Dzięki :p
"Skąd" wybierane to wiem ale na skrotach to sie jeszcze nie znam, wlasciwie to ogolnie rzecz biorac nie za bardzo sie jeszcze znam :eviltong:
[SIZE=1]PS Verti jest super, widziałam jak mało nie rozwaliła klatki szamocząc sie w niej jak Ty rzucałaś frisbee, komu innemu, bodajże Bessie ale pewna nie jestem:evil_lol:[/SIZE]