Jump to content
Dogomania

Kalunia_C

Members
  • Posts

    1656
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kalunia_C

  1. [url]http://img16.imageshack.us/i/img5850t.jpg/[/url] to jest super i to z pyszczkiem pod bramą kilka stron wcześniej. Super :)
  2. [quote name='Darianna']Armin chudzielec gaduła :D Chyba przestanę mieć kompleksy co do Brando, Armin jest jeszcze szczuplejszy :D[/QUOTE] Armin dostaje codziennie podwójną porcję karmy, do tego polaną olejem, a chudy jak był, tak jest. Chociaż powiem Ci, że już nie jest aż takim anorektykiem, jak jeszcze niedawno. A wet nam powiedział, że on ma idealną wagę - 28,5 kg
  3. [quote name='Kinia']W ogóle to może spacer co??[/QUOTE] [quote name='AlaŚ']Przyłączam sie do pytania dotyczącego spaceru :razz:[/QUOTE] Jestem jak najbardziej za spacerem, ale zapraszam do Skoczowa, bo niestety padło nam sprzęgło w samochodzie, a do warsztatu kolejka i trzeba czekać, więc jesteśmy czasowo tylko stacjonarni :D Nic straconego, możecie przyjechać na Kaplicówkę (trawa do pasa, więc Armin ma radochę jak nie wiem, a ja jeszcze większą, bo mam królika giganta), a potem zrobimy grilla u nas na podwórku.
  4. [img]http://img80.imageshack.us/img80/2503/dsc02584s.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/8328/dsc02585ko.jpg[/img] [img]http://img27.imageshack.us/img27/2341/dsc02586yu.jpg[/img] [img]http://img535.imageshack.us/img535/865/dsc02587dr.jpg[/img] [img]http://img46.imageshack.us/img46/5360/dsc02589z.jpg[/img] [img]http://img411.imageshack.us/img411/3761/dsc02590pb.jpg[/img] Tyle na dzisiaj. Idziemy korzystać ze słońca i pogody. pozdrowienia dla wszystkich!
  5. [img]http://img717.imageshack.us/img717/3056/dsc02578ff.jpg[/img] [img]http://img69.imageshack.us/img69/4826/dsc02579ir.jpg[/img] Nowonapotkany kompan do zabawy [img]http://img205.imageshack.us/img205/269/dsc02580d.jpg[/img] [img]http://img175.imageshack.us/img175/1008/dsc02581v.jpg[/img] [img]http://img704.imageshack.us/img704/958/dsc02582jm.jpg[/img]
  6. Wariaty trzy :D [img]http://img683.imageshack.us/img683/2078/dsc02572sy.jpg[/img] [img]http://img175.imageshack.us/img175/6494/dsc02574o.jpg[/img] [img]http://img198.imageshack.us/img198/981/dsc02575ys.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/4810/dsc02576j.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/8307/dsc02577tx.jpg[/img]
  7. [img]http://img97.imageshack.us/img97/3339/dsc02560p.jpg[/img] [img]http://img535.imageshack.us/img535/7017/dsc02562r.jpg[/img] [img]http://img9.imageshack.us/img9/7489/dsc02564b.jpg[/img] [img]http://img686.imageshack.us/img686/9076/dsc02566q.jpg[/img] [img]http://img241.imageshack.us/img241/701/dsc02573l.jpg[/img]
  8. Krajobraz po powodzi w Skoczowie... [img]http://img683.imageshack.us/img683/8167/dsc02555m.jpg[/img] [img]http://img717.imageshack.us/img717/9779/dsc02556k.jpg[/img] [img]http://img180.imageshack.us/img180/3461/dsc02557t.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/6853/dsc02558h.jpg[/img] [img]http://img9.imageshack.us/img9/1771/dsc02559zz.jpg[/img]
  9. Jesteśmy, jesteśmy! Właśnie byliśmy na dłuuuugim spacerku wczoraj i fotki mamy :) Proszę bardzo :-) [img]http://img249.imageshack.us/img249/5929/dsc02543k.jpg[/img] [img]http://img63.imageshack.us/img63/909/dsc02544g.jpg[/img] [img]http://img706.imageshack.us/img706/6401/dsc02547m.jpg[/img] [img]http://img63.imageshack.us/img63/4414/dsc02550z.jpg[/img] [img]http://img143.imageshack.us/img143/9578/dsc02553h.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/568/dsc02554r.jpg[/img]
  10. [quote name='Izabela124.']A to bardzo chamsko się zachowała! Pieniądze chociaż oddała?[/QUOTE] Organizatorzy walczą o odzyskanie zaliczki, ale chyba to nie jest takie proste.
  11. [quote name='Izabela124.']Mam nadzieję, że dużo fotek z tego zlotu przywieziesz[/QUOTE] Niestety nie będzie ani fotek, ani zlotu. Właścicielka nawaliła na całej linii. Wzięła 1000 zł zaliczki za ośrodek, a dzień przed zlotem zmieniła warunki tak, że połowa uczestników musiała by spać pod bramą. Dodatkowo wynajęła miejsca w czasie zlotu innym turystom, chociaż ośrodek miał być 100% nasz, więc musieliśmy zrezygnować. :(
  12. [quote name='marciaaa']Odegracie swoje role czyścioszków - picusiów i.... potem hulaj duszaaaa na zlocie:D Dacie czadu Pańci, tak, że Was nie pozna ;p;p;p hihih POWODZONKAAAA![/QUOTE]Niestety, zlotu nie będzie, więc rude nie odreagują wystawy. :( Właścicielka ośrodka nas wyrolowała :(
  13. [quote name='AlaŚ']Co z łapką Armina, jest jakaś poprawa? Da radę biegać?[/QUOTE] O w bieganiu to mu to wcale nie przeszkadza, tylko śmiesznie wygląda. :D
  14. Dzięki, kupię to przed zlotem seterów, żeby Armin nie musiał w skarpetce biegać.
  15. [quote name='Biutka']Ja to stosowałam dla siebie, to jest w spray'u, trzeba popryskać ranę i tyle ;) Jest odporny na wodę więc trzyma się długo ;)[/QUOTE] Dzięki za informację dziewczyny. Będę za tym patrzeć. Powiedzcie mi tylko jeszcze, jaka jest cena takiego cudeńka?
  16. [quote name='Darianna']Focha ni ma, ale jest katastrofalny brak czasu.... Stwierdziłam, że albo będe wklejać zdjęcia, albo rude będą miały jeden długi spacer dziennie... Wygrały rude ;) Po weekendzie się poprawię :D[/QUOTE] Wybaczamy, bo pewnie wielkie przygotowania do zlotu, ale też trzymamy za słowo!!!
  17. Plaster w płynie??? Ciekawe, o tym jeszcze nie słyszałam. Jak to funkcjonuje?
  18. [quote name='Darianna']Chciałam się pochwalić, że Brando stał się ostatnio jedną z "Twarzy" czy też "Pysków" forum o psach myśliwskich: [URL]http://www.psymysliwskie.info/[/URL] sława... ach ta sława... :diabloti:[/QUOTE] Wow, gratulujemy!!! No to koniecznie musi nam łapkę odbić na pamiątkę w kronice rodzinnej, jak przyjedziecie w lipcu :D
  19. Już założyłam opatrunek z plastrem. Mam nadzieję, że nie za ciasno, ale musiałam trochę ścisnąć. U nas to nawet nie chodzi o bieganie, tylko o wylizywanie, więc nie ma mowy o zdjęciu na noc, bo wtedy jest najlepsza okazja, żeby polizać. Oby się do zlotu zagoiło, bo Armin to straszny panikarz. Żle depnie i go zaboli a paniki narobi takiej, że wszyscy na 100% będą wiedzieli, który to jest Armin :D
  20. [quote name='konikowa']My też wczoraj zaliczyłyśmy przecięcie poduszki, ale mam sposób na moją pannicę;) Jest taki specjalny plaster, który nie ma tego co się przygłada do rany, i na miejsce przeciecia przykładam wacik i zawijam tym plastrem. Możliwości zdjęcia nie ma, a pies może latać wszędzie;)[/QUOTE] To jest pomysł, o plastrze ze szpuli nie pomyślałam i już na seterach pytałam o radę, co zrobić zamiast skarpetki. Zaraz mu to zakleję. Dzięki Ania!!!
  21. Armindo dzisiaj inwalida - wczoraj na spacerze przeciął poduszkę. Teraz walczymy o noszenie skarpetki :-D
  22. Urocze te zdjęcia, ale już nie chciałabym takiego szczeniaka i tej roboty od początku. Fajnie mieć już względnie ułożonego psa :D
  23. [img]http://img7.imageshack.us/img7/3928/dsc02393v.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/1497/dsc02394u.jpg[/img] To tyle na dziś. Pozdrawiam!
  24. Projektowanie zaliczone, więc mogę wrzucić Wam kilka fotek z ostatniego tygodnia :) [img]http://img80.imageshack.us/img80/2881/dsc02387s.jpg[/img] [img]http://img256.imageshack.us/img256/4318/dsc02388a.jpg[/img] [img]http://img694.imageshack.us/img694/4633/dsc02390c.jpg[/img] Prawie zmieszczony w kadrze :D [img]http://img443.imageshack.us/img443/1857/dsc02389x.jpg[/img] [img]http://img594.imageshack.us/img594/9584/dsc02392g.jpg[/img]
×
×
  • Create New...