Jump to content
Dogomania

MyrkurDagur

Members
  • Posts

    4392
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MyrkurDagur

  1. [quote name='agusiazet']Jestem za pomocą pieskowi, tylko napisz o jaką kwotę prosisz, bo jako nie deklarowicz musisz dokonać w określonym teminie 20% zwrotu od otrzymanej sumy![/QUOTE] Dziękuję! Zapoznałam się dokładnie z "regulaminem" z pierwszej strony i jeśli chodzi o tę kwotę, to nie jestem w stanie na ten moment w tej kwestii dokładnie się określić, ponieważ przede wszystkim potrzebowałabym dla niego jakiegoś "miejsca" - czyli chyba w jego wypadku pozostaje tylko jakieś dożywotnie DT... Leczenie psiaka zostało opłacone, więc głównie potrzebny byłby dla niego jakiś kąt... Tylko kogo szukać? Do kogo pisać? A skoro już przybyłam tutaj, to bez względu na to, czy poproszę o finansowe wsparcie dla tego biedaka (przydałoby się nadać mu jakieś imię...), czy nie, to i tak chciałabym dorzucić jakiś "grosz", bez związku z tą konkretną sprawą. Poproszę zatem info z danymi na pw :)
  2. Witam. Poszukuję pomocy dla ślepego psiaka (ma ponad 8 lat), który tylko dzięki zaangażowaniu Pani, która chce go uratować, uniknął uśpienia. Niestety, obecnie przetrzymywany jest w piwnicy... dlatego pilnie potrzebny jest dla niego jakiś kąt... Założyłam mu wątek. Chciałabym także dorzucić się do Skarpety. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243540-%C5%9Alepy-staruszek-poszukuje-ciep%C5%82ego-k%C4%85ta-%28Dolny-%C5%9Al%C4%85sk%29?p=20869837#post20869837[/url]
  3. [CENTER]Niestety Ślepak powrócił z adopcji... :-( Psiak musiał zostać oddany, ponieważ zaistniał konflikt pomiędzy nim, a innymi psami... Ślepak ma tendencję do "gwałcenia" swoich towarzyszy. Nadzieją miała być kastracja, lecz niestety w niczym nie pomogła... A jego zapędy doprowadziły do ataku ze strony jednego z psiaków i bardzo krwawo i boleśnie się dla niego zakończyły... Teraz przebywa w oławskim schronisku. Okazało się także, iż nie jest staruszkiem - ma około 4 lata... Kąt dla Ślepaka z "problemem" wciąż potrzeby... :-( Teraz jednakże ów kąt musiałby być tylko jego kątem... Współistnienie z innymi psami raczej nie wchodzi w grę... =================================== Oto psiak, który szuka swojej szansy na... życie. Nieznane są jego losy, ale ma już swoje lata - [B]ponad osiem[/B], i co najgorsze - [B]nie widzi[/B]... Weterynarz, który operował mu łapę (miał na niej jakąś "gulę"), proponował uśpienie go, lecz Pani, która bardzo chce mu pomóc, nie zgodziła się. Pies obecnie przebywa w pobliżu Wrocławia. Jest niestety zamknięty w piwnicy, dlatego bardzo potrzebuje pomocy... ...[B]ciepłego kąta[/B], [B]opieki [/B]i [B]uczucia[/B]. Oto on: [IMG]http://imageshack.us/a/img546/6783/p1040747k.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img850/5521/p1040777b.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img28/3489/p1040778w.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img585/7995/p1040768f.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img824/9066/p1040774g.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img341/2228/p1040765c.jpg[/IMG] [B]Bardzo prosimy o pomoc![/B] [/CENTER]
  4. Podaję wpłaty dla Berci: Ghanima - 50 zł Izabela124 - 10 zł Nikus i Livka - 30 zł Bazarek Ocelot - 19.50 zł magenka1 - 10 zł Javena - 10 zł (kwiecień) Przesłałam 130 zł na konto Fundacji.
  5. Zdjęcia Berci GENIALNE!!! :D Mam do Was pytanie - czy kojarzycie jakąś organizację lub znacie kogoś z dogo, kto zajmuje się starszymi psami i w dodatku niewidomymi? Zostałam poproszona o pomoc pewnemu psiakowi, któremu grozi uśpienie. Nie wiem, czy jest sens zakładać wątek, bo liczy się czas, a zanim ów wątek ruszy, to sporo minie...
  6. Kolejne wpłaty dla Berci :) Nikus i Livka - 30 zł Maevel - 30 zł (kwiecień, maj) Ghanima - 50 zł Ocelot - 10 zł (kwiecień) BAZAREK Ocelot - 69 zł Jutro prześlę pieniążki z wpłat na konto Fundacji.
  7. Podaję kwietniowe wpłaty: Izabela124 - 10 zł magenka1 - 10 zł memory - 30 zł (II kwartał)
  8. [quote name='ocelot']Amicus Canis - fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych[/QUOTE] Pieniążki przelane.
  9. Ocelot, prześlę Ci część pieniążków na hotelowanie Berty - 150 zł z dostępnych 169 zł 30 gr, by jakoś to zaokrąglić, a jak uzbiera się kolejna okrągła kwota, to ją doślę. Napisz mi tylko proszę jaką nazwę mam wpisać na przelewie? Konto podałaś, tytuł również, ale mam problem z tą nazwą.
  10. Kolejne wpłaty: Ghanima - 50 zł Javena - 5 zł BAZAREK - 28 zł
  11. [quote name='ocelot'] (...) Chyba, że kochana cioteczka skarbnik zgodzi się zbierać nadal na swoje konto, potem całość wpłacać na konto fundacji a my do hotelu. Nie ukrywam, że tak by było nam wygodniej. O wiele wygodniej[/QUOTE] Oczywiście, mogę nadal być skarbnikiem Berty :) Czyli teraz zamiast przelewać pieniądze bezpośrednio na hotelik, miałabym wpłacać na podane wyżej konto? W każdym bądź razie jestem do Waszej dyspozycji :) Ostatnio dosłałam brakujące 60 zł za hotelowanie w poprzednim miesiącu, a dziś podaję ostatnie wpłaty: Nikus i Livka - 20 zł Ocelot - 20 zł (luty, marzec) + 28 zł BAZAREK I jeszcze wpłata od Beataczl ;) - 20 zł Oj, i jeszcze magenka1 gdzieś mi się zawieruszyła - 10 zł Jak kogoś pominęłam, to krzyczcie! :)
  12. [quote name='Izabela124.']Deklaracja marcowa wpłacona :)[/QUOTE] Pieniążki już dotarły :) Jest także wpłata od Maevel :)
  13. [quote name='Maevel']wysłałam przelew: 15 zł za hotelik w marcu i dodatkowo 15 złociszy kieszonkowego;)[/QUOTE] [quote name='beataczl']wplacilam dzis za styczen i luty :smile: nie jest latwo ,pracy brak i stad obsuwka ,sorki[/QUOTE] Dziękuję Wam! :) Jak tylko pieniążki dotrą, dam znać i dopłacę do hoteliku.
  14. Dotarło jeszcze 5 zł od Javeny. Przelałam także kolejne pieniążki za hotelowanie Berci w lutym - 90 zł, a że wcześniej przesłałam 150 zł, brakuje jeszcze 60 zł... Na koncie zostało bowiem tylko 8 zł 30 gr.
  15. [quote name='ocelot']Przelałam właśnie 35 zł. Bertuni, które dostała od NusiaiJa Dziekujemy:)[/QUOTE] Melduję, że pieniążki są :) Dotarło także 50 zł od Ghanimy.
  16. Przybywam z ostatnimi wpłatami dla Berci :) Izabela124 - 10 zł Nikus i Livka - 20 zł psiara56 - 60 zł (styczeń-czerwiec) Przy okazji wpłaciłam połowę za hotelik.
  17. [quote name='ocelot']Przelała 29,50 zl. Barcie. Proszę o potwierdzenie na Bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237718-Szklanki-patera-kijki-do-nordic-walking-i-nie-tylko-dla-3-psiakow-do-10-1-20-13-do20/page4[/URL][/QUOTE] Potwierdzone :) A wszystkie najświeższe wpłaty to: Managua - 40 zł (styczeń, luty) Bazarek - 29.50 zł Magenka1 - 10 zł
  18. [quote name='ocelot']Przekazałam Bertuni 31,30 zł. z tego bazarku:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237206-Licytujesz-za-ile-czujesz-)księgarenka-dla-Szili-Berty-i-Mirona-do-27-12-12-g-20-00/page4"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-g-20-00/page4 Proszę o potwierdzenie [/URL][/QUOTE] Pieniażki dotarły :) Zaraz potwierdzę. __________________________________________ Memory - 30 zł (I kwartał) Ghanima - 50 zł Livka i Nikus - 20 zł Maevel - 30 zł (styczeń, luty) BAZAREK - 31,30 zł _________________________________________ Wpłaciłam połowę za hotelik. Do drugiej odrobinkę brakuje. Jutro uzupełnię pierwszy post.
  19. [quote name='Javena'] Czy wpłata grudniowa doszła,bo nie widzę zaznaczone? [/QUOTE] Tak Javeno, dotarła :) A teraz podaję całość: Javena - 5 zł (grudzień) Ocelot - 20 zł (grudzień, styczeń) + 50 zł (ze sprzedaży koszulek) + 14.50 zł (bazarek) magenka1 - 10 zł (grudzień) Izabela124 - 10 zł
  20. [quote name='beataczl']poszla dzis dekl. grudniowa 10 zl. przez UP/ to chwilke potrwa nim dojdzie..[/QUOTE] Pieniążki dotarły :) Przelałam drugą połowę za grudniowe hotelowanie Berci.
  21. [quote name='ocelot']Proszę o potwierdzenie na watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234811-Kup-jamnika-i-coś-dla-niego-)-dla-tomaszowskich-psiaków-do-15-11-g-21-00[/URL] jak dojdzie 28, 50 zł.[/QUOTE] Potwierdziłam i zamieszczam wszystkie najnowsze wpłaty :) 28,50 zł - BAZAREK 10 zł - Izabela124 50 zł - Ghanima 20 zł - Nikus i Livka
  22. Podaję pozostałe [B]listopadowe wpłaty[/B]: [SIZE=1][SIZE=1]Ghanima - 50 zł BAZAREK LIVKI - 118 zł [SIZE=1][SIZE=1]P[/SIZE][/SIZE]siara56 - 20 zł (li[SIZE=1]stopad[SIZE=1], grudzień) Beataczl - 10 zł [SIZE=1]m[/SIZE]agenka1 - 10 zł Javena - 5 zł [SIZE=1]O[/SIZE]celot - 30 zł (wrzesień, październik, listopad) Nusiaija - 20 zł Managua - 40 zł (listopad, grudzień)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] ______________________________________________________________________ Wpłaciłam jeszcze [B]połowę za grudzień[/B] (150 zł) i na koncie Berty zostało 44,50. [B]Lilko, jak dotrze do Ciebie te 450 zł, daj proszę znać. Jeszcze raz przepraszam! [/B]:oops:
  23. [quote name='hotel_lilki']Przepraszam za złe słowa, nie chce nikogo urazić...moze mam dziś zły dzień. Oczywiście że zawsze opłaty sa na czas, ale chciałam tylko przypomniec. Nie chciałam rozdmuchać jakiejś afery. Przyznaje mało piszę, bo brak mi czasu. Hotelik jest teraz na fejsie jako hotel u Lilki.[/QUOTE] AAAAA! Ja Cię strasznie przepraszam, ale byłam przekonana, że wysłałam pieniążki, a weszłam właśnie na konto i okazało się, że ich nie przelałam - strasznie mi wstyd...[B] Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam. [/B][B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG] [/B][B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG] [/B][B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG] Przed chwilą dokonałam wpłaty. [/B]
  24. Przybywam z kolejną listą [B]wpłat dla Berci[/B] :) [I]Październik:[/I] beataczl - 10 zł magenka 1 - 10 zł [I]Listopad:[/I] Izabela124 - 10 zł Maevel - 40 zł - na listopad i grudzień oraz 10 zł kieszonkowego Nikus i Livka - 20 zł
  25. To już tyle czasu... Niedługo nadejdzie grudzień, styczeń - a to będą trzy lata... Znów będę w szczegółach przypominać sobie całą akcję poszukiwania Anioła... Pewne momenty z nią związane, jak i sam Anioł na zawsze pozostaną w mojej pamięci... :(
×
×
  • Create New...