[quote name='Bejotka']Droga Yoko, wielkie dzięki za bazarek, dobra z Ciebie dusza :) Ewentualne $$ z bazarku prosimy na konto Fundacji - pójdą na tymczas dla Solo, dziewczyna ma dwa swoje psy, trzeba by jej jakoś pomóc....[/QUOTE]
Jasne dam znac po zakonczeniu bazaru i jak wszyscy zapłacą to bede wysyłac przelewy na psiaki:)