[U][I][B]Justyna [/B][/I][/U]nie zarażaj się ;) tylko ćwicz z Doti ;) ja z Koki miałam ten sam problem, że nie mogła się skupić w agi cały czas odchodziła, wogóle ją to nie interesowało, ale ja nie dałam za wygraną i cały czas ją zachęcałam do skakania i... pewnego dnia znów wyciągnełam przeszkody i ... Koki zaczeła się tym interesować ( widocznie potrzebowała przerwy, u Koki tak jest, że jak ma przerwę to lepiej później biega) teraz biega bez smyczy, nie potrzebuje smaków na zachęte i potrafi się skupić nawet jeśli Lusia jej przeszkadza a pracowałam nad tym ok 2 lata !!!