Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. [quote name='Figafiga']Aniu Paweł jedzie z Wami do Majuski??[/QUOTE] A co ? ..... :)
  2. Jadwiniu, dobrze że jesteś, jak tam połoniny ???? Zmierz mi Tercia tylko w obwodzie szyi i klaty, wystarczy, wiem, że waży 18 kg, ewentualnie "wzrost" jeszcze. Zapytam jutro o datę zdjęcia szwów.
  3. Hajdi byla dziś super grzeczna, ani razu na mnie nie skoczyła, miziała sie, ogonem merdała, pięknie do boksu na moją prośbę wlazła....no po prostu super pies:)
  4. U Elvinia budka stoi i wanna z wodą też, a on sam był dziś wielkim moim kolegą i miziakiem, na prawdę kochany :)
  5. Jak wszystko dobrze pójdzie ( a nie wyobrażam sobie, żeby nie ;) ) to 28 czerwca mamy transport dla łobuza. No i jak Jadwinia wroci to nam musi Tercia wymierzyc, bo państwo się przygotowuja do zakupu wyprawki : szelki i posłanie ( nie wiem po co:evil_lol: )..nie wiem jeszcze kiedy wizyta, Kejciu da znac, ale myślę, że na najbliższym weekendzie;)
  6. Nie są złe, przeciez mieliśmy tylko takie zimowe..może na te foty uda sie kogoś złowić dla tego wariata :)
  7. Kurde, a może szkopuł tkwił w tym, że byli ogłaszani razem i ludzie myśleli, że trza brac oba..no juz sama nie wiem ..
  8. He, He, ale ładna franca :D
  9. Ciesze się, że u Frociaka wszystko gra !!! ..i biję sie w pierś bo zaglądam często, a mało piszę, ale wiecznie coś mnie rozproszy:oops:
  10. Kawał dobrej roboty, i ludzkiej i psiej :) Sońka trzymamy kciuki za Ciebie!!!
  11. [quote name='Jadwinia']U nas dalej nie ma prądu, wszystko co jest w lodówce muszę przetworzyć, jutro jadę i zamiast po południu się pakować będę gotować.:mad: Ale najważniejszy jest teraz Teri, stale o nim myślę.[/QUOTE] Jadwiniu u nas rano był juz prąd, dzięki Bogu, bo wszystko mam na prąd i kawy by nie było jak wypić, wokoło domu zgliszcza...połamane drzewa pelno gałęzi, moja kocica wróciła do domu dopiero po nawałnicy nie wiem gdzie była, ale jest cala i zdrowa, hardkor :) asskasiek, nieźle:shake:
  12. no ogólnie zakropić bo ponoć się gdzieś czasem drapie, pchły i kleszcze , pchłę złapać nie problem ;)
  13. Dodzwoniłam się w końcu :) Rozmowa długa i sympatyczna :) To nic , że wczoraj zrył żonie cały ogródek, generalnie jest super :) Mądry, ładnie spaceruje, z dzieciakami sie fajnie bawi, jest bardzo tolerancyjny dla ich wybryków :), troche grymasi, więc musza mu gotować, ucieczek juz praktycznie nie ma, tylko to co na początku, no i ostatnio , gdzies tam sie bramka uchyliła, ale był nieopodal ( no bo jakżeż by nie wykorzystac takiej okazji ) wszyscy im psa zazdroszczą, jest piękny i sa bardzo z niego zadowoleni, niebawem jadą do weta, żeby go pooglądał ( tak ogólnie ) i zakropic na pchełki, myśle, że możemy spac spokojnie
  14. Tercio jutro zostanie pozbawiony jajek ;) a wizytę PA zgodziła się zrobic Kejciu z Nowego Dworu, dam Wam znać na kiedy się umówią ;)
  15. U mnie prąd wywaliło w połowie domu....tzn. w jakiejs elektrowni co nas obsługuje, więc w Boguchwale wcale nie lepiej....
  16. uwaga, uwaga :) dla Terego pojawiła się szansa, przez telefon brzmialo super, teraz szukamy osoby do wizyty PA w Nowym Dworze Mazow. Jest to małżeństwo , które juz przygarneło fajna sunię w typie teriera ze schronu i teraz wypatrzyli w jakimś ogłoszeniu naszego Terrego i sie zakochali, państwo udzielają sie podobno w schronisku w Nowym Dw. maz. ...mam super wrażenia..czekają na wizytę..trzymac kciuki :)
  17. ja nie miałam z nią żdnych akcji, nawet mi ukradła ze dwa razy batona i jej wydarłam z mordki i nawet nie kłapneła, ale wierze, że potrafi, Justynka mówiła, że tez na nią warczała :) ma jeden atut: jest ładna :)
  18. [quote name='Becia66']twojej ? :razz:[/QUOTE] nie, do psiej myjni specjalnej , tam się samemu psa kąpie :)
  19. U Wilmy wszystko w porządku, jest bardzo grzeczna, usłuchana, ma apetyt, windą śmiga bez strachu, ma duzo spacerów, nawet juz była puszczana ze smyczy i trzyma sie przy nodze, pomalutku szykuja się na wyprawe do psiej myjni:lol:...aha, budzi pana o 5 rano na spacerek :eviltong:
  20. [quote name='Andzike'] Za to Nelki "potrzeba kontaktu z człowiekiem" objawia się tym, że czasem (naprawdę rzadko!) położy na człowieku łapę i popatrzy znacząco... wtedy rzucamy wszystko co robimy i smyramy księżniczkę - skoro ona chce to trzeba korzystać z okazji, bo nie wiadomo kiedy pojawi się kolejna! :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='3 x']u Fredźka u mnie potrzeba kontaktu z człowiekiem sprowadza sie do pełnej miski, regularnego wysrywania psa na spacerach no i czasami jak go wołam to na mnie spojrzy ;) u Prodziaka potrzeba kontaktu z człowiekiem sprowadza się do użyczania przez ludzi co czas jakiś reki do gryzienia no i łóżka do spania ;) '[/QUOTE] Wariatki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. kontakt z człowiekiem w przypadku mojej Bezy wygląda tak, że unikam go jak ognia, bo jak tak nie daj Boże zapomnę i ją smyrnę za uchem to koniec, jestem szturchana mokrym nosem, nakłada się na mnie drapiące pazury, ociera brzuchem o noge, no dramat!!!! czyli może to, że lubi kontakt z człowiekem oznaczałby "upierdliwość i natręctwo"
  22. [quote name='3 x'] mnie zawsze rozwalają w ogłoszeniach 'potrzebuje kontaktu z człowiekiem' że niby kurna co mam z nim robić? [/QUOTE] no nie wiem, ale gdzieś na dogo czytałam, jak kilka lasek sie przyznało, że lubi wąchać swoim psom spocone "stópki" :D :D :D..może to o to chodzi :D :D strach pomyslec, że o coś więcej BTW ...sama wąchałam swoim czy to fajny zapach jest :D :D a Wy ? wąchacie ?? :D :D FF : [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9469/hvy9.jpg[/IMG]:cool3::cool3::cool3::cool3:
  23. wg mnie Hektor nie do bloku, bardzo brudzi w boksie, drze wszelkie szmaty..mógłby robić niezłą demolkę.... aha ....w ciągu całego okresu ogłaszania miałam o niego 2 telefony, ale po bliższej rozmowie ludzie rezygnowali, głównie ze względu na jego wiek
  24. O mamanabank, osiemnastkę masz ???? No to kochana wszystkiego najlepszego, pociechy z dzieciaków, męża i stada :)))) niech się marzenia łatwo przyciągają i spełniają :))))) Sto lat! [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6751/hqsn.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...