cześć Ewuś
[quote name='ewa2909']Cześć Aniu:loveu::loveu::loveu:
Baloniku nasz malutki,rośnij duży okrąglutki.Balon rośnie że aż strach,rzerwał miare no i trach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
Anusia czytam że pomalutku szykujesz sie z porodem.Może tu mi napiszesz kiedy masz terminik bo już ze 3 razy zadawałam pytanie i nie wiem czy odpowiadałaś,a zresztą u Ciebie tyle się dzieje w galerii że nigdy nie mogę się dokopać do tych najważniejszych spraw:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
gdzieś słyszałam tą piosenkę:evil_lol:
pomału się już szykuję bo nie wiem czy wytrwam do wyznaczonego
terminu:shake:, a wyznaczony mam na 29.
odpowiadałam, odpowiadałam, ale o termin tylko raz pytałaś:eviltong:
już ciuszki mam uprane:loveu: ale malusie są:roll: jak to prasować:roll:
dopiero co Szymusia przywoziłam ze szpitala po porodzie, a tu znowu trzeba tam wracać:lol: