-
Posts
755 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fuksowata
-
[quote name='Kaya93']Hej gaduły:loveu: coś dawno Lakiego nie widziałam :siara: Dawać foty, ale już:diabloti:[/quote] A filmiku nie widzialas :diabloti: tam az roji sie od lucka , a fuksa tak malo jest :angryy:
-
[quote name='Dynamique']Dobre żarty :mad: Nie strasz :eviltong::eviltong::eviltong: Ale pogoda do d*** ! :shake:[/quote] Czy Wy mnie uwazcie za sadystke????? :angryy: Przeciez krzywdy bym mu nie zrobila, kurde dzis praktycznie caly trening siedzial przy drzewie! ja go nie mecze! ja wiem kiedy on zmeczony jest, on wtedy na pilke nie patrzy wzrokiem rozanielonym, a sama widzialas , ze juz po treningu prawie wieszal sie na smyczy bo chcial pilke :evil_lol:
-
[quote name='Dynamique']Zaczynam się bać ! :-o:-o:-o Co było Fuksowi ? Chyba za bardzo mu dałas popalić ! :mad: I teraz już naprawde mówie serio, serio bez żartów ! Ja też bym chciała non stop biegać, ale bez przesadyzmu... pies tutaj sie bardziej męczy od Nas. Bynajmniej mój.[/quote] Ale po Fuksie zmeczenia nie widac, boze przeciez ja nie biegam cala godzine non stop ! tylko pare przebiegow! i to sama wiesz! a fuksowi nic nie dolegalo , to byl zart! :evil_lol:
-
[quote name='Dynamique']Ja mam chyba dwa wasze przebiegi to mogę ci wgrać osobno :razz:[/quote] Chce! Chce!!!!!! ale sobotnie i niedzielne filmiki tez chce! :evil_lol: my na rower nie poszlismy, - oberwanie chmury :shake: O bosz! co jest z ta pogoda, przeciez juz prawie wakacje!
-
maksiu bomba :loveu: Swego czasu mialam pona i mam sentyment do takich kudlaczy :loveu:
-
[quote name='maksowa17']to ostatnie zdjęcie, fascynujące haha![/quote] a jakby inaczej :evil_lol:
-
[quote name='stratoos']Widać zna się na rzeczy :razz: Chciałabym to widzieć jak powala i pożera 400 kg konia :evil_lol:[/quote] Haha, bo on ma za duze ego, i nie wie ze kooonik moze mu krzywde zrobic :evil_lol: Dobra, trzeba wykorzystac wolny dzien, lece z kundlem na rower, nad jeziorko, a co pomimo deszczu cieplo jest, wiec i wykapac sie chlopak moze, niech ma troche rozrywki
-
[URL]http://i40.tinypic.com/2zp1oyb.jpg[/URL] tylko sie zakochac :loveu: [URL]http://i40.tinypic.com/2yy8uft.jpg[/URL] znam ten bol :evil_lol:
-
[quote name='stratoos']Szczególnie teraz jak ząbkuje to stara się do domu przemycać całe gałęzie :diabloti:[/quote] Ciesz sie, ze galezie a nie cale konary :evil_lol:
-
[quote name='stratoos']Oglądam już od dłuższego czasu galerię Fuksa (nie wiem, czy tak wypada się zwracać do Fuksymiliana :oops:) i bardzo mi się podoba szczególnie zdjęcia z kuniami :loveu:[/quote] Dziekuje ! Wypada! A kunie rzeczywiscie rewelacyjne, nawet fuksowaty zaczyna je doceniac i juz nie chce ich zjesc :evil_lol:
-
[quote name='BobowitaMW']Tylko nie przesadź! Bo będę musiała mu (czy tam jej) współczuć. :eviltong:[/quote] JEJ :loveu:eh z Fuksem tez nie przesadzam, ja mu poprostu rozrywki dostarczam, gdyby chlopak mial dosc to by spakowal manatki i wyrszyl w swiat , a wciaz jest u mnie :loveu:
-
i jaki ten swiat maly:evil_lol: [URL]http://i42.tinypic.com/23m24c9.jpg[/URL] To sie nazywa wrodzona milosc do patykow :loveu:
-
[quote name='BobowitaMW']Co się stało Fuksowi? :-o Widzisz 0 masz szlaban na bordery :lol: :evil_lol: :eviltong:[/quote] Kupie sobie wlasnego :eviltong: i na niego nikt mi szlabanu nie da :eviltong:
-
[quote name='BobowitaMW']Nie prawda! Tzn. Kika wszystkie przebiegi ma ładne - nie to co ja. A tak w ogóle naj naj naj to był nasz ostatni przebieg. Udało się nam wtedy pobiec dokładnie tak, jak zaplanowałam. :loveu: A Ty Fuksa w ogóle przestałaś już męczyć? :-o :eviltong:[/quote] Haha, jak Wy sobie poszlyscie to pocwiczylism sobie SOLIDNIE:evil_lol: slalom, a jak Fuks juz mial dosyc ( tzn. lapkami przestal przebierac, polozyl sie na boku i przestal oddchac ) to wzielam sie za Freye :placz: Freya to kolejny pies do ktorego mam sie nie zblizac -od gorne zalecenie Anety A czy to moja wina, ze Freya zamiast wejsc do tunelu przyleciala do mnie , tu kontakt sie Ani i Freyi klania !:evil_lol: a mojej w tym winy zadnej! przeciez jej nie wolalalam:shake:
-
My tu pierwszy raz, ale za to z niespodzinka :evil_lol: Zdjecie mamusi Twojego psa, oraz siostrzyczki i jeszcze dwoch kudlaczy :evil_lol: [IMG]http://i39.tinypic.com/34e9f1v.jpg[/IMG] Vega ekstra :)
-
Swietne [URL]http://i40.tinypic.com/jqqhom.jpg[/URL]:loveu: a jakie szczescie na mordce widac :loveu:
-
[quote name='BobowitaMW']A mnie się filmik baaaaaardzo podoba. :loveu::loveu::loveu:[/quote] Bo na filmiku sa wszystkie ladnie Kikowe przebiegi :diabloti: A Fuksowe wszystkie ZALOSNE - i jak ogladam taki filmik to poprostu zaczynam nie doceniac mego psa i zaczynam go meczyc :evil_lol: hahah
-
[quote name='Dynamique'][URL="http://dynamique1995.wrzuta.pl/film/1F07OdWNNUV/trening_agility_11.06.09"]Wrzuta.pl - Trening agility 11.06.09[/URL] tadam :lol: Nie zabijaj :lol:[/quote] Wez sie do mnie nie odzywaj! To chyba jakis zart! Nie dosc , ze Fuksa jest tak malo! a ja Luckiego filmowalam z takim zapalem! I w dodatku same wtopy! A tyle ladnych przebiegow mielismy! I w dodatku tez nagranych! Foch - normalnie foch, w ramach przeprosin poprosze o indywidualne filmiki Fuksa z sobotniego i niedzielnego trenningu! Oj Dominika - przesadzilas :shake:
-
jezuuuuu jak malo na tym filmu kuksika, a mial niektore takie fajne przebiegi, tak samo mowie o tym drugim torze a ty walnelas ta wtope, focha mam i tyle!
-
[quote name='Kasia&Rika']tak z ciekawości ... czy przerywanie barfu nie wpłynie źle?:eviltong: też się zastanawiam jak będę barfować na wyjeździe. może dostawać ziemniaki surowe? czy one nadal są szkodliwe, czy barf dopuszcza? i jak ze smakołykami? wędzone przysmaki, pałeczki?[/quote] u nas barfowanie na wjazdach za bardzo w gre nie wchodzi, przede wszystkim ze wzgledu na brak mozliwosci robienia papek, no i brak sklepow miesnych, nie ma jak wakacje na odludziu :evil_lol: ja dawalam zmiksowane surowle ziemniaki w niewielkiej iloscii i mojemu nic po tym nie bylo, gotowane tez dawalam szczegolnie na poczatku aby go zachecic do jedzenia papek, bo ziemniaki gotowane to on uwielbia, tylko nalezy pamietac aby ziemniaki gotowac psu osobno, bez dodatku soli , ale to chyba kazdy wie, co do przysmakow , to moj jak na barfie byl , to juz takich rzeczy jesc nie chcial , wiec w kieszeni nosilam serduszka :P badz banany ,
-
My barfowalismy wlasciwie od stycznia tego roku, teraz robimy przerwe w barfie z powodu okresu wakacyjnego i czestych wyjazdow. Barfem jestem zachwycona! Moj pies zjadal w pozniejszym okresie praktycznie wszystko , Poczatkowo mielismy wielkie przeboje z papkami warzywno - owocowmi i nabialem, ale udalo mi sie go zachecic do jedzenie dodajac do papek wieksza ilosc owocow i mieszajac papki z serduszkami, za ktormi mlody przepada. Na chwile obecna mlody zje papke podana bez serduszek, wiadomo raz z wiekszym entuzjazmem, a raz z mniejszym, ale zje :multi:Ogolnie to marchewka, groszek, fasolka, pietruszka, sa bleee, a ziemnoaczki, kalerepa, i rzodkiewka to jest to co kocha, ogolnie w stosunku do wszystkich owocow chlopak jest nastawion pozytywnie, ale banany, arbuzy, melony, gruszki oraz odkryte niedawno truskawki i czeresnie to jest to za co chlopak dalby sie pokroic :cool3: Nabialu praktycznie do dzisiaj nie rusza , ale zawsze staralam mu sie chociaz jakas kosc w serku wytarzac, wychodzac z zalozenia , ze zawsze cos tam zlize przy jedzeniu :) Kosci z miesem praktycznie kazde zje z wielkim apetytem, i tak bylo od pierwszego posilku :) Za rybami chlopak nie przepada, przynajmniej jesli chodzi o jedzenie ich, bo jak pierwszy raz mu rybke podalam to sie w niej wytarzal :evil_lol:, wiec chyba chlopak jakies wiekszej awersji do rybek nie ma, tylko mu poprostu na talerzu nie odpowiadaja :evil_lol: Pomimo tego, ze mam malego psa, od samego poczatku nie bawilam sie w zadne mielenie kosci, a mlody nawet z zeberkami z dzika znakomicie sobie radzil . Nad zaletami barfa rozpisywac sie nie bede, organizm mojego psa znakomicie tolerowal ta diete, i co mnie najbardziej zachwycilo to zdecydowanie mniejszy odor z jego pyska :P No i jest to, to co moj pies poprostu lubi, kiedy tydzien temu pierwsz raz wsypalam karme do miski to chlopak zrobil prawie trzy dniow strajk glodowy :)
-
[quote name='Monika1']Bożenko dziekuje Ci za dopin i za super fotki:lol:[/quote] Nie no Czrka niesamowita jest :D Jak i wszystkie jamniki :)
-
[quote name='Dynamique']W roli sprostowania... ty molestujesz wszystkie Bordery :lol:[/quote] oj prosze Cie nie przesadzaj! Jak mialam Zu u siebie na te pare dni to uwierz mi , ze ona nie czula sie ani molestowana ani wkorzystywana :eviltong: Jednie troche zmeczona :cool3: Ale ona jeszcze nie byla przyzwyczajona do ciezkiej pracy , tak jak moj Fuksio :) Inna sprawa, ze Lucek tez po zabawie ze mna pada , jakies przereklamowane te bordery sa :evil_lol: Inaczej ma sie sprawa z Fuksikami, mam psa dwa lata i moj pies jeszcze zyje:) Ale one bardzo wtrzymale sa :evil_lol:
-
[quote name='Dynamique']Mi tam się podobają :evil_lol: Szczurki są fajne :evil_lol::loveu: Dobra, dobra Kinga... popisałaś się wiedzą odpowiadającą przyszłemu właścicielowi BC haha :lol::evil_lol: A tak poza tym kiedy ostatnio widziałam Freye była małym szczunkiem wielkości bardzo małej :lol:[/quote] Bo Ty nie widzialas jej teraz! Ona jest wieeeeelka :crazyeye: Ale jaka przekochana :) Ostatnio na treningu ja molestowalam - pileczka :D A jak :D Zdalam egzamin na wlasciciela BC?
-
[quote name='gubis']a jakiej wielkości są bordery z NNL?[/quote] No nie wiem czy wieksze :P Jakbyscie zobaczyli nasza klubowa Freje :loveu: z NNL, wieksza od Lucka jest :cool3: A bordery z NNL sa jak inne bordery - czyli rozne :D:D:D haha Ale wiedza zablysnelam :diabloti: