-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
pewnie nauczył sie już zdejmować z prędkością światła. Z jednej strony mu się nie dziwię, bo nie widzi co go czeka, ale z drugiej strony nie da sobie pomóc, bo przecież dałoby mu sie do obwąchania, mozna by nawet maszynkę włączyć aby sie z dźwiękiem zapoznał. Ale może jak lubi czesanie to polubi strzyżenie?Bo o trymowaniu chyba mozna pomarzyć? -
no więc ja już poczyniłam kroki ku temu aby robić ogłoszenia i wszystkie psy jakie mam załadowałam na serwer abyście miały wgląd ale nie wiem czy mi się to udało:)zobaczcie czy widać?: [url]https://picasaweb.google.com/lh/myphotos[/url] miałam chciałam jeszcze powstawiać opisy ale ciągle nie mam czasu, doba za krótka.Ale postaram się choć kilka wstawić.poczekajcie. Iza wiem, że jesteś pogrążona w żałobie, ale czy ta klatka będzie ci potrzebna?bo wiesz teraz takie klatki sa na wagę złota i kociarom napewno by się przydała.Miej to na uwadze:)
-
wow super:) widzę że komuś Dosia zawojowała w głowie:) i bardzo dobrze:)
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
no cooo mocne rękawice i strzyżemy:) dziś dostaliśmy 310zł z bazarku Tangusi dla basika:D:D bardzo dziękujemy!! -
kurde ale to oko to mu się chyba otworzyło nie?nie powinno być zszyte do końca tak jak ma Basik? Kalin piękna:) ja bym ja pod ONka podciągnęła nie belga. Ładuję albumy z psami i postaram się powstawiać je tu z opisami i wtedy każdy będzie mógł robić ogłoszenia. Powkleja się je gdzieś w jednym miejscu żeby były w kupie.
-
no zdecydowanie:(
-
przeglądałam [B]adopcje.org[/B] tam jest mnóstwo starych ogłoszeń. Czy tam da się jakoś sprawdzić kto to wystawia, czy to są wszystko twoje psy,Magda? część się tez powtarza. Do usunięcia są: sasanka, kalwin, bary, samuraj, dick, szejk, lejdi, suri, mobil, goldi, kiti, max, alwin, fiona, szila, szogun, saba, czarnuszek, atena, negra, nela, agent, rudzia, lucek. chciałabym w pierwszych postach powstawiać linki do albumów psów i tekst do ogłoszeń, aby każdy kto chciał mógł zrobić dla wybranego psa ogłoszenie. Można byłoby wklejać to do posta 4 bo jest modliszkowy, to by było wszystko w jednym miejscu.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
zapłaciłam za hotelik Basia:) -
nowego to chyba nic się nie dzieje:) psi dzień chyba jest taki sam jak co dzień:) a z kasą w tym miesiącu Dosia stoi bardzo dobrze i mamy pełną sumę:) oby za miesiąc też było tak samo:) miesiąc zapłacony w hotelu, zostało nawet 8zł:D:)
-
dziękuję elik za krytykę.Bardzo mi była ona potrzebna. Naprawdę bardzo tego potrzebowałam!! ty myślisz ze cały mój dzień kręci się wokół tych psów??otóż nie. Brakuje mi już na wszystko czasu. Zajęłam się dobką bo trzeba podjąć decyzję czy jedzie czy nie. Nie jestem doskonała i nie mam aż tak podzielne uwagi aby działać w 4 sprawach naraz. Są organizacje w Łodzi i napewno któraś by pomogła, ale żeby interweniować to trzeba mieć gdzie te psy zabrać. Spróbuję jeszcze spotakć tych właścicieli i po dobroci się z nimi dogadać.Teraz jest coraz cieplej więc nie ma takiej tragedii że są zmarznięte i zamarzną. Wygrzewają się w słońcu. Tyle lat przezyły więc chyba jak za kilka dni się nimi zajmę to nic się nie stanie.Nie ogarnę wszystkiego. A poza tym nie mam pomysłu na żaden dt dla nich...
-
o jezu nie czepiajcie się słów. Przecież to oczywiste że chciałabym pomoc tym psiakom, ale leczenie jest możliwe tylko w przypadku gdybyśmy je gdzieś zabrali (nie schronisko) a to raczej nie możliwe bo właściciele ich nie oddadzą. A leczenie ich tam na miejscu jest niemożliwe bo psy są zamknięte. A życie w takich warunkach...cz to ma sens?raczej nie. Przyjdą upały to takie stare psy się wykończą. Postaram sie tam pójść w niedzielę i gdyby był któryś z właścicieli to spróbuję pogadać, ale boję się trochę bo to takie pijaczki, sle dziarskie. Dziś był właściciel tej małej suni Misi. Gdy tylko wystawiła łeb z budy usłyszała "Do budy k..." :( Byłam dziś z Tekilą na spacerze i z drugą małą sunią. Olewała ją i szły równo obok siebie. Na polach biegały bez smyczy, ale gdy rzucałyśmy piłkę Tosi to tekila ją dziabnęła, na szczęście niegroźnie bo zareagowałyśmy, a potem znowu był spokój. Trafiliśmy też na szkolenie psów na stadionie. Szkoleniowiec dał nam dwa duże ułozone psy. Jednego kudnla Tekila obwąchała i nic poza tym, a rottweilera obwąchała po czym kłapnęła zębami, ale że on ma poukłądane w głowie to dał sobie z nią spokój i odszedł. Szkoleniowiec powiedział, że powinna się zgodzić z drugim spokojnym psem, ale osoba prowadząca psy musi je umiejętnie zapoznać. Najpierw mocno zmęczyć na spacerze a potem takie padnięte wprowadzić do boksu i obserwować. Bo wiadomo ze na początku może być różnie. Za żadnego psa nie da się gwarancji, a Tekila nie jest nauczona kontaktów z psami i nie umie się z nimi komunikować, dlatego musi się wszystkiego od nowa nauczyć.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
aa sory przeoczyłam:) juz zapisane:) -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
piechcia15 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
dziś doszły pieniążki na konto Basia, 100zł!! bardzo dziękujemy w jego imieniu!! -
nie moge, bo tamte psy są zamknięt ei nie ma do nich dostępu. Wczoraj ten rudy chyba zerwał się z łańcucha więc miał chwilę wolności, ale jak już wróciłyśmy ze spaceru to spowrotem był przypięty:( no nic zobaczymy jutro. Pewnie trzeba by zaryzykować, no bo kiedy jak nie teraz trafi jej się taka szansa wyrwania się z tego miejsca?? nie wiadomo kiedy znajdzie się jakiś dt czy inny hotel. Pewnie nie prędko.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
doszły pieniążki :) wielkie dzięki:) a z tymi ciastkami to świetny pomysł. doszła też wpłata od Rity czy mam to napisać na jakimś wątku?? -
tak tam są 4 psy:( kurcze jak ja mam zadecydować czy ma pojechać:(?? a jak sie pogryzą na dzień dobry?? wezmę ją jutro jeszcze na spacer i postaram się zrobić jakąś ustawkę:) nie znam się za bardzo za psich zachowaniach i ciężko mi powiedzieć czy ona ma dobre czy złe zamiary. a wieźc psa tyle km i za dzień zabierać go spowrotem to bez sensu. Nie mogę spotkać właściciela bo bym jego zapytała. tyle ze nawet jak ja ją "umówię" z małym psem bo tylko takie mam dostępne to nie jest odpowiedź czy dużego zaakceptuje:(