No i jesteśmy w domku ;) Viva oczywiście lokata IV/V+oc. wo. :lol: Jednak jestem z niej bardzo zadowolona :p Biegała ładnie, może nie doskonale, ale napewno o niebo lepiej jak w Świerklańcu :evil_lol: Nie szarpała, nie ciągnęła mnie, ani nie zaczepiała jakoś specjalnie psów.. Czyli wszystko ok. Jak uda mi sie rozszyfrować druczek na karcie oceny to go tu wstawię :diabloti:
Ogólnie sędzia chyba raczej preferował psy cięższe ;) Z merlaków tylko Zebra miała lokatę III ... i były jakieś inne psy ZA nią, a tak to wszystkie pleśniaki zajmowały ostatnie miejsca:shake:
Ja jednak jestem zadowolona, spotkałyśmy brata Speedka, dostałysmy mini pucharek no i WO.
Postaram się jeszcze dzisiaj wstawić zdjęcia :cool3: