Jump to content
Dogomania

Kalunia_C

Members
  • Posts

    1656
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kalunia_C

  1. [quote name='AlaŚ'][url]http://legawce.com/photo2.php?photo_id=17769[/url] Oj, Pańcia, Pańcia :mad: Tak blisko ringu być i nie wykorzystać okazji!!! Wystarczyło przejść pod tasiemką i zrobić rundkę z Arminem. Wtopilibyście się w tłum seterków, pokazali urodę Armina i akurat podium mogło być :lol: Doprowadziliśmy dzisiaj auto do normalnego stanu używalności i możemy jeździć na wycieczki :multi: W sierpniu planujemy wypad do Skoczowa :multi: A może prędzej Wy wybierzecie się na wycieczkę w nasze strony?[/QUOTE] Oj, w sierpniu raczej trudno będzie nas zastać. Do 7 sierpnia przeprowadzamy się do nowego mieszkania a od 8. jedziemy na obóz na Mazury a potem na urlop i wracamy dopiero 5 września, więc przez wakacje raczej będzie ciężko o spotkanie, jakby coś się udało, to zadzwonię. Ale może po wakacjach bedzie nam łatwiej się spotkać, nie chcę nic zapeszać, ale jeśli wszystko się uda, to od września będziemy czasem osiągalni jakieś 50 km od Lublińca, to bedzie okazja do spotkania. :-) Póki co możecie trzymać kciuki.
  2. My też gratulujemy i pozdrawiamy :-)
  3. [quote name='Darianna'][url]http://legawce.com/photogallery2.php?photo_id=17769[/url] widać, że byliście na wystawie :) Jak Wam się podobała siostra Brando? Była z dziewczyną w czarnej koszulce i pomarańczowej spódnicy.[/QUOTE] O kurczę, co to ma być???!!! :o Podobała się, jak wszystkie zresztą, bo moje amatorskie oko cieszy każdy rudzielec. Za to mój mąż, który dotychczas akceptował psa w domu, ze względu na mnie, po wczorajszej wystawie siedzi cały dzień w internecie i ogląda niufki. Widzę, że już adopcje dodał do zakładek, coś czuję, że kwestia czasu i powiększy nam się rodzinka :D Ja na razie nic nie pytam, ale on ciągle mówi o nowofunlandzie. :)
  4. [quote name='Darianna']wypożyczę sobie Armina na tydzień, nauczy moje rude, że fajnie jest pływać :D[/QUOTE] Trzeba było dzisiaj przyjechać, to by im Armin dał korepetycje. Arminowi już coraz lepiej idzie, już wypływa coraz dalej.
  5. [img]http://img28.imageshack.us/img28/7545/dsc02894t.jpg[/img] [img]http://img571.imageshack.us/img571/3038/dsc02903y.jpg[/img] [img]http://img580.imageshack.us/img580/8149/dsc02905c.jpg[/img] [img]http://img685.imageshack.us/img685/2563/dsc02906k.jpg[/img]
  6. [img]http://img687.imageshack.us/img687/2961/dsc02877so.jpg[/img] [img]http://img594.imageshack.us/img594/6083/dsc02879s.jpg[/img] [img]http://img16.imageshack.us/img16/37/dsc02882i.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/7925/dsc02890l.jpg[/img] [img]http://img716.imageshack.us/img716/8199/dsc02893p.jpg[/img]
  7. Szukajcie Armina ;-) [img]http://img375.imageshack.us/img375/5009/dsc02872i.jpg[/img] [img]http://img413.imageshack.us/img413/2259/dsc02873k.jpg[/img] [img]http://img535.imageshack.us/img535/5069/dsc02874y.jpg[/img] [img]http://img256.imageshack.us/img256/5104/dsc02875b.jpg[/img] [img]http://img823.imageshack.us/img823/3093/dsc02876e.jpg[/img]
  8. Stęskniliście się trochę za nami? Mam nadzieję, że tak, bo mamy trochę wakacyjnych fotek :-) [img]http://img580.imageshack.us/img580/1365/dsc02858a.jpg[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/7784/dsc02859l.jpg[/img] [img]http://img806.imageshack.us/img806/6644/dsc02862.jpg[/img] [img]http://img810.imageshack.us/img810/2374/dsc02864e.jpg[/img] [img]http://img69.imageshack.us/img69/5513/dsc02871h.jpg[/img]
  9. Widziałam na żywo, piękne. Flasha też widziałam, szkoda, że nie było okazji wymiziać za uchem. :-) Pozdrawiam
  10. To pociągiem :-) A w sumie do Skoczowa z Lublińca nie jest tak daleko, może te opony nie są aż takie straszne, w końcu to nie zima, ślisko nie jest. Pomyślcie, Armin czeka, my też :)
  11. Czyli Was w Ustroniu też nie będzie???
  12. Widzę, że tu galeria się rozpędziła. Super, w końcu dużo zdjęć. :-)
  13. Piękne te zdjęcia! Czy one są obrobione czy tak cudnie udało się psy wyostrzyć w tej trawie?
  14. AlaŚ, a może Wy się wybierzecie na wystawę a potem puścimy psy na pola.
  15. Chciałam powiedzieć, że wybieramy się w niedzielę na wystawę do Ustronia. Pewnie będziemy się kręcić gdzieś po całym stadionie, ale najdłużej oczywiście przy seterach, więc jeśli ktoś ma ochotę nas spotkać, to rozglądać się :-) Będziemy z Arminem.
  16. Muszę się czymś podzielić, bo nie mogę przestać o tym myśleć. Pojechaliśmy wczoraj na zakupy, a że czasu u nas ostatnio deficyt, więc wybraliśmy 24h tesco. Kiedy wracaliśmy do domu koło północy parę kroków przed domem zobaczyliśmy na środku przejścia dla pieszych kota, który stoi na środku drogi i nie chce zejść ani na mruganie świateł, ani na warkot silnika, ani nawet na klakson. Nie mogliśmy przez niego przejechać, więc zatrzymaliśmy się i wyszłam z auta. Wtedy zobaczyłam coś, co nie może zejść mi sprzed oczu. Zobaczyłam "pogrzeb". Na drodze leżał nieżywy kot (chyba dopiero co został potrącony), a obok niego stał drugi, a to, co było widać w jego oczach jest nie do opisania. Gdybym tego nie widziała, w życiu nie uwierzyłabym, że kot może przeżywać taką żałobę po stracie. Wycofaliśmy lekko autem i przejechaliśmy pod prąd po drugiej stronie wyspeki. A kiedy się obróciłam za siebie, zobaczyłam, że kot patrzy na nasze auto, jakby chciał powiedzieć "dziękuję, że to uszanowaliście" i znów pochylił się nad martwym kotem. Jeszcze teraz łzy ciekną mi po policzkach, kiedy o tym myślę, bo niejeden człowiek nie potrafi tak przeżyć śmierci drugiego człowieka, jak ten zwierzak. Wysłałam męża dzisiaj z samego rana, żeby zobaczył, czy kot jeszcze leży na drodze i zakopał go, ale już go nie było. Mam tylko nadzieję, że jakiś kolejny wariat, który mógł jechać po nas, nie przejechał tego drugiego. :-(
  17. Dobrze, że Was dawno tu nie było, przynajmniej nie miałam duzych zaległości. :D To jak się udała socjalizacja w duzym mieście??? Nelli chyba zadowolona?
  18. Cześć! Wpadłam na chwilę, bo dawno mnie nie było na dogo i mam duże zaległości. A co to znaczy, że na ringi wracacie w sierpniu/wrześniu? A Ustroń? Mieliście wpadać do nas na najbliższy weekend??? Czyżby sprawa nieaktualna???
  19. Żyjemy, żyjemy, ale dzieją się u nas teraz wielkie rzeczy, ktróre zajmują dużo czasu. Mam nadzieję, że za tydzień, może dwa znowu wrócimy na dogomanię. Oby w dobrych humorach i z pozytywnie zrealizowanymi planami. A tymczasem mocno trzymajcie kciuki! :)
  20. To czekamy, czekamy na te zdjęcia :)
  21. [quote name='deer_1987']fajnie ze jestes i fotki sa![/QUOTE] Fajnie, fajnie :)
  22. Czekamy na jakieś fotki ;)
  23. W końcu zdjęcia :-) Widać, że nowy aparat. Zdjęcia super.
  24. [quote name='Mqrtynq']hej. ;) [url]http://img249.imageshack.us/img249/4810/dsc02576j.jpg[/url] jaka mina. :cool3::cool3:[/QUOTE] Witamy, witamy!
  25. [quote name='Darianna']O to jest cięższy od Brando ten ma 27 kg :D Ważyłam w sobote u weta w Oławie :D[/QUOTE] Armin jest wysoki w stosunku do innych seterów, dlatego kilogramy się rozchodzą i wygląda na chudzielca.
×
×
  • Create New...