-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
dziękuję bardzo pieniążki doszły:) czy ma ktoś ogłoszenia Dosi?bo gubię się już we wszystkich psach. Najważniejsze bay miała aktualne.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
wow super!! bardzo dziękujemy. Pewnie jutro dojdzie dam znać, jak nie zapomnę to na bazarku tez napiszę:) -
[Pabianice] Dwa "yorki" po zmarłym! Szanelka znów szuka domu :(
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
przypominam o tym małym szogunie !! nadal siedzi u mnie i domu szuka:( [INDENT] [INDENT][INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=magenta]KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK [/COLOR][COLOR=yellow][COLOR=green]Z GAZETAMI[/COLOR][/COLOR]:smile: [COLOR=lime]Mój Pies i Przyjaciel Pies[/COLOR] [COLOR=darkorange]za pół ceny ![/COLOR][COLOR=blue]! link w podpisie:smile: zapraszam:* [/COLOR][/B][COLOR=blue][SIZE=2]trzeba ratować budżet Pabianic:-( [COLOR=black]ciotki posyłajcie daje kto może[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT] -
Moj maly zwierzyniec- czyli trzy diabły wcielone :)
piechcia15 replied to karolina175's topic in Foto Blogi
[INDENT] [INDENT][INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=magenta]KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK [/COLOR][COLOR=yellow][COLOR=green]Z GAZETAMI[/COLOR][/COLOR]:smile: [COLOR=lime]Mój Pies i Przyjaciel Pies[/COLOR] [COLOR=darkorange]za pół ceny ![/COLOR][COLOR=blue]! link w podpisie:smile: zapraszam:* [/COLOR][/B][COLOR=blue][SIZE=2]trzeba ratować budżet Pabianic:-( [COLOR=black]ciotki posyłajcie daje kto może[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT] -
[INDENT] [INDENT][INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=magenta]KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK [/COLOR][COLOR=yellow][COLOR=green]Z GAZETAMI[/COLOR][/COLOR]:smile: [COLOR=lime]Mój Pies i Przyjaciel Pies[/COLOR] [COLOR=darkorange]za pół ceny ![/COLOR][COLOR=blue]! link w podpisie:smile: zapraszam:* [/COLOR][/B][COLOR=blue][SIZE=2]trzeba ratować budżet Pabianic:-( [COLOR=black]ciotki posyłajcie daje kto może[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
-
[INDENT] [INDENT][INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=magenta]KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK [/COLOR][COLOR=yellow][COLOR=green]Z GAZETAMI[/COLOR][/COLOR]:smile: [COLOR=lime]Mój Pies i Przyjaciel Pies[/COLOR] [COLOR=darkorange]za pół ceny ![/COLOR][COLOR=blue]! link w podpisie:smile: zapraszam:* [/COLOR][/B][COLOR=blue][SIZE=2]trzeba ratować budżet Pabianic:-( [COLOR=black]ciotki posyłajcie daje kto może[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
-
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [INDENT][INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=magenta]KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK [/COLOR][COLOR=yellow][COLOR=green]Z GAZETAMI[/COLOR][/COLOR]:smile: [COLOR=lime]Mój Pies i Przyjaciel Pies[/COLOR] [COLOR=darkorange]za pół ceny ![/COLOR][COLOR=blue]! link w podpisie:smile: zapraszam:* [/COLOR][/B][COLOR=blue][SIZE=2]trzeba ratować budżet Pabianic:-( [COLOR=black]ciotki posyłajcie daje kto może[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT] -
jak wchodzę w link to mi sie moje konto otwiera [INDENT] [INDENT][INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=magenta]KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK [/COLOR][COLOR=yellow][COLOR=green]Z GAZETAMI[/COLOR][/COLOR]:smile: [COLOR=lime]Mój Pies i Przyjaciel Pies[/COLOR] [COLOR=darkorange]za pół ceny ![/COLOR][COLOR=blue]! link w podpisie:smile: zapraszam:* [/COLOR][/B][COLOR=blue][SIZE=2]trzeba ratować budżet Pabianic:-( [COLOR=black]ciotki posyłajcie daje kto może[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
-
KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK Z GAZETAMI:smile: Mój Pies i Przyjaciel Pies za pół ceny !! link w podpisie:smile: zapraszam:* [SIZE=2]trzeba ratować budżet Pabianic:-( ciotki posyłajcie daje kto może
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=magenta]KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK [/COLOR][COLOR=yellow][COLOR=green]Z GAZETAMI[/COLOR][/COLOR]:smile: [COLOR=lime]Mój Pies i Przyjaciel Pies[/COLOR] [COLOR=darkorange]za pół ceny ![/COLOR][COLOR=blue]! link w podpisie:smile: zapraszam:* [/COLOR][/B][COLOR=blue][SIZE=2]trzeba ratować budżet Pabianic:([/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [/INDENT] [/INDENT] -
[INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=magenta]KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK [/COLOR][COLOR=yellow] [COLOR=green]Z GAZETAMI[/COLOR][/COLOR]:smile: [COLOR=lime]Mój Pies i Przyjaciel Pies[/COLOR] [COLOR=darkorange]za pół ceny ![/COLOR][COLOR=blue]! link w podpisie:smile: zapraszam:*[/COLOR][/B][/SIZE] [/INDENT]
-
no właśnie tego nie wiemy:( mam nadzieję, że nie. Wydaje mi się, że suka w ciąży ma ciut inna budowę, bo ona ma lekkie wcięcie w talii a ty klatę ma dużą. Ale tu się wszystko może wydarzyć:( Tekila ma ok 5lat jak wyliczył właściciel. Dziś znalazłam łańcuch na którym kiedyś była przypięta:( [INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=magenta]KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK [/COLOR][COLOR=yellow] [COLOR=green]Z GAZETAMI[/COLOR][/COLOR]:smile: [COLOR=lime]Mój Pies i Przyjaciel Pies[/COLOR] [COLOR=darkorange]za pół ceny ![/COLOR][COLOR=blue]! link w podpisie:smile: zapraszam:*[/COLOR][/B][/SIZE] [/INDENT]
-
a oto Tekila. Byliśmy dziś na spacerze. To bardzo fajna sunia. Nawet ładnie chodzi na smyczy, trochę ciągnie, ale nie jak szalona. Poprostu nie szła przy nodze. Na ludzi na ulicy nie reaguje,ciekawią ją. Była chyba w szoku, że idzie na spacer bo wszystko oglądała, trochę się bała na początku. Szła przyczajona i najeżona, uśliniona. Pilnuje się człowieka, na polach spuściłyśmy ją ze smyczy i co chwilę wracała, sprawdzała czy jesteśmy. Ciężko mi powiedzieć jaka była reakcja na psy bo niewiele spotkałysmy. Tych szczekaczy za brama się bała, a jak ktoś z psem przechodził to się nie interesowała. Przechodziła obojętnie. Nie mniej jednak widać strach w jej oczach i obawę. Ale nie jest psiożercą. Chyba jest przeziębiona bo kicha i ma katar, ale Monika, mówi że ma to od dawna. [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080769.jpg[/IMG] [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080767.jpg[/IMG] [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080768.jpg[/IMG] [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080770.jpg[/IMG] [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080760.jpg[/IMG] [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080758.jpg[/IMG] [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080755.jpg[/IMG] zna się ktoś na dobermanach?Jest zbliżona do dobermana czy mocny mieszaniec?:)
-
ile ja razy mam wam pisać ze nie oddam go do schroniska bo nie będzie leczony!! Zostawiłam dziś kartkę dla właściciela.Jak się nie zgłosi to trzeba będzie znaleźc mu jakiś tymczas abym mogła zabrać go na drodze interwencji. Dziś dostał troszkę jeść i więcej nie chciał. [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080776.jpg[/IMG] [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080775.jpg[/IMG] a to jego mieszkanko:( [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080777.jpg[/IMG] a to mała sunieczka. Ma chyba powiekę do operacji. [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080781.jpg?t=1332357858[/IMG]
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
wow jaki super prezent!!! konto jest w 1 poście:) rita to może weźmiesz naszego Basika teraz pod opiekę:) -
no suni hotel jest nadal aktualny ale wolny maja boks tylko na współkę z innym psem też dobkiem, tolerancyjnym i przyjaznym, ale nie znamy reakcji suni i boję się ja wysłać, jak ona od 2 lat jest już izolowana to mogła zdziczeć. Jutro umówiłam się z koleżanką na spacer. Spróbujemy spotkać jak najwięcej psów na naszej drodze:) zobaczymy jaka jest ta nasza sucz:)
-
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
a nie wiesz jak tam ze zdjęciami? udało się jej cos cyknąć do ogłoszeń? -
*Pabianice - 5 lat koszmaru a teraz w Nowym Domku
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ja myślę, że on w tym domku będzie szersza niż wyższa:) Gosia za każdym razem jak czytam twój przypis pod banerkiem to ryczę:) -
jaki odbiór co tam za interesy prowadzicie:D:D może wycofali bo są w złym dziale, bo np. chyba na tablicy trzeba umieszczać teraz psy w "Pozostałych" czy jakimś innym specjalnym dziale typu psy nie rasowe. Teraz już nie możesz np. mix owczarka wsadzić do działu z owczarkami chyba. Bo mi Hanę tez usunęli bo była w yorkach, bo innego powodu nie znam,b o wszystko jest ok. Napisz jakie psy masz, bo może są już niepotrzebne?zdjęć jest masę ale tekstów brak,nie wiem co masz więc nie wiem co jeszcze wstawiać