysiu).
-
GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! Dzisiaj też trzymam kciuki,chociaż będzie mi trochę nie wygodnie,bo wystawiamy się z Szepsi w Zielonej Górze.Ale jakoś spróbuję. Powodzenia.
-
Ofi ślicznie stoi :loveu:,a moja Szepszucha nadal mnie nie słucha :placz:.
-
[quote name='Zuza i Noddy']Ja jestem jak zawsze zainteresowana tyle że o 13.30 dopiero ze szkoły wróciłam, a teraz jadę do miasta przy okazji palce prześwietlić ;)[/QUOTE] Zuza,co z tymi palcami? Jeszcze bolą?