[quote name='majuska']Nie sądzę, żeby cokolwiek mogło pobić moją dzisiejszą jazdę:-( Jutro wszystko będzie dobrze:razz:[/quote]
Halcia to wpis z wczoraj, a wiesz jak wczoraj było. Dziś musiało być ok i było.
Więc mówisz, że ładnie razem wygladaliśmy?:evil_lol:
Ani sąsiad też stwierdził, że te dzisiejsze to piękne psy. To co one w schronisku robiły, nie?