[quote name='Nikus']tak na serio to sam czekam jak na igłach.:nerwy:...ale nie wiem czy Kaa napisze do mnie czy później już bezpośrednio na wątku. Ja muszę opuścić kompa na parę godzin...[/QUOTE]
Kliknales chociaz na tego linka?
Nie stresuj, Rusalak bedzie ok - ale daj znac zaraz jak sam sie dowiesz... no.....
bo ja wcale nie denerwuje/nie stresuje
:smokin::smokin::smokin::smokin::smokin::smokin::smokin::smokin::smokin::smokin:
:drinka::drinka::drinka::drinka::drinka: