[quote name='RCookie'][B]cockermaister[/B], cieszę się, że mogłam pomóc ;).
Mam pytanie, ma ktoś taką obrożę/smycz z RD?
[IMG]http://img.bazarek.pl/28044/5315/146434/250_124534376346caadca08b1d.jpg[/IMG]
To jest kolor fioletowy i tutaj też jest fioletowy:
[IMG]http://img.bazarek.pl/28044/5315/190467/250_45098602647fa2688e9c33.jpg[/IMG]
One normalnie są takie same? Czy odblask i z wzorkiem mają taką samą taśmę, a ta gładka się różni?[/quote]
[B]Nie mam porównania z odblaskiem, ale pawprints purple (gładka + naszywka w łapki po jednej stronie) i zwykła gładka wyglądają tak samo, czyli inaczej niż na pierwszym zdjęciu :evil_lol: Tutaj bardzo wpada w róż,a w rzeczywistości jest ciemnejsza i fioletowa - taka jak taśma odblasku ze zdjęcia nr 2[/B]