[quote name='gonia66']Pomyliłeś watki CajusJB, tu nie jest watek transportowy...ale odpowiem...tym, ktorzy tez zwrócili na to uwagę..
gdybym chciala i mogła brac psa, to z pewnoscia bym to zrobiła (był taki pomysł ale wybito mi go z głowy)...jechałam ponad 600km w bardzo trudnych warunkach, nie sama, bo z rodziną (nie mialam z kim zostawic małego dziecka, wiec się tłukła z nami 2 dni w podróży, siedząc z tyłu samochodu)...zalezało mi na czasie, gdyż, jak doskonale wiesz, musialam byc na okreslona godzinę we wtorek-czyli na 9.15...biorac nieznanego psa w trasę (obojetnie jakiego) mogłyby rózne nieprzewidziane trudności wyjśc w czasie podrózy, na ktore nie mogliśmy sobie pozwolic...wyjechaliśmy od razu po pracy w poniedzialek, zeby zdązyć, wiec nie milismy zadnego "zapasu" czasowego...poza tym małe dziecko z tylu siedziało samo...nie moglismy tez przewidziec, jaki bedzie powrót i kiedy...ale juz w trasie poprosiłam ilon_n, aby napisala na transportowym informacje o mojej powrotnej drodze i przewidzianej trasie...gdyby był jakis piesio po drodze, dalibyśmy rade się jakos dostosowac- juz wtedy nam na czasie nie zalezało tak bardzo...nikt sie jednak nie zgłosił...
Badź więc uprzejmy i swoje uwagi zachowaj dla siebie albo skieruj je w miejscu tematycznie związanym...tu twoj jad nie jest nikomu potrzebny...tu skupiamy sie głownie na pomocy psom w miłej i serdecznej atmosferze spokoju i zaufania...co nam sie zresztą, jak przesledzisz watek, skutecznie udaje...więc daruj sobie....i nie rób tutaj bałaganu i zamieszania...[/QUOTE]
Goniu jaki jad?? wybacz ale zaciekawilo mnie to bo ja tu zadnego jadu nie widze, stwierdzenie a ze pomylkowe czy tez nie to inna sprawa.
Jutro wplace cos z bazarku na sunki