[quote name='Aga76']Wiosenne cze Wszystkim :multi:
Tak, już jest dobrze, uff od razu lepiej...
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Dla zachowania równowagi szczęścia na horyzoncie pojawiła się T i ... @@@ tfu tfu[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Jutro Fionka ma drugie urodzinki, z tej okazji zafundowałam jej czyszczenie zębów (ojć, hihihi) Nie wiem czy będzie zadowolona z niespodzianki...[/COLOR][/quote]
no to super że ze zdrówkiem jest już dobrze:multi:
[COLOR=PaleTurquoise]chyba nigdy nie można mieć pełni szczęścia:shake:[/COLOR]
ładny jej prezencik załatwiłaś:mad: