aga_1234
Members-
Posts
813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aga_1234
-
Bono powolutku otwiera się i zaczyna ufać rodzajowi ludzkiemu, bo psiaki wszystkie kocha. Oczy bez spektakularnych zmian, niestety leczenie potrwa ok 2 miesięcy. Czyli jednym słowem leczymy przez 2 miesiące to co zostało spieprzone w schronisku przez miesiąc !!! Oczy są w bardzo złym stanie niewiele czasu dzieliło psiaka od utraty wzroku udało się i operacja nie będzie może potrzebna.Wzrok jednak nigdy nie będzie już idealny. Bono jest super psiakiem.
-
Alma dziś o 15 przekroczyła TM. pewnie teraz biega bez bólu. Usnęła spokojnie głaskana przez Piotra
-
Niestety bardzo złe wieści . Stan Almy uległ znacznemu pogorszeniu, dziś miała robione USG i wykryto bardzo zaawansowane zmiany nowotworowe pęcherza. Niestety Alma prawdopodobnie bardzo cierpi lecą z niej straszliwe skrzepy "żywej" krwi. Jest wesoła, biega, uśmiecha się ale decyzja została podjęta wg. lekarzy czym szybciej tym lepiej. Alma niestety ma przed sobą ostatnią noc. Jestem kompletnie załamana. Zawsze będę pamiętać tego uśmiechniętego pychola.
-
[URL=http://img22.imageshack.us/i/dsc0223it.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4284/dsc0223it.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/dsc0225pu.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9827/dsc0225pu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img509.imageshack.us/i/dsc0231x.jpg/][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/7360/dsc0231x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img509.imageshack.us/i/dsc0238w.jpg/][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1615/dsc0238w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/dsc0241k.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6685/dsc0241k.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img509.imageshack.us/i/dsc0210o.jpg/][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3923/dsc0210o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img22.imageshack.us/i/dsc0209qp.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/356/dsc0209qp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/dsc0207c.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6136/dsc0207c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/dsc0219q.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7048/dsc0219q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/dsc0243c.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5271/dsc0243c.jpg[/IMG][/URL]
-
Bono jeszcze niedawno miał uszkodzoną rogówkę 1 oka teraz już prawie nie widzi !!!! Obejrzyjcie 1 zdjęcia psiaka i zdjęcia obecne stan tragicznie się pogorszył. Psiak bardzo, bardzo wystraszony i zupełnie nie leczony w schronisku. Bez waszej pomocy nie ma szans, obecnie jest "wypożyczony" na czas leczenia , czy będzie musiał wrócić do schroniska zależy od nas wszystkich !!! Dziś nie było już wyboru stan psa psychiczny i fizyczny na tyle się pogorszył, że jednogłośnie podjęliśmy decyzje o zabraniu psa do hotelu choćby na czas leczenia... co będzie dalej zobaczymy. Zamknij oczy i spróbuj wyobrazić sobie, ze masz do pokonania drogę, której nie znasz. Dodatkowo dokucza ci ból, próbujesz otworzyć oczy, ale każde spojrzenie na światło sprawia ci cierpienie. Dookoła ciebie świat którego nie znasz, dźwięki które przerażaja, obcy zapach. Co czujesz? Przerażenie.? Gdybyś był psem, jedyną twoja bronią byłby zęby. Tak właśnie poznałyśmy naszego nowego przyjaciela Bono. Stres który mu towarzyszył, sprawił ze w schronisku wydawał się być psem nieadopcyjnym. Stres sprawił również ze niszczył swoja budę. Równanie było proste. Agresja ze strachu a a raczej ostrzeganie intruzów powarkiwaniami i szczekaniem + zniszczenia kwalifikowały go.... wszyscy wiedzą do czego. Nikt nie przypuszczał ze w tym psie drzemie tylko strach. Wyjście było jedno. Trzeba spróbować go ratować, zacząć leczyć. Ryzyko duże, ale po raz kolejny okazało się ze strach ma wielkie oczy. Tak samo wielkie jak wielki jest Bono. A Bono okazał się łagodnym dzieciakiem, który próbował tylko przeżyć. To młody, piękny psiak. Podjęto decyzje o leczeniu, prawdopodobnie czeka go operacja, wzrok da się uratować, mimo ze rogówka jest uszkodzona. Dlatego po raz kolejny prosimy was o pomoc. O pomoc finansową. Do schronu już nie wróci. Jest bezpieczny, ale nadal bez domu. Prosimy o pomoc. Obejrzyjcie dokładnie wszystkie zdjęcia psiaka i dajmy mu wspólnie szanse !!!
-
Te psy bardzo potrzebują domów, widziałam na własne oczy jak wygląda schroniskowa zima w Tomaszowie - koszmar.
-
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
aktualne rozliczenie jak zawsze w 1 poście. Czy ktoś nam pomoże utrzymywać Rudka w hotelu? -
Amstaff biegajacy pomiedzy autami zamieszkal w Warszawie
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie za sierpień naszych podopiecznych w wydatkach brał również udział Arni Sierpień wpłaty --------------------------------------------------------------------------- 01.08.2009EWA I KAZIMIERZ WÓJCIKOWIE (Alma) 100 zł 03.08.2009 MARCIN HELLER (Rudi) 50 zł MARTA STOŁOWSKA bazarek bizuteria (Amstaffy od Bila) 14,20 zł Pani BEATA G SZMAT bazarek bizuteria (amstaffy bemolka) 80 zł SYLWIA ULIŃSKA bazarek bizuteria (amstaffy, b_612 (przedmioty 11,20 i 26) 66 zł MAŁGORZATA WENERSKA bazarek bizuteria (AMSTAFFY - CAMARA, BAZAREK 60 + 6,20 PRIORYTET) 66,20 zł BOŻENNA URSZULA (SELENGA ZA BAZAREK NA AMSTAFY) 70,50 zł PODOLAK MAMLGORZATA (OD OSA ZA BAZARKI NA AMSTAFFY) 40 zł BOZENA OBIJALSKA bazarek( AMSTAFFY MAMAMUMINKA11 ) 46,20 zł ALINA WASILEWSKA bazarek (AMSTAFY - BAZARKI - ALDRUMKA) 108,50 zł KATARZYNA ADAMCZYK ( MURZYNSKA LYDAKA NA ALME) 35 zł ZIMKOWSKA ANGELIKA amstaffy Lukaaas 14,20 zł MONIKA WIECZOREK na amstaffy wplata za aukcje Aga1234 na asty z Łodzi 34 zł BEATA JUSTYNA LEMPART DLA ALMY BAZAREK PUMA1984 86 zł NATALIA EWELINA KANIA DAROWIZNA NA PIRATA AMSTAFFA 20 zł Sylwia Bogusz 200 zł Fundaja Pomagajmy Rezem 150 zł ( kastracja Piko/Pirata) Razem 1180,80 saldo za 07/2009 -31,50 z przeniesienia saldo lipiec -31,50 + 1180,80= razem mamy na psiaki 1149,30 Wydatki sierpień -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- hotel dla psiaków 1110 zł kastracja Pirat 150 zł Razem 1260 zł [COLOR=#FF0000] Czyli saldo na - 110, 70[/COLOR] Dziękujęmy serdecznie wszystkim darczyńcom i niestety prosimy o dalsze wpłaty , czeka nas następny miesiąc i następne wydatki. Zostały w hotelu 2 psiaki Topaz którego koszt hotelu przewidujemy na kwote 180 zł koszt operacji oka 100 zł koszt hotelu Rudi 450 zł oraz nasz - na koncie czyli 110, 70 Jednym słowem musimy w miesiącu wrześniu uzbierać na nasze psiaki aż 840 , 70 jak to zrobimy sama nie wiem , wszystkim bardzo prosimy o pomoc . -
Pelne rozliczenie naszych psiaków na wątkach naszych podopiecznych i u Almy na str 7 Bardzo dziękujemy jeszcze raz wszystkim darczyńcom daliście Almie nowe życie:loveu:
-
Bardzo proszę o wsparcie dla Bono on w schronisku nie ma szans i do tego te oczy poprostu oślepnie czy nikt naprawdę nie może nam pomóc...? Oto rozliczenie naszych psiaków za miesiąc sierpień Sierpień wpłaty --------------------------------------------------------------------------- 01.08.2009EWA I KAZIMIERZ WÓJCIKOWIE (Alma) 100 zł 03.08.2009 MARCIN HELLER (Rudi) 50 zł MARTA STOŁOWSKA bazarek bizuteria (Amstaffy od Bila) 14,20 zł Pani BEATA G SZMAT bazarek bizuteria (amstaffy bemolka) 80 zł SYLWIA ULIŃSKA bazarek bizuteria (amstaffy, b_612 (przedmioty 11,20 i 26) 66 zł MAŁGORZATA WENERSKA bazarek bizuteria (AMSTAFFY - CAMARA, BAZAREK 60 + 6,20 PRIORYTET) 66,20 zł BOŻENNA URSZULA (SELENGA ZA BAZAREK NA AMSTAFY) 70,50 zł PODOLAK MAMLGORZATA (OD OSA ZA BAZARKI NA AMSTAFFY) 40 zł BOZENA OBIJALSKA bazarek( AMSTAFFY MAMAMUMINKA11 ) 46,20 zł ALINA WASILEWSKA bazarek (AMSTAFY - BAZARKI - ALDRUMKA) 108,50 zł KATARZYNA ADAMCZYK ( MURZYNSKA LYDAKA NA ALME) 35 zł ZIMKOWSKA ANGELIKA amstaffy Lukaaas 14,20 zł MONIKA WIECZOREK na amstaffy wplata za aukcje Aga1234 na asty z Łodzi 34 zł BEATA JUSTYNA LEMPART DLA ALMY BAZAREK PUMA1984 86 zł NATALIA EWELINA KANIA DAROWIZNA NA PIRATA AMSTAFFA 20 zł Sylwia Bogusz 200 zł Fundaja Pomagajmy Rezem 150 zł ( kastracja Piko/Pirata) Razem 1180,80 saldo za 07/2009 -31,50 z przeniesienia saldo lipiec -31,50 + 1180,80= razem mamy na psiaki 1149,30 Wydatki sierpień -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- hotel dla psiaków 1110 zł kastracja Pirat 150 zł Razem 1260 zł [COLOR=#FF0000] Czyli saldo na - 110, 70[/COLOR] Dziękujęmy serdecznie wszystkim darczyńcom i niestety prosimy o dalsze wpłaty , czeka nas następny miesiąc i następne wydatki. Zostały w hotelu 2 psiaki Topaz którego koszt hotelu przewidujemy na kwote 180 zł koszt operacji oka 100 zł koszt hotelu Rudi 450 zł oraz nasz - na koncie czyli 110, 70 Jednym słowem musimy w miesiącu wrześniu uzbierać na nasze psiaki aż 840 , 70 jak to zrobimy sama nie wiem , wszystkim bardzo prosimy o pomoc .
-
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosimy o wsparcie na psiaki poniżej przedstawiam rozliczenie sierpnia - koszty naszych podopiecznych Sierpień wpłaty --------------------------------------------------------------------------- 01.08.2009EWA I KAZIMIERZ WÓJCIKOWIE (Alma) 100 zł 03.08.2009 MARCIN HELLER (Rudi) 50 zł MARTA STOŁOWSKA bazarek bizuteria (Amstaffy od Bila) 14,20 zł Pani BEATA G SZMAT bazarek bizuteria (amstaffy bemolka) 80 zł SYLWIA ULIŃSKA bazarek bizuteria (amstaffy, b_612 (przedmioty 11,20 i 26) 66 zł MAŁGORZATA WENERSKA bazarek bizuteria (AMSTAFFY - CAMARA, BAZAREK 60 + 6,20 PRIORYTET) 66,20 zł BOŻENNA URSZULA (SELENGA ZA BAZAREK NA AMSTAFY) 70,50 zł PODOLAK MAMLGORZATA (OD OSA ZA BAZARKI NA AMSTAFFY) 40 zł BOZENA OBIJALSKA bazarek( AMSTAFFY MAMAMUMINKA11 ) 46,20 zł ALINA WASILEWSKA bazarek (AMSTAFY - BAZARKI - ALDRUMKA) 108,50 zł KATARZYNA ADAMCZYK ( MURZYNSKA LYDAKA NA ALME) 35 zł ZIMKOWSKA ANGELIKA amstaffy Lukaaas 14,20 zł MONIKA WIECZOREK na amstaffy wplata za aukcje Aga1234 na asty z Łodzi 34 zł BEATA JUSTYNA LEMPART DLA ALMY BAZAREK PUMA1984 86 zł NATALIA EWELINA KANIA DAROWIZNA NA PIRATA AMSTAFFA 20 zł Sylwia Bogusz 200 zł Fundaja Pomagajmy Rezem 150 zł ( kastracja Piko/Pirata) Razem 1180,80 saldo za 07/2009 -31,50 z przeniesienia saldo lipiec -31,50 + 1180,80= razem mamy na psiaki 1149,30 Wydatki sierpień -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- hotel dla psiaków 1110 zł kastracja Pirat 150 zł Razem 1260 zł [COLOR=#FF0000] Czyli saldo na - 110, 70[/COLOR] Dziękujęmy serdecznie wszystkim darczyńcom i niestety prosimy o dalsze wpłaty , czeka nas następny miesiąc i następne wydatki. Zostały w hotelu 2 psiaki Topaz którego koszt hotelu przewidujemy na kwote 180 zł koszt operacji oka 100 zł koszt hotelu Rudi 450 zł oraz nasz - na koncie czyli 110, 70 Jednym słowem musimy w miesiącu wrześniu uzbierać na nasze psiaki aż 840 , 70 jak to zrobimy sama nie wiem , wszystkim bardzo prosimy o pomoc . -
amstaff Topaz po operacji w nowym domu ale długi zostały
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie kosztów psiaków pod naszą opieką sierpień 2009 Sierpień wpłaty --------------------------------------------------------------------------- 01.08.2009EWA I KAZIMIERZ WÓJCIKOWIE (Alma) 100 zł 03.08.2009 MARCIN HELLER (Rudi) 50 zł MARTA STOŁOWSKA bazarek bizuteria (Amstaffy od Bila) 14,20 zł Pani BEATA G SZMAT bazarek bizuteria (amstaffy bemolka) 80 zł SYLWIA ULIŃSKA bazarek bizuteria (amstaffy, b_612 (przedmioty 11,20 i 26) 66 zł MAŁGORZATA WENERSKA bazarek bizuteria (AMSTAFFY - CAMARA, BAZAREK 60 + 6,20 PRIORYTET) 66,20 zł BOŻENNA URSZULA (SELENGA ZA BAZAREK NA AMSTAFY) 70,50 zł PODOLAK MAMLGORZATA (OD OSA ZA BAZARKI NA AMSTAFFY) 40 zł BOZENA OBIJALSKA bazarek( AMSTAFFY MAMAMUMINKA11 ) 46,20 zł ALINA WASILEWSKA bazarek (AMSTAFY - BAZARKI - ALDRUMKA) 108,50 zł KATARZYNA ADAMCZYK ( MURZYNSKA LYDAKA NA ALME) 35 zł ZIMKOWSKA ANGELIKA amstaffy Lukaaas 14,20 zł MONIKA WIECZOREK na amstaffy wplata za aukcje Aga1234 na asty z Łodzi 34 zł BEATA JUSTYNA LEMPART DLA ALMY BAZAREK PUMA1984 86 zł NATALIA EWELINA KANIA DAROWIZNA NA PIRATA AMSTAFFA 20 zł Sylwia Bogusz 200 zł Fundaja Pomagajmy Rezem 150 zł ( kastracja Piko/Pirata) Razem 1180,80 saldo za 07/2009 -31,50 z przeniesienia saldo lipiec -31,50 + 1180,80= razem mamy na psiaki 1149,30 Wydatki sierpień -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- hotel dla psiaków 1110 zł kastracja Pirat 150 zł Razem 1260 zł [COLOR=#FF0000] Czyli saldo na - 110, 70[/COLOR] Dziękujęmy serdecznie wszystkim darczyńcom i niestety prosimy o dalsze wpłaty , czeka nas następny miesiąc i następne wydatki. Zostały w hotelu 2 psiaki Topaz którego koszt hotelu przewidujemy na kwote 180 zł koszt operacji oka 100 zł koszt hotelu Rudi 450 zł oraz nasz - na koncie czyli 110, 70 Jednym słowem musimy w miesiącu wrześniu uzbierać na nasze psiaki aż 840 , 70 jak to zrobimy sama nie wiem , wszystkim bardzo prosimy o pomoc . -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
Bullowatych w chwili obecnej w łódzkim schronisku jest [B]29 sztuk, [/B]tak dużo jeszcze nigdy nie było, ciężko już zapanować nad wszystkim niestety, jaki los przypadnie im w udziale? Czy znajdą domy do zimy? Strasznie ich dużo wszystkie są zamieszczone na stronie [URL="http://sos-amstaff.pl"]S.O.S. AMSTAFF - RATUJMY PSY TYPU BULL - Witamy[/URL] Wejdźcie czasem i zobaczcie jakie biedy mamy na stanie. -
Czy naprwde nikogo nie obchodzi los tego wielkoluda?
-
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B] w domu[/B] [CENTER][B]Sepia [/B] Sepia to 7 miesięczna sunia rednos, która trafiła do łodzkiego schroniska. Jest w boksie kwarantanny wraz z innymi psiakami. Bardzo się boi, jest non stop głodna. Nie wiemy jaką drogę przeszła przed tym jak trafiła do schroniska, Czy była głodna, przeganiana, a może nawet bita? Sunia nie zna zupełnie zasad wychowania, bardzo ciągnie na smyczy, chce się bawić, ale trudno się dziwić to jeszcze psie dziecko. Czy wiek pozwoli jej na szybkie znalezienie domu, czy jak inne schroniskowe psiaki dorośnie w warunkach schroniskowych? Na te pytania nie znamy niestety jeszcze odpowiedzi, oby tak się nie stało !!! Szukamy dla suni odpowiedzialnego opiekuna, który poświęci jej czas i odda serce, aby nasza podopieczna wyrosła na wspaniałego towarzysza człowieka.Nie zmarnujmy tak wspaniałego psiaka, podarujmy jej dom, nie pozwólmy aby jej młodość upłynęła za kratami schroniskowego boksu [B]Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Serdecznie zapraszamy na stronę: http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych.[/B] Oferujemy pomoc w szkoleniu Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano[/CENTER] [URL="http://img199.imageshack.us/i/2013511.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1327/2013511.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img134.imageshack.us/i/2013512.jpg/"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3460/2013512.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img16.imageshack.us/i/2013513.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9969/2013513.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/i/2013517.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3559/2013517.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img16.imageshack.us/i/2013519.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/327/2013519.jpg[/IMG][/URL] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B] w domu [/B] oto cała historia Topaza 6 Lipca został adoptowany przez "dogomaniaczkę" w każdym razie dziewczynę, która już posiadała 1 psiaka z łodzkiego schroniska i troszkę sie udzielała na forum astowym. Niestety w ostatnich dniach sierpnia otrzymaliśmy tel od mamy dziewczyny, iż ma ona spore kłopoty z alkoholem i psiaka trzeba zabrać, gdyż zupełnie się nie opiekuje ani sunią Wenus, ani Topazem.Mama dziewczyny podjeżdża 2 razy dziennie dolewa wodę, wypuszcza i wsypuje karmę. To trochę mało ponadto nie daje rady, gdyż musi zajmować sie również wnuczkiem. Ustaliliśmy,że szukamy pilnie domu conajmniej dla 1 psiaka poprosiłam o aktualne zdjęcia i niestety wyszło na jaw, że Kamila nie leczyła Topaza !!! Jego oko wygląda nadal fatalnie !!! Pies przyjechał z Tomaszowa pod Łodzią i trafił do hotelu. Podjeliśmy się leczenia, szybka wizyta u weta i diagnoza stare uszkodzenie rogówki do natychmiastowego leczenia, nie wiadomo jak dalej będzie. Jeś ciągu tyg od podawania leków oko będzie nadal w tak złym stanie natychmiastowa operacja. Niestety stało się najgorsze operacja już dziś !!! Koszt po cenach preferencyjnych 100 zł tylko, a może aż. Niestety jesteśmy pod kreską nasze fundusze na bullowate to - 400 zł. Pomóżcie nam utrzymać dalej Topaza w hotelu, jeśli nie uda się zebrać jakichkolwiek wpłat , darowizn lub deklaracji niestety Topaz po leczeniu trafi do schroniska gdzie będzie oczekiwał na adopcje. Nie jesteśmy w stanie opłacać leczenia i hotelu. Na szczęście Alma, Pirat, Arni trafiły do adopcji , na naszym "garbie " pozostał tylko Rudi i koszt leczenia Pako w DT. Musimy spłacić dług i żyć dalej, bardzo prosimy o pomoc, czy ktoś nas wspomoże? Cisza na wszelkich astowych wątkach po wakacjach wszyscy milczą czy tym razem się uda? Ewentualne datki zbieramy na konto FUNDACJI POMAGAJMY RAZEM ZWIERZĘTA W POTRZEBIE rozliczamy się na bieżąco na naszych wszystkich aktualnych wątkach astowych. [URL="http://img198.imageshack.us/i/topaz0.png/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/491/topaz0.png[/IMG][/URL] [URL="http://img43.imageshack.us/i/topaz1h.png/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1888/topaz1h.png[/IMG][/URL] [URL="http://img132.imageshack.us/i/topaz012.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/966/topaz012.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img30.imageshack.us/i/topaz020.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9351/topaz020.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img132.imageshack.us/i/topaz041.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7818/topaz041.jpg[/IMG][/URL] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B] w domu[/B] Nelson w domu opis ze strony schroniska numer: 352 numer chip: 953000005131157 imię: Nelson płeć: pies wiek: ok. 1 roku wielkość: srednia rasa: mix amstaffa data przyjęcia: 2009-08-26 kwarantanna do 2009-09-09 przebywa w boksie: kwarantanna opis: Nelson to młody amstaff lub mix tej rasy. Psiaczek, jak widać na zdjęciach akceptuje inne psy, co często jest problemem w tej rasie. Psiak przebywa w boksie z dużym, dominującym owczarkiem niemieckim, ale nie zaobserwowaliśmy spięć. Nelson jest kontaktowy, uwielbia ludzi, bardzo lubi głaskanie. To młode, energiczne psisko, potrzebuje zajęcia i aktywności. Polecamy miłośnikowi rasy. [URL="http://img269.imageshack.us/i/nelsonb.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5458/nelsonb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img196.imageshack.us/i/nelson2w.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4777/nelson2w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img522.imageshack.us/i/nelson3.jpg/"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/649/nelson3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img513.imageshack.us/i/nelson1.jpg/"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/7504/nelson1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img156.imageshack.us/i/nelson4w.jpg/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6215/nelson4w.jpg[/IMG][/URL] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]w domu[/B] opis ze strony schroniska numer: 23 numer chip: 953000005133404 imię: Amanda płeć: suka wiek: ok. 5 lat wielkość: srednia rasa: amstaff data przyjęcia: 2009-09-03 kwarantanna do 2009-09-17 przebywa w boksie: buda na dziedzińcu Ok 5 letnia sunia którą człowiek wykorzystywał prawdopodobnie jako maszynkę do rodzenia szczeniąt, jest wyniszczona, ma chorobę skóry, w trakcie leczenia , które w warukach schroniskowych jest bardzo trudne. Bardzo spokojna, cierpliwie znosi los jaki przypadł jej w udziale... Czy to możliwe, że otrzyma nowe życie? Czy los się do niej uśmiechnie? Czy pomimo choroby znajdzie kochających właścicieli? Czy będziemy czekać w nieskończoność, aż sunia przestanie wierzyć, popadnie w depresje i będzie bez iskierki nadziei patrzeć na osoby odwiedzające schronisko w poszukiwaniu nowego towarzysza. Sunia jest bardzo miłym, grzecznym psiakiem, czym sobie zasłużyła na taki los? Pewnie właściciel sobie zostawił szczeniaczka, któremu przypadnie dzielić los matki. Być może wygląd zewnętrzny właśnie choroba skóry, wyciągnięte od karmienia szczeniąt sutki stały się główną przyczyną jej nieszczęścia. W schronisku również nawet nie została jej założona,jest aż tak bardzo niechciana? Nikt o niej nie pamięta i pamiętać nie chce.... Czy jej los jest przesądzony? Pomóżmy suni - w pełni zasługuje na miłość i ciepły domek. Amanda jako psiak nie zaczepia innych czworonogów, spokojnie siedzi w budzie oczekując na poprawę losu.Jest bardzo ufna w stosunku do ludzi jakby nie pamiętała, że to właśnie człowiek zgotował jej taki los. My jednak mamy nadzieję, że ktoś ją pokocha prawdziwą ciepłą miłością, którą sunia w 100 % odwzajemni. Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania warunków oferowanych psu przed i po adopcji. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: Agnieszka 503 30 50 77 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Serdecznie zapraszamy na stronę: http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych Osoby które z Łodzi adoptowały psa i chciałyby uzupełnić braki w wychowaniu swojego pupila mogą korzystać ze zniżki w szkoleniu na posłuszeństwo 10 godzin nauki 150zł zajęcia w soboty i niedziele rano .imageshack.us/i/amandab.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4746/amandab.jpg[/IMG][/url] [URL="http://img522.imageshack.us/i/amanda1.jpg/"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/2593/amanda1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img86.imageshack.us/i/amanda2.jpg/"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/5848/amanda2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img86.imageshack.us/i/amanda4e.jpg/"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/7747/amanda4e.jpg[/IMG][/URL] -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
Otrzymaliśmy informacje, że na terenie jednej z posesji "satelit" Łodzi -Antoniewa przebywa Amstaff. Pojechała tam Ruda 76. Psiak śliczny bardzo fajnie umaszczony, grzeczny i zdrowy. Człowiek u którego przebywa zaszczepił psiaka niestety nie może u niego zostać. Ponieważ samo zgłoszenie mieliśmy już ok 30 lipca sprawa ciągnie się dość długo. Człowiek traci cierpliwość, dopytując się o efekty naszych starań. Psiak jeśli w najbliższym czasie nie znajdzie nowego lokum wyląduje w schronisku.Osoba u której przebywa psiak ma już sukę amstaffa. Z rozmowy z sąsiadką "szczęśliwego posiadacza podrzutka" wynikało, iż pewnego dnia podjechało autko i 2 osoby przerzuciły psiaka przez płot ze słowami "będzie ci dobrze, będziesz miał koleżankę" No cóż można i tak dobrze, że koleżanka i psiak nie wykazali wobec siebie agresji bo byłoby nieszczęście. Wszelkie kontakty w sprawie adopcji proszę kierować do Rudej 76. -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[B]w domu[/B] [CENTER]Do schroniska trafiła ok 3-4 letnia sunia rednosa. w domu Sunia została uwiązana przy bydzie na tyłach "kociarni" gdzie nikt się już nie zapuszcza bo po co...., jedyną szansą aby została zauważona są ogłoszenia. Nazwaliśmy ją Dixi widać, że już rodzila szczeniaki i nie bardzo o nią dbano. Czy została wyrzucona, prawdopodobnie tak jest uległa, wystraszona, zupełnie nie wie co się wokół niej dzieje. Ile miotów szczeniąt dała właścicielowi zanim podzieliła los innych schroniskowych mieszkańców, na to pytanie pewnie także nikt nam nie odpowie. W chwili obecnej powinna zostać odżywiona i dowitaminizowana ale jak to zrobić w warunkach schroniskowych, trudne zadanie. Dixi nie jest agresywna w stosunku do zwierząt,w stosunku do człowieka jej wygląd i zachowanie zdaje sie mówić - przepraszam, że żyję. Jak troszkę zbierze się na odwagę przytula się całym drżącym ciałem do kogoś kto okaże jej choć trochę zainteresowania. Z pewnością dla nowego właściciela byłaby prawdziwym przyjacielem. Czy dostanie szanse od losu? Pokochali ją pracownicy schroniska, czy ktoś z Was doceni jej walory i da prawdziwy domek pełen ciepła i miłości? Sunia bardzo źle znosi warunki w jakich przyszło jej żyć, bardzo pragnie mieć swój dom i kochającego właściciela. Czy jest ktoś kto podaruje tej piękności ludzkie serce? Osoba, która zaadoptuje tego psiaka otrzyma zniżkę na profesjonalne szkolenia psa - 10 godzin posłuszeństwa w cenie 150 złotych, zajęcia w sobotnie i niedzielne poranki. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Przed adopcją sunia zostanie wysterylizowana. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiedniego opiekuna dla tego skrzywdzonego przez życie psa. Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną w celu sprawdzenia warunków i wizyt po adopcyjnych. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kontakt w sprawie adopcji Agnieszka 503 30 50 77 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Serdecznie zapraszamy na stronę: http//sos-amstaff.pl gdzie można zapoznać się szczegółowo z warunkami adopcji psiaka oraz poznać naszych wszystkich podopiecznych [/CENTER] -
amstaff Topaz po operacji w nowym domu ale długi zostały
aga_1234 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
operacja przebiegła pozytywnie oko chyba uratowane, Topaz dochodzi do formy w hotelu.Co będzie dalej jak tydzień rekonwalescencji minie? -
amstaff Topaz po operacji w nowym domu ale długi zostały
aga_1234 posted a topic in Już w nowym domu
Topaz trafił do łódzkiego schroniska 20.06.2009, przywieźli go sąsiedzi zgodnie z ich zeznaniami ma ok 2 lat i Topaz to jego oryginalne imię. Psiak ma uszkodzoną rogówkę oka [URL="http://img198.imageshack.us/i/topaz0.png/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/491/topaz0.png[/IMG][/URL] [URL="http://img43.imageshack.us/i/topaz1h.png/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1888/topaz1h.png[/IMG][/URL] [URL="http://img31.imageshack.us/i/topaz3.png/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9582/topaz3.png[/IMG][/URL] [URL="http://img530.imageshack.us/i/topaz12.png/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8233/topaz12.png[/IMG][/URL] [URL="http://img31.imageshack.us/i/topaz.png/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9339/topaz.png[/IMG][/URL] 6 Lipca został adoptowany przez "dogomaniaczkę" w każdym razie dziewczynę, która już posiadała 1 psiaka z łodzkiego schroniska i troszkę sie udzielała na forum astowym. Niestety w ostatnich dniach sierpnia otrzymaliśmy tel od mamy dziewczyny, iż ma ona spore kłopoty z alkoholem i psiaka trzeba zabrać, gdyż zupełnie się nie opiekuje ani sunią Wenus, ani Topazem.Mama dziewczyny podjeżdża 2 razy dziennie dolewa wodę, wypuszcza i wsypuje karmę. To trochę mało ponadto nie daje rady, gdyż musi zajmować sie również wnuczkiem. Ustaliliśmy,że szukamy pilnie domu conajmniej dla 1 psiaka poprosiłam o aktualne zdjęcia i niestety wyszło na jaw, że Kamila nie leczyła Topaza !!! Jego oko wygląda nadal fatalnie !!! Pies przyjechał z Tomaszowa pod Łodzią i trafił do hotelu. Podjeliśmy się leczenia, szybka wizyta u weta i diagnoza stare uszkodzenie rogówki do natychmiastowego leczenia, nie wiadomo jak dalej będzie. Jeś ciągu tyg od podawania leków oko będzie nadal w tak złym stanie natychmiastowa operacja. Niestety stało się najgorsze operacja już dziś !!! Koszt po cenach preferencyjnych 100 zł tylko, a może aż. Niestety jesteśmy pod kreską nasze fundusze na bullowate to - 400 zł. Pomóżcie nam utrzymać dalej Topaza w hotelu, jeśli nie uda się zebrać jakichkolwiek wpłat , darowizn lub deklaracji niestety Topaz po leczeniu trafi do schroniska gdzie będzie oczekiwał na adopcje. Nie jesteśmy w stanie opłacać leczenia i hotelu. Na szczęście Alma, Pirat, Arni trafiły do adopcji , na naszym "garbie " pozostał tylko Rudi i koszt leczenia Pako w DT. [B] Musimy spłacić dług i żyć dalej, bardzo prosimy o pomoc, czy ktoś nas wspomoże? Cisza na wszelkich astowych wątkach po wakacjach wszyscy milczą czy tym razem się uda? Ewentualne datki zbieramy na konto FUNDACJI POMAGAJMY RAZEM ZWIERZĘTA W POTRZEBIE rozliczamy się na bieżąco na naszych wszystkichaktualnych wątkach astowych. [/B]Fotki Topaza z domu "dogomaniaczki" wraz z suczką Wenus[B] na niebieskim forum astowyn [URL="http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=2799"]Łódź- Topaz ast po zmarłej adopcja od zaraz • Szukam nowego domu/I'm looking for a new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/URL] To zdjęcia po przyjeździe do Łodzi bepośrednio przed hotelem[/B][B] [URL="http://img132.imageshack.us/i/topaz012.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/966/topaz012.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img30.imageshack.us/i/topaz020.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9351/topaz020.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img132.imageshack.us/i/topaz041.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7818/topaz041.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img38.imageshack.us/i/topaz052.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3069/topaz052.jpg[/IMG][/URL] [/B] -
Gdyby ktoś chciał nas wspomóc to zbieramy środki na konto [CENTER][FONT=Tahoma] [B]Fundacja "Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie" [/B] KRS: 0000311656 NIP: 9820355770 REGON: 100563496 Nr Konta: PKO BP 05 1020 3378 0000 1602 0168 8993[B] [/B][/FONT] [FONT=Tahoma] Bardzo prosimy o pomoc ten psiak bardzo jej potrzebuje !!!! [B][/B][/FONT][/CENTER]