[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8669/dscn3990j.jpg[/IMG]
Wiem, że niewyraźna, ale mimo wszystko mi się podoba. Jumper (takie przezwisko ma Spike):evil_lol::
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8734/dscn3991.jpg[/IMG]
Na jednej jesteśmy smyczy:
[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2486/dscn3994c.jpg[/IMG]
Aha i informacja dla miłośników Spike'a - Madzia obiecała mi, że jak jej pomogę, to niedługo powstanie jego galeria na Dogo.
Teraz sesja na ganku:
[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3892/dscn3997v.jpg[/IMG]
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4195/dscn3998.jpg[/IMG]